Banner

Vaikams vestuvėse ne vieta? Kaip pasakyti svečiams?

Vaikams vestuvėse ne vieta? Kaip pasakyti svečiams?
Kai kas mano, kad vaikai vestuvėms suteikia dar daugiau žavesio ir jaukumo, o štai kiti nusprendžia mažųjų svečių visiškai atsisakyti. Žinoma, kad ir kokie mieli būtų vaikai, jiems reikalinga atidi priežiūra, kurios įsilinksminę suaugusieji ne visada gali suteikti. Be to, šventės vietoje jaunieji taip pat yra svečiai, tačiau tik jie vieninteliai atsakys, jei kažkas bus sugadinta ar sulaužyta, o ką jau kalbėti apie pačių mažylių saugumą. Na ir reikia pripažinti, kad vaikai gerokai praplečia vestuvių svečių sąrašą, dažnai jiems reikalingos papildomos pramogos, maistas ir užkandžiai – tai reiškia ir didesnes išlaidas. Tačiau kaip tai pasakyti vaikučių tėveliams?

 

 

Būkite atviri

 
Jau nuo pat pradžių turėtumėte atvirai pasakyti savo vestuvių svečiams, kad šventė bus skirta tik suaugusiems. Tai galite nurodyti ir vestuvių dienos rezervacijos atviruke ar vestuviame kvietime. Jei įteikiate (siunčiate) kvietimus svečiams, kurie turi vaikų, įsitikinkite, kad nurodėte tik į vestuves kviečiamų žmonių vardus ir venkite tokių frazių kaip „kviečiame Jūsų šeimą“, „esate kviečiami“ ir pan., nes šios frazės gali reikšti, jog į šventę kviečiate ir jų vaikučius.
 
 

Įsitikinkite, kad Jus suprato teisingai

 
Įteikę kvietimus, turėtumėte dar kartą paklausti savo svečių, ar jie tikrai dalyvaus Jūsų šventėje. Paaiškinkite, kad Jums svarbu žinoti tikslų svečių skaičių, jog galėtumėte užsisakyti šventės vietą, maistą ar gėrimus. Paklauskite, kas iš kviestųjų dalyvaus šventėje ir nevartokite frazės „ar visi dalyvausite“. Pasistenkite suformuluoti klausimą taip, kad svečiai išvardintų dalyvius vardais.

 

Jūsų visvien nesuprato?

 
Ką daryti, jei svečiai vis tiek tvirtina, kad ateis kartu su savo atžalomis? Tokiu atveju, reikėtų kuo švelniau papasakoti savo argumentus. Pasakykite svečiams, kad vestuvėse bus ir taip daug žmonių ir Jūs nerimaujate dėl vaikų saugumo, todėl nusprendėte, kad visų problemų išvengsite, jei vaikai dalyvaus tik dieninėje šventės dalyje. Tokia alternatuva parodys, jog Jūs nesate visiškai nusistatę prieš vaikų dalyvavimą, tačiau išvengsite ir papildomų rūpesčių.
 
Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
6

  
Susiję straipsniai
Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Banner