Banner

Kaip pakviesti svečius į vestuves be vestuvinių kvietimų?

Kaip pakviesti svečius į vestuves be vestuvinių kvietimų?
 
 
Tikriausiai nusprendę, kokia bus Jūsų vestuvių data ir kur jos vyks, jau ėmėte ieškoti gražiausių ir Jūsų vestuvių stiliui labiausiai tinkančių kvietimų, kuriais į savo šventę pakviesite artimiausius žmones? Tiesa, turėtumėte žinoti, jog visi svečiai kaip tik to iš Jūsų ir tikisi! Tad galbūt atėjo metas juos nustebinti? Šiandien Jums pateikiame net 5 išradingas idėjas, kurios padės pakviesti svečius į svestuves išties stilingai!
 
 
 

Vaizdo įrašas

 
O ką, jei savo pakvietimą įrašytumėte žaismingame vaizdo įraše? Juk šiais technologijų laikais tai padaryti tikrai nėra sudėtinga, o pasitelkus kūrybiškumą galima sukurti išties unikalų filmuką, kuris labai nustebins ir sužavės Jūsų svečius. Tai gali būti trumpas, kelių minučių vaizdo įrašas, kuriame kviečiate svečią (svečius) atvykti Jūsų pasirinktą dieną į vestuvių iškilmes arba sumontuota šmaikšti istorija ar net animacinis filmukas. Jei prieš kameras jaučiatės nepatogiai ir nenatūraliai, galite paruošti nuotraukų prezentaciją ir įrašyti tik savo balsus. Toks pakvietimas bus labai nuoširdus ir parodys Jūsų begalinį norą pamatyti kviečiamus žmones Jūsų šventėje.
 
 
 
 

Facebook renginys

 
Šiandien žmonės nebegali įsivaizduoti savo gyvenimo be socialinių tinklų – tai neatsiejama jų kasdienybės dalis. Tad kodėl nepasinaudojus socialinių tinklų teikiamomis galimybėmis ir planuojant savo vestuvių šventę bei kviečiant į ją svečius? Tam puikiai tiks „Facebook“ renginio funkcija! Sukurkite privatų vestuvių šventės renginį, į kurį pakviesite visus žmones, kuriuos norite matyti šventėje. Renginio grupėje svečiams galėsite pateikti naujausią ir aktualiausią informaciją ir atlikti greitą apklausą, kurioje jie turės atsakyti, ar dalyvaus Jūsų vestuvėse.
 
 

Laiškas

 
Nėra nieko nuoširdesnio ir jaukesnio nei ranka parašytas laiškas. Juk kiekvienas šventėje dalyvausiantis žmogus Jums yra kažkuo brangus ir svarbus – pasakykite tai jam, parodydami išskirtinį dėmesį. Laiške galite prisiminti kartu patirtą nuotykį, pažinties pradžią ir pasakyti, kodėl Jums svarbu, kad šis žmogus dalyvautų gražiausioje Jūsų gyvenimo šventėje. Laiškas bus dar asmeniškesnis, jei prie jo pridėsite bendrą ar sentimentalią reiškmę Jums turinčią nuotrauką.
 
 
 

Dovanų dėžutė

 
Dovanų dėžutė su unikalia svečiui skirta dovanėle yra taip pat labai puikus būdas pakviesti žmones į Jūsų vestuves. Svarbiausia taisyklė – dovanėlė išties turėtų būti naudinga. Tai gali būti svečio mėgstami saldumynai arba daiktas, kurį tikrai bus galima panaudoti. Galbūt gyvunėlių statulėlės Jums ir atrodo labai žavios, tačiau jas vertina tikrai ne kiekvienas – todėl jei nesate tikra, ar svečiui dovanėlė patiks, geriau jos nesirinkite iš viso.
 
 

Stiklainis su etikete

 
Kai meilė tokia saldi tarsi medus ar uogienė – stiklainis su tokiu gardumynu ir unikalia į vestuvių šventę kviečiančia etikete yra pats geriausias vestuvių pakvietimas! Papildomas medaus ar uogienės stiklainis tikrai niekam nepamaišys, o padovanotas kartu su žaviu kvietimu bus vertinamas dar labiau. Su kiekvienu saldumyno šaukšteliu bus priartėjama prie Jūsų vestuvių šventės dienos!
 

Šokoladinis kvietimas

 
Dar viena saldi idėja, kuri padės Jums išradingai pakviesti svečius į savo šventę - šokoladinis kvietimas! Jame galite pateikti identišką informaciją, kokią pateiktumėte įprastame popieriniame kvietime, tačiau toks kvietimas bus daug unikalesnis ir žaismingesnis, nes kvietimas bus pateiktas kaip šokolado popierėlis. Vadinasi svečiai galės ne tik džiaugtis žinia, jog yra kviečiami į Jūsų šventę, bet ir paskanauti gardaus šokolado!
 
 
Nuotraukos: unsplash.com

Vaizdo įrašai: youtube.com

Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vieno kąsnio užkandžiai – švenčių klasika, keičianti formą ir pateikimą

Vieno kąsnio užkandžiai – švenčių klasika, keičianti formą ir pateikimą

Kodėl turėtumėte nedelsiant samdyti vestuvių vedėją?

Kodėl turėtumėte nedelsiant samdyti vestuvių vedėją?

Spalvų horoskopas vestuvėms - kokia spalva tinka Jūsų šventei?

Spalvų horoskopas vestuvėms - kokia spalva tinka Jūsų šventei?

Banner