Banner

Kodėl ne visos sužadėtuvės pasibaigia vestuvėmis?

Kodėl ne visos sužadėtuvės pasibaigia vestuvėmis?
 
Manote, kad sužadėtuvių žiedelis ant Jūsų piršto reiškia, jog kartu ilgai ir laimingai nugyvensite visą gyvenimą? Pasirodo, kad taip yra ne visada, o kai kurios sužadėtuvės net nesibaigia vestuvėmis! Tačiau, kokias klaidas daro sužadėtiniai, kad taip laukta ir puoselėta svajonė ima ir subliūkšta it muilo burbulas? Ar tikrai sutikdami sujungti savo gyvenimus amžiams, žmonės tai ir turi omenyje? O gal prieš žengiant tokį svarbų žingsnį, reikėtų geriau pagalvoti ir įsikiinti, kad tikrai to norite? Iš tiesų, priežasčių gali būti net keletas…
 

 

Pirmas bendras rūpestis – vestuvių planavimas

 
Daugelis žmonių prieš sužadėtuves pažįsta tik vieną savo mylimojo pusę – visada gerai nusiteikusią, su viskuo sutinkančią, rūpestingą ir laimingą – tačiau sunkūs vestuvių planavimo rūpesčiai priverčia žmones parodyti ir savo blogąsias savybes. Iš vienos pusės tai yra labai puikus būdas pažinti būsimą gyvenimo partnerį ir išmokti daryti kompromisus. Deja, ne visos poros šį išbandymą įveikia! Tad, kad netikėtai planuojant vieną gražiausių gyvenimo švenčių „nepakviptų“ skyrybomis, reikėtų suvokti, jog dabar pats metas išmokti bendradarbiauti. Nuo šiol Jūsų nuomonė ir lūkesčiai nebėra svarbiausi, tad turite išmokti prisitaikyti ir net nusileisti. Be to, tai, kas Jums yra nereikšminga – Jūsų mylimajam gali būti labai svarbu. Todėl nei vienas iš sužadėtinių neturėtų būti apatiškas, o greičiau atvirkščiai – nuolat rodyti savo antrai pusei dėmesį, rūpestį ir palaikymą.
 
 

Sužadėtuvės nėra lygu pasiektam tikslui!

 
Tai, kad susižadėjote tikrai nereiškia, jog dabar jau galite atsipalaiduoti ir nustoti įrodinėti antrajai pusei savo meilę! Daugelis vyrų pasipiršę mano, jog atliko didžiausią savo gyvenimo žygdarbį, todėl nuo šiol gali visiškai nieko nebedaryti, kad išlaikytų moters prieraišumą ir meilę. Žinoma, dažnai apie tai pagalvoja ir moterys: „Juk jis man pasirpišo – reiškia dabar jis mano amžiams!“. Tačiau tiesa tame, kad stengtis dėl savo mylimojo neturėtų nustoti nei vienas! Ypač kai ruošiatės tokiam svarbiam etapui kaip šeima. Pajautusi Jūsų šaltumą antroji pusė gali suabejoti ar tikrai esate tas žmogus, su kuriuo būtų galima nugyventi likusį gyvenimą. Tarp nuolatinių diskusijų apie vestuves, susitikimų su paslaugų teikėjais ir kitų planavimo rūpesčių, raskite laiko ir vienas kitam – nueikite kartu į kiną, pavakarieniaukite žvakių šviesoje ir nepamirškite kartais pasakyti, kokie vienas kitam esate brangūs! Juk tiek nedaug tereikia!
 

Vedybos „iš reikalo“

 
Natūralu, kad po dešimties metų draugystės visi iš Jūsų tikisi tik vieno – vestuvių! O dažnas dar ir užsimena, tarsi berdamas druskos ant žaisdos: „Kada bus Jūsų vestuvės?“. Tačiau ar tikrai verta susižadėti vien tam, kad nutildytumėte aplinkinius? Tikrai ne! Vestuvės yra dviejų žmonių apsiprendimas ir jei manote, kad dar reikėtų palaukti – galbūt taip ir būtų geriausia. Tiesa, jei noras sukurti su savo antraja puse šeimą taip niekaip ir neateina – galbūt tą akimirką jau praleidote (na, žinote, tą, kur spaigo kibirkštys) arba nustojote stengtis, nes viskas patogu taip kaip yra. Tačiau nepataisomos padėties tikrai nėra – tereikia pakeisti požiūrį!
 

Išreikalautos piršlybos

 
Daugelis porų piršlybas planuoja kartu, tik tiksli jų data ir būdas priklauso nuo vyro. Tiesa, reikėtų atskirti racionalų sužadėtuvių planavimą – kai būsite pabaigę universitetą, turėsite darbus, būstą ar net norėsite šeimos pagausėjimo – nuo neracionalaus – kai moteris be perstojo klausinėja vyro, kada jis jai pasipirš, nuolat užsimena, kaip tai turėtų atrodyti ar bando sugėtinti jį prieš draugus, jog šis vis delsia. Pirmuoju atveju piršlybas planuoja šeima arba, kitaip tariant, žmonės, kurie jau tikrai žino, jog visą gyvenimą bus kartu, tad tereikia išlaukti tinkamo momento. O štai antruoju, panašu, kad sužadėtuvės yra svarbios tik merginai arba šį žingsnį norima žengti pernelyg anksti. Šiuo atveju, turėtumėte žinoti, kad žmogų galima priversti pasipiršti, tačiau jo niekada nepriversite norėti pasipiršti. Tokios sužadėtuvės nebus malonios nei merginai, kuri žinos, jog pati jų išsireikalavo, nei vaikinui, kuris pasipirš ne savo valia.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
5 sąrašai, kuriuos turėtų turėti būsima nuotaka!

5 sąrašai, kuriuos turėtų turėti būsima nuotaka!

4 atvejai, kada nereikėtų mūvėti sužadėtuvių žiedo!

4 atvejai, kada nereikėtų mūvėti sužadėtuvių žiedo!

Papasakok savo sužadėtuvių istoriją!

Papasakok savo sužadėtuvių istoriją!

Banner