Banner

Ką daryti, kad Jūsų kuklios vestuvės atrodytų prabangiai?

Visada įsivaizdavote savo vestuves kaip prabangią puotą su daugybe svečių? Tačiau pradėjusi planuoti šventę susidūrėte su neišvengiama realybe? Turime Jus nuraminti, kad taip jaučiasi didžioji dauguma nuotakų! Žinoma, tikrai nemalonu, kai Jūsų ilgai puoselėtas svajones griauna finansiniai nesklandumai, bet tai tikrai nereiškia, kad Jūsų šventė turi iš tiesų atrodyti kukliai. Dalinamės idėjomis ir patarimais, ką daryti, jog mažesnio biudžeto vestuvės atrodytų prabangiai, o svečiai ilgai negailėtų Jums liaupsių.
 
 
Jei neturite galimybės visiems šventės atributams skirti daug lėšų, didžiausią dėmesį skirkite pagrindiniams šventės akcentams:
 
1. Jaunųjų įvaizdis
 
Tikriausiai vienas pirmųjų vestuvių akcentų, kuris atkreipia visų svečių dėmesį ir iš karto yra pastebimas vestuvinėse nuotraukose – nuotakos suknelė. O ką jau kalbėti apie tai, kad nuotaka tą dieną turi jaustis tarsi tikra karalienė. Būtent todėl renkantis vestuvinę suknelę tikrai nereikėtų taupyti. Žinoma, nereikėtų pasirinkti ir pačios brangiausios salono suknelės – suknelė turi Jums tikti, su ja turite jaustis patogiai ir pasitikėti savimi. Nereikėtų pašykštėti ir vestuviniam makiažui bei šukuosenai, kurie turėtų harmoningai įsilieti į bendrą nuotakos įvaizdį. Dar vienas svarbus aspektas – jaunikio šukuosena. Tegul šios gražios šventės proga grožio salone apsilanko ir Jūsų būsimas vyras – mat profesionaliai padaryta šukuosena kiekvieam vyrui suteikia rafinuotumo. Be to, jei norite atrodyti išties elegantiškai jaunikio įvaizdžiui geriau rinkitės tradicines spalvas – juodą ir baltą. Madingi ryškūs ir raštuoti kostiumų audiniai turi būti ypač aukštos kokybės, kad atrodytų prabangiai – todėl pigių ir kokybiškų tokio stiliaus kostiumų surasti bus gana sunku.
 
 
2. Automobilis
 
Kitas šventės akcentas, kuris suteiks jai išskirtinės prabangos – jaunųjų automobilis. Savo šventei pasirinkę senovinį juodos, raudonos ar burgundiškos spalvos automobilį – suteiksite jai nepaprastos elegancijos ir rafinuotumo.
 
3. Šventės vieta
 
Norėdami sutaupyti, turėtumėte skirti išskirtinį dėmesį šventės vietos paieškai. Jei norite apsieiti be prašmatnaus dekoro ir įspūdingų gėlių kompozicijų, kurios sukuria prabangos pojūtį – rinkitės šventės vietą, kurios interjeras jau pats savaime kurtų prabangią atsmosferą. Rinkitės šviesią ir erdvią pokylių salę arba elegantišką restorano erdvę.
 
 
 
4. Saldumynų stalas
 
Šventės vietą vietoj daugybės puošnių dekoracijų gali papuošti saldusis stalas! Rinkitės saldumynus, kurie būtų ne tik skanūs, bet ir atrodytų žaviai.
 
5. Pirmasis šokis
 
Paruoškite žadą užgniaužiantį vestuvinį šokį, kuris gali tapti ir Jūsų vestuvių šventės kulminacija. Unikalus, grakštus ir muzikalus šokis vestuvių šventės fone atrodys išties įspūdingai ir ilgai išliks visų atmintyje.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Naujausios vestuvių vietų tendencijos!

Naujausios vestuvių vietų tendencijos!

Kodėl vestuvių kulminacija – būtina?

Kodėl vestuvių kulminacija – būtina?

Atraskite tobulą vestuvinę dovaną su „The Home Story“!

Atraskite tobulą vestuvinę dovaną su „The Home Story“!

Banner