Banner

Apie ką turėtumėte pagalvoti rinkdamiesi vestuvių šventės vietą?

Apie ką turėtumėte pagalvoti rinkdamiesi vestuvių šventės vietą?
 
Vestuvių vietos pasirinkimas yra vienas pirmųjų sprendimų, kuriuos turėtų priimti jaunieji pradėję planuoti savo šventę. Šis sprendimas gali nulemti Jūsų vestuvių stilių, temą, atmosferą bei tapti ta priežastimi, dėl kurios svečiai Jūsų šventę paliks su plačiomis, geriausių emocijų kupinomis, šypsomis (o gal ir visai nenorės palikti!). Būtent todėl šventės vietą reikėtų rinktis labai atsakingai! O mes pateikiame Jums svarbiausius dalykus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis vietą Jūsų išsvajotai šventei.
 
 

Kur vyks vestuvių ceremonija?

 
Visų pirma turėtumėte nuspręsti, kokia bus Jūsų vestuvių ceremonija: ji vyks bažnyčioje, civilinės metrikacijos skyriuje, o gal tai bus išvažiuojamoji ceremonija? Jei pasirinkote pastarąjį variantą, tuomet drąsiai galite ieškoti šventės vietos, kurioje galėtų vykti ir ceremonija. Tokiu būdu sutaupysite daug laiko, kurį užimtų kelionės į ceremonijos vietą ir atgal. Vietos, kurios tinka vestuvių ceremonijoms pasižymi gražia išpuoselėta aplinka, o kai kurios turi net ir atskiras ceremonijoms skirtas erdves: žydintį sodą, lauko terasą, altorių primenančią arką ar pan. Žinoma, jei šventės vieta nėra specialiai pritaikyta ceremonijai, tai galima padaryti pasitelkus kūrybiškus dekoro sprendimus. Tačiau, prieš pasirinkdami šventės vietą būtinai pasiteiraukite ir įsitikinkite, ar joje įmanoma daryti ceremoniją ir ar šalia yra vaizdingų, ceremonijai tinkančių kampelių.
 

Šventės stilius

 
Renkantis vestuvių šventės vietą reikėtų žinoti, koks bus Jūsų vestuvių stilius. Mat šventės vieta turėtų jį harmoningai išpildyti. Prabangioms vestuvėms puikiai tiks ištaigingas dvaras su nuostabaus grožio sodu, o štai „rustic“ stiliaus vestuvės gražiausiai atrodys jaukios kaimo turizmo sodybos fone ar net šienu kvepiančiame svirne. Juk pasipuošusi ypač rafinuota, prabangia tvirto audinio suknele sename klėtyje tikrai nesijausite patogiai! Tiesa, tai veikiai patarimas nei taisyklė. Nusprendę švęsti savo meilės šventę netradicinėje vietoje ir pasirinkę Jūsų vestuvių stiliui tinkančias dekoracijas galite sukurti išties unikalią šventės atmosferą.
 
 

Vestuvių šventės vietos dydis

 
Prieš rinkdamiesi savo vestuvių šventės vietą turėtumėte žinoti ir maksimalų svečių skaičių. Mat ne visos sodybos, vilos, dvarai ar kitos vietos gali sutalpinti dideles žmonių grupes. Žinodami, kiek svečių gali dalyvauti Jūsų šventėje, turėsite galimybę atsirinkti tik tas vietas, kuriose tikrai telpa toks žmonių skaičius ir net sužinoti tikslią nuomos kainą. Bet kokiu atveju šventės vieta turėtų būti erdvi ir joje turėtų būti pakankamai vietos šokiams! Tad kartais geriau pasirinkti šiek tiek didesnę vietą ir ją užpildyti kūrybiškais sprendimais – fotosienele, užkandžių baru, nuotraukų ekspozicija ar pan.
 
 

Viskas įskaičiuota?

 
Na ir galiausiai, išsirinkę šventės vietą turėtumėte pasidomėti, kas įeina į Jūsų mokamą sumą. Ar šventės vietoje patiekiamas maistas, ar teks samdyti kitus maisto tiekėjus? Pastaruoju atveju, ar bus tinkamos sąlygos maisto laikymui? Ar šventės vieta gali pasirūpinti dekoracijomis? Ar į nuomos kainą įeina ir staltiesių, kėdžių užvalkalų bei indų nuoma? Ar nereikės papildomai mokėti aptarnaujančiam personalui už stalų priežiūrą? Koks yra personalo viršvalandinis atlyginimas? Kokių formų ir dydžių stalus galite rinktis? Ar elektros dingimo atveju šventės vietoje bus elektros generatorius? Toli gražu ne visos šventės vietos siūlo visus šiuos „patogumus“, tad visada patartina iš anksto tuo pasidomėti.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar Jūsų santykiai „sveiki“?

Ar Jūsų santykiai „sveiki“?

Kaip pasakyti svečiams, kad į vestuves kviečiami tik suaugusieji?

Kaip pasakyti svečiams, kad į vestuves kviečiami tik suaugusieji?

4 tendencijos, kurias išvysime 2018 metų vestuvėse!

4 tendencijos, kurias išvysime 2018 metų vestuvėse!

Banner