Banner

6 blogi įpročiai žalingi Jūsų odai prieš vestuves!

6 blogi įpročiai žalingi Jūsų odai prieš vestuves!
 
Skaisti ir stangri veido oda yra viena iš didžiausių moters puošmenų – o ypač vestuvių dieną. Kai oda ilgą laiką yra netinkamai prižiūrima, nebepagelbės nei makiažo priemonės! Būtent todėl, norėdamos per savo vestuves atrodyti nepriekaištingai, veido odos priežiūra turėtumėte pasirūpinti kiek galima anksčiau. Ir, žinoma, turėtumėte kuo greičiau atsisakyti šių 6 įpročių, kurie Jūsų odai daro nenuginčijamą žalą!
 
 
 

1. Miegate su makiažu

 
Ne be reikalo dažnai sakome, kad miegame grožio miegu. Iš tiesų miegas mūsų odai yra labai svarbus, nes jo metu regeneruojasi odos ląstelės. Žinoma, jei miegate bent 8 valandas per dieną, dėl nieko jaudintis nereikėtų – nebent, prieš miegą nepasivarginate nusivalyti makiažo! Makiažo priemonės miego metu ne tik gali lengvai užkimšti Jūsų odos poras, bet ir sukelti didesnių infekcijų!
 

2. Nenaudojate apsaugos nuo UV spindulių

 
Šiek tiek saulės odai tikrai nepakenkia – iš jos ji semiasi vitamino D. Tačiau vasaros saulė paprastai yra itin intensyvi ir degina bei sendina odos ląsteles. Todėl, jei norite vestuvių dieną džiaugtis stangria ir gyvybinga oda, stenkites neleisti daug laiko saulutėje ar bent jau pasirūpinti apsauga nuo UV spindulių.
 

3. Nešveičiate odos

 
Kuo vyresnio amžiaus esate, tuo greičiau ant Jūsų veido kaupiasi negyvos odos ląstelės. Veido šveitimas yra puikiausias būdas jas pašalinti! Tam, kad kitos Jūsų veido odos priežiūros priemonės būtų efektyvios, turite jas tepti ant švarios ir nušveistos odos.
 

4. Netinkamas miego rėžimas

 
Įsivaizduokite, kad odai miegas yra tarsi ramus poilsis namie po sunkios darbo dienos. Tikriausiai negalėtumėte dirbti 24 valandas per parą? Negali ir Jūsų oda! Miego metu oda ilsisi ir atsinaujina, tad jei miego yra nepakankamai, jos našumas tampa vis mažesnis – o tai reiškia, kad ji daug prasčiau kovoja su žalingu aplinkos poveikiu!
 

 

5. Neplaunate makiažo šepetėlių

 
Kiekviena kartą, kai makiažo šepetėlis paliečia Jūsų veidą, jis sugeria nuo jo bakterijas, kurios įsikūrusios tarp šerelių gali lengvai daugintis. Tad kitą kartą naudojant šepetėlį šios bakterijos gali ir vėl atsirasti ant Jūsų veido tik daug didesniu kiekiu! Plaukite savo makiažo šepetėlius bent kartą per savaitę – Jūsų oda Jums padėkos!

 

6. Per daug smaližiaujate

 
Tyrimai rodo, kad didelį glikemijos indenksą turintis maistas, kaip balta duona ir saldumynai yra artimai susiję su dažniausiai pasitaikančiomis odos problemomis. Žinoma, tikrai nereikėtų manyti, kad siūlome visiškai atsisakyti šokolado! Tačiau, jei kasdien valgote saldumynus ir kenčiate dėl spuoguotos odos – reikėtų saldumynų vartojimą sumažinti bent iki karto per savaitę. Tai padės vestuvių dieną džiaugtis skaisčia oda!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Stilingos elegancijos dvelksmas Giedrės ir Modesto šventėje

Stilingos elegancijos dvelksmas Giedrės ir Modesto šventėje

Kiek kainuoja vestuvinės dovanėles svečiams?

Kiek kainuoja vestuvinės dovanėles svečiams?

Vestuvės užsienyje dviese: pliusai ir minusai

Vestuvės užsienyje dviese: pliusai ir minusai

Banner