Banner

Vestuvių fotosesijos vietos, apie kurias net nepagalvojai!

Vestuvių fotosesijos vietos, apie kurias net nepagalvojai!
 
Tikriausiai visi gerai žino tokias vestuvių fotosesijos vietas, kaip antai Trakai, Užutrakio dvaras ar Vilniaus senamiestis. Tačiau, jei norite, jog Jūsų vestuvių fotosesija būtų išties unikali, galite pasirinkti ir vietas, kurios nėra tokios žinomos, bet žavi savo išskirtinumu bei įspūdingu vaizdu. Pateikiame net penkias vestuvių fotosesijos vietas, šalia sodybos „Trakų Kompleksas“, kurios taps puikiu fonu Jūsų nuotraukoms ir apie kurias, tikriausiai, net nepagalvojote!
 
 
 
 

Kernavės viduramžių miestelis

 
Mažai kas žino, kad Kernavėje yra pastatyta autentiška XIII – XIV a. Mindaugo laikų gyvenvietė, kuri atvira visiems lankytojams. Čia yra nutiesta gatvė – pėsčiųjų takas, aplink kurį pastatyti vieno aukšto mediniai pastatai. Šioje unikalioje vietoje galite sužinoti, kaip tais laikais gyveno lietuviai ir, be abejo, pasidaryti labai įspūdingų nuotraukų. Teritorijoje Jūsų akį patrauks lauko virtuvė, šulinys ir kiti atkurti to meto gyventojų daiktai. Įprastai pastatai yra užrakinti, tačiau jeigu iš anksto kreipsitės į Kernavės istorijos ir archeologijos muziejaus darbuotojus, jie mielai Jūsų fotosesijos metu pastatus atrakins. Tuomet galėsite fotosesiją daryti ir pastatų viduje bei įsiamžinti su įvairiais autentiškais rakandais, kurie padarys Jūsų nuotraukas dar įspūdingesnėmis. Miestelio lankymas nemokamas.
 
Vietos koordinatės 54.884225, 24.847632.
 

 

Geologijos muziejus

 
Šalia autostrados Vilnius – Kaunas, prie Vievio, įsikūręs geologijos muziejus kviečia apžiūrėti didžiulę unikalių akmenų ir riedulių, sudėliotų įvairiomis formomis, kolekciją. Peizažą dar įspūdingesniu daro ir šalia iškasti tvenkinukai. Ši vieta puikiai tiks Jūsų vestuvių fotosesijai – ypač jei mylite natūralią gamtą. Apsilankymas muziejuje yra visiškai nemokamas.
 
Vietos koordinatės 54.774503, 24.816672.
 
 

Lentvario dvaro ola ir krioklys

 
Kadangi Lietuva neturi kalnų – galima teigti, kad neturi ir dėmesio vertų olų. Tačiau maloni išimtis yra Lentvaryje. Čia dvaro parko teritorijoje galima rasti gana geros būklės išlikusią olą, kurios viduje čiurlena upelis. Visai šalia olos galėsite rasti ir vestuvių fotosesijai puikiai tiksiantį nuostabų krioklį. Apsilankymas šioje vietoje yra visiškai nemokamas.
 
Vietos koordinatės 54.660427, 25.03986.
 
 
 

Trakų Vokės dvaras

 

Gražių gamtos peizažų dvaro fone išsiilgusiems jauniesiems puikus vestuvių fotosesijos vietos pasirinkimas  – „Trakų Vokės dvaras“. Dvaras yra puikiai išsilaikęs, o prie jo atrasite ir medžių alėjos taką bei įvairias dekoracijas. Tai Jūsų nuotraukoms suteiks dar daugiau žavesio. Apsilankymas šioje vietoje yra nemokamas.
 
Vietos koordinatės 54.630651, 25.108383.
 

 

Paluknio aerodromas

 
Tiems, kurie yra kelionių fanatikai, daug džiaugsmo suteiks unikalios vestuvių nuotraukos šalia lėktuvų. Jus labai svetingai priims Paluknio aerodromas! Kadangi lėktuvai yra privatūs, rekomenduotume gauti savininkų sutikimą fotografavimui.
 
Vietos koordinatės 54.475377, 24.988872.
 
 
Kontaktinė informacija:
Internetinė svetainė: www.trakukompleksas.lt
El.paštas: trakukompleksas@gmail.com
Tel. +370 683 13377
Adresas: Miško g. 18B, Miciūnų k., Trakų sen., Trakų r. sav.
 
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Trakų kompleksas“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Vestuvių istorija. Editos ir Kęstučio miško pasaka!

Vestuvių istorija. Editos ir Kęstučio miško pasaka!

Unikali vestuvių atributika – nuo kvietimų iki palinkėjimų knygų ir spynelių!

Unikali vestuvių atributika – nuo kvietimų iki palinkėjimų knygų ir spynelių!

Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Vestuvių istorija. Jauki Samantos ir Aringo šventė saulėtą rugpjūčio pirmadienį

Banner