Banner

Vestuvės užsienyje dviese: pliusai ir minusai

Vestuvės užsienyje dviese: pliusai ir minusai
 
Prisimenate tuos senus romantinius filmus, kai įsimylėjeliai pabėga toli nuo visų rūpesčių, artimųjų nesantaikos ir susituoka atokiame rojaus kampelyje, kur jų meilės liudininkais tampa tik didingi kalnai ir nepaprastai žydras dangus? O gal Jums labiau patinka žaismingos ir neįpareigojančios vestuvės kuklioje Las Vegaso bažnyčioje? Šiandien vis daugiau jaunavedžių nusprendžia investuoti savo vestuvių biudžetą ne į prabangią puotą, o į išsvajotą kelionę, kurios metu ir sumaino žiedus. Atrodo, kas gali būti romantiškiau – du be proto įsimylėję žmonės, pildantys savo svajones čia ir dabar! Tačiau ar tikrai viskas yra taip paprasta?
 

 

Kodėl verta susituokti užsienyje tik dviese?

 
Jei seniai svajojate su mylimuoju pakeliauti ir pamatyti tolimą šalį, tačiau vis nesiryžtate skirti tokiai svajonei lėšų – vestuvės yra puiki proga pagaliau tai padaryti! Net jei vestuves švęsite ir Lietuvoje, jos Jums vis tiek atsieis brangiai – tai reiškia, jog teks pataupyti. Be to, gali būti, kad vestuvės Jūsų gimtajame krašte Jums kainuos net brangiau nei švenčiant jas dviese užsienyje – nes šventėje dalyvaus daug svečių, reikės pasirūpinti šventės vieta, muzika, vakaro vedėju ir dar daugybe smulkmenų. Štai užsienyje, po vestuvių ceremonijos, su savo vyru galėsite tiesiog nueiti romantiškai pavakarieniauti į restoraną. Taip pat, šią kelionę galėsite laikyti ir Jūsų povestuvine kelione – tad jei planuojate vestuves užsienyje, pasirūpinkite, kad po ceremonijos turėtumėte pakankamai laiko pažinti kraštą, kuriame sumainėte žiedus.
 
Taip pat, tai puikus pasirinkimas poroms, kurioms nepatinka tradicinės pompastiškos vestuvės su daugybe svečių, pertekliniu maistu ir perdėtais formalumais. Daugelis jaunavedžių klaidingai supranta vestuvių esmę, manydami, kad šią šventę privalo suorganizuoti taip, kad kuo įmanoma labiau įtiktų savo artimiesiems ir bičiuliams. Bet, juk vestuvės išties yra dviejų žmonių meilės šventė!
 
Ir galiausiai, tokį vestuvių šventimo būdą turėtų rinktis nepataisomi romantikai, kuriems visiškai nereikia niekam nieko įrodinėti, nes jie jau rado žmogų, kurio nuomonė jiems yra svarbiausia. Su tuo žmogumi jie ketina praleisti visą savo likusį gyvenimą.
 
 

Su kokiais kėblumais gali tekti susidurti?

 
Jei jau nusprendėte, kad savo šventę švęsite užsienyje dviese, pasiruoškite, kaip tai pranešite savo artimiesiems. Gali būti, jog ne visi palaikys šį Jūsų netikėtą sumanymą. Savo vaikų laime visada pirmieji nori pasidžiaugti jų tėvai – todėl jiems tai gali būti skaudus smūgis. Paaiškinkite savo šeimos nariams ir bičiuliams, kodėl taip elgiatės, pasakykite savo motyvus ir tikėkitės, kad jie bus supratingi. Tikriausiai daugelis jų tikėsis, kad grįžę iš kelionės surengsite puotą ir Lietuvoje. Tad, jei neketinate to daryti – tai aiškiai pasakykite. Tačiau, žinoma, labai maloniai nustebintumėte savo artimuosius, jei grįžę iš kelionės surengtumėte pietus ar vakarienę savo namuose ir kukliai paminėtumėte šią svarbią progą, pasidalindami savo džiaugsmu, prisiminimais ir nuotraukomis.
 
Kitas svarbus aspektas švenčiant vestuves užsienyje yra tas, kad paslaugų teikėjus taip pat gali tekti rinktis užsienyje. O tai padaryti gali nebūti lengva. Kokių paslaugų teikėjų gali prireikti švenčiant vestuves dviese? Tikriausiai norėsite išsaugoti nuotabios dienos prisiminimus nuotraukose – tad Jums, be abejonės, bus reikalingas vestuvių fotografas, o kad nuotraukose atrodytumėte nepriekaištingai gali tekti apsilankyti grožio salone, kur Jums padarys šukuoseną ir makiažą. Be to, nepamirškite ir svarbiausio nuotakos aksesuaro vestuvinės puokštės!
 
Na ir galiausiai, svečioje šalyje galite susidurti su įvairiausiais teisiniais sunkumais ir apribojimais. Mat kiekviena šalis turi savo santuokos įregistravimo taisykles – be to, nereikėtų pamiršti, kad šioje šalyje Jūs būsite užsieniečiai. Galbūt todėl daugelis „pabėgimo“ ceremoniją planuojančių porų, visų pirma įteisina savo santuoką Lietuvos Civilinės metrikacijos skyriuje ir tik tada leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Nuoširdi Viktorijos ir Pauliaus šventė po žvaigždėtu dangumi

Nuoširdi Viktorijos ir Pauliaus šventė po žvaigždėtu dangumi

4 dalykai, kurių negali slėpti nuo savo sužadėtinio!

4 dalykai, kurių negali slėpti nuo savo sužadėtinio!

Ką daryti, kad Jūsų kuklios vestuvės atrodytų prabangiai?

Ką daryti, kad Jūsų kuklios vestuvės atrodytų prabangiai?

Banner