Banner

Pasiruošk vestuvinės suknelės paieškoms – viskas ką turėtum žinoti!

Pasiruošk vestuvinės suknelės paieškoms – viskas ką turėtum žinoti!
 
Vestuvinės suknelės paieška kiekvienai nuotakai yra daugiausiai laimės teikiantis procesas – bent taip yra manoma iš pradžių. Galbūt todėl vos gavus žiedelį, visos norime tuoj pat bėgti į vestuvinių suknelių salonus ir matuotis visas sukneles iš eilės. Ir net jei bandome susitvardyti ir luktelti ilgėliau – nejučia praeidamos pro vestuvinių suknelių solonų vitrinas, įsivaizduojame save su jose pateikiamais modeliais ir mintyse jau renkamės prie jų derančius aksesuarus ir kitas detales. Na, o dabar luktelk! Ar tikrai esi pasiruošusi suknelės paieškoms? Ar žinai, koks bus Jūsų vestuvių stilius, kokia bus Jūsų šventės vieta ir kodėl apie tai svarbu pagalvoti renkantis vestuvinę suknelę? Jei ne – tuomet mes skubame Tau į pagalbą!

Išsirink suknėlę čia >>
 

Viskas prasideda nuo vestuvių vizijos…

 
Prieš leisdamasi į vestuvinės suknelės paieškas, pirmiausiai turėtum nuspręsti, koks bus Jūsų vestuvių stilius. Juo remdamasi turėsi kurti savo įvaizdį! Taip pat, kaip jau minėjome anksčiau, labai svarbu žinoti ir kokioje vietoje vyks vestuvių ceremonija bei vakarinė šventės dalis (ypač, jei vakare neketini persirengti kita suknele). Pavyzdžiui, jei planuojate romantiškas vestuves pajūryje, tau tikrai netiks griežtų formų ir tvirto audinio suknelė. Tokioje šventėje gražiausiai atrodysi su lengvo audinio, ilga, vėjyje plazdančia suknele. Na, o ypač prabangi, deimantais ir kristalais dekoruota suknelė atrodys išties neskoningai jei ceremonija vyks kuklioje kaimo bažnyčioje.
 
 

Kad atrastum tobulą suknelę, turi pažinti save!

 
Jei jau žinai, koks bus Jūsų vestuvių stilius ir kur jos vyks, turėtum pagalvoti ir apie tai, kokio silueto suknelė tau bus tinkamiausia. Suknelės siluetą turėtum rinktis pagal savo figūros tipą. Jokiu būdu neužsispirk, kad nori būtent „žuvytės“ silueto suknelės ir neaplenk visų kitų. Gali būti, kad tavo figūrai tinka visai kita suknelės forma. Todėl būtinai konsultuokis su salono personalu – jis šioje srityje turi tikrai daugiau patirties nei tu, todėl galės pasiūlyti labiausiai tavo kūno formoms tinkančią suknelę. Ir, žinoma, pernelyg nesivaikyk naujausių vestuvinių suknelių tendencijų – dažnai jos atrodo gražiai tik kataloguose ir tau gali visiškai netikti!

 

Kada pradėti ieškoti vestuvinės suknelės?

 
Deja, bet nenuginčyjamo atsakymo į šį klausimą nėra. Tačiau tikrai nereikėtų suknelės pradėti ieškoti vos tik susižadėjus. Žinoma, nebent vestuves planuojate švęsti po poros mėnesių ar dviejų savaičių. Na, o jei Jūsų šventė tradiciškai vyks tik po metų – vestuvinės suknelės paieškoms laiko turėsi tikrai užtektinai. Palaukusi ilgėliau, turėsi galimybę rinktis iš naujausių vestuvinių suknelių kolekcijų, o paskutinę minutę neteks keisti suknelės vien todėl, nes ji Tau jau nebepatinka. Žinoma, kad nereikėtų be reikalo patirti papildomo streso (kurio ir taip bus apstu) pasirūpink, kad, likus mėnesiui iki vestuvių, apie suknelę galvoti jau nereikėtų. Geriausia, jei suknelę užsisakysi ar įsigysi likus bent 6-4 mėnesiams iki šventės.
 

Kuo pasirūpinti prieš vykstant į vestuvinių suknelių salonus?

 
Visų pirma pasirūpink palyda! Žinoma, tikrai nereikėtų perlenkti lazdos – bus geriausia, jei išgirsi vieno ar dviejų žmonių nuomonę. Daugiau nuomonių gali Tave visiškai suklaidinti! Be to, labai svarbu, kad su tavimi į vestuvinių suknelių salonus vykstantys žmonės puikiai suprastų tavo stilių ir sugebėtų išlikti objektyvūs – tau tikrai nereikia banalių liaupsių dėl kiekvienos suknelės arba sužinoti, kad su tau patinkančia suknele tavo draugė nieku gyvu niekada neitų prie altoriaus.
 
Kitas svarbus dalykas – tinkamas apatinis trikotažas ir avalynė. Turėtum pasirinkti baltus ar kūno spalvos apatinius, kurie nepersišvies ir negadins suknelės pirmojo įspūdžio. Na ir, žinoma, pasirūpink aukštakulniais bateliais, kurių aukštis būtų bent panašus į tų, su kuriais puošies šventės dieną – juk nori, kad suknelė būtų tinkamo ilgio. Dažnai salonai turi kelias batelių poras, kurias nuotakoms mielai paskolina, tačiau juk niekada negali žinoti – galbūt salonas neturės Tavo dydžio batelių, o gal ir iš viso jų neturės. Todėl reikėtų būti viskam pasiruošusiai.
 
Na ir galiausiai, pakalbėkime apie makiažą… Ar tikrai matuojantis vestuvinę suknelę jis yra reikalingas? Baltos it sniegas suknelės labai greitai išsitepa – tad tikrai padarysi paslaugą sau, kitoms nuotakoms ir, žinoma, suknelių salonui, jei vykdama matuotis vestuvinės suknelės nepersistengsi pudruodama skruostukus ir ryškindama blakstienas.
 
Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Dienos rezervacija ir vestuvių kvietimai: kuo jie skiriasi?

Dienos rezervacija ir vestuvių kvietimai: kuo jie skiriasi?

Civilinė ar bažnytinė santuoka – kurią iš jų pasirinkti?

Civilinė ar bažnytinė santuoka – kurią iš jų pasirinkti?

2018 metų vestuvių spalvų paletės: pavasaris, vasara, ruduo, žiema

2018 metų vestuvių spalvų paletės: pavasaris, vasara, ruduo, žiema

Banner