Banner

Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?
Vestuvės – šventė svenčiama su pačiais artimiausiais žmonėmis, todėl labai apmaudu, kai vieni brangiausių ir svarbiausių žmonių Jūsų gyvenime tokią progą yra priversti praleisti ir negali būti šalia. Nesvarbu ar trukdžiu atvykti į Jūsų šventę tapo svarbūs darbo reikalai, ką tik pasaulį išvydęs mažylis, liga, senyvas amžius ar tiesiog per daug tolimas atstumas – šie žmonės tikrai norėtų Jus palaikyti, jei galėtų. Tad, jei Jums brangūs žmonės negali dalyvauti šventėje – turėtumėte pasvarstyti, kaip galėtumėte šventės metu juos pagerbti ir paminėti. Dalinamės 6 paprastomis idėjomis, kurios padės Jūsų artimiesiems būti Jūsų šventės dalimi net joje ir nedalyvaujant.
 

Pasiimkite juos su savimi

 
Jei Jūsų vestuvėse negali dalyvauti labai svarbūs svečiai – turėtumėte apsvarstyti galimybę pasiimti su savimi į šventę mažytę jų nuotrauką. Vyrai ją gali įsidėti į vidinę švarko kišenę ar prisisegti medalioną su nuotrauka švarko viduje, o merginos medalioną gali pritvirtinti prie puokštės, užsidėti ant kaklo arba pritvirtinti po suknele. Kita labai graži idėja – panaudoti artimų žmonių drabužius ar aksesuarus savo įvaizdyje. Pavyzdžiui vyras gali užsidėti savo senelio laikrodį, o mergina pasipuošti mamos suknele, kaklo papuošalu ar auskarais.
 
 

Išsaugokite jiems sėdėjimo vietą

 
Vienas nuoširdžiausių būdų parodyti savo artimiesiems kaip jų trūksta Jūsų šventėje – palikti jiems vietą vestuvių ceremonijos metu. Jei tai yra artimas giminaitis, galite jam skirti vietą pirmoje eilėje ir pažymėti ja nuotrauka, vardu arba daiktu, kuris Jums jį primena. O štai draugui galite palikti lasivą vietą ir antroje ar trečioje eilėje.
 

Suteikite jam galimybę dalyvauti internetu

 
Yra daugybė mobiliųjų programėlių, kurios suteikia galimybę bendrauti matant savo pašnekovą – tad kodėl gi neišnaudojus naujausių technologijų ir Jūsų šventės metu su svečiais, kurie negali dalyvauti vestuvėse. Žinoma, gali būti, kad su seneliais to padaryti nepavyks, tačiau jei toli nuo Jūsų yra artimas draugas, brolis, sesuo ar vienas iš tėvų – tai puiki išeitis. Padaryti „gyvą“ pokalbį telefonu galite ryte, besiruošdami šventei arba vestuvių vakarėlio metu. O gal kažkas iš svečių sutiktų palaikyti Jūsų telefoną ir ceremonijos metu, kad pašnekovas matytų šią gražią akimirką, o Jūs jaustumėte jo buvimą šalia.
 

Sukurkite nuotraukų kampelį

 
Jei ketinate savo vestuvėse paruošti nuotraukų ekspoziciją – būtinai įtraukite į ją ir šventėje negalėjusius dalyvauti svečius. Tai puikus būdas Jūsų šventėje pagerbti senelius, kurie negalėjo atvykti dėl sveikatos problemų ir senyvo amžiaus. Tiesa, labai gražus gestas į nuotraukų ekspoziciją įtraukti nuotrauką iš senelių vestuvių – tai būtų labai malonu net ir seneliams, kurie galėjo dalyvauti šventėje. O pridėję prie nuotraukų ekspozicijos ir tėvų vestuvinę nuotrauką – sukursite visą šeimos medį!
 
 

Įtraukite juos į tostą

 
Tai tikrai neprivalo būti ilga kalba su daugybe prisiminimų apie kartu praleistas akimirkas. Paprasčiausias paminėjimas, kad Jums nuoširdžiai gaila, jog šis žmogus negalėjo atvykti, tuo metu kai dėkojate visiems atvykusiems svečiams, būtų labai malonus gestas. Paminėję artimuosius, kurių nėra šalia, ne tik patys jausites geriau, bet ir paaiškinsite kitiems svečiams, kodėl to žmogaus nėra šventėje.
 

Nusiųskite jiems kažką malonaus

 
Jei Jūsų svečiai negali dalyvauti dėl ligos ar kitų jiems nemalonių atsitikimų – galite parodyti jiems, kaip Jums gaila, kad jie nedalyvauja Jūsų šventėje, nusiųsdami dovanėlę su nuoširdžiais linkėjimais. Tai gali būti jų mėgstamų saldumynų dėžutė, gėlės, laiškas ar kita sentimentali smulkmena. Taip parodysite savo artmam žmogui dėmesį ir neleisite jam krimstis dėl to, jog negali būti būti šalia.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvės užsienyje dviese: pliusai ir minusai

Vestuvės užsienyje dviese: pliusai ir minusai

6 blogi įpročiai žalingi Jūsų odai prieš vestuves!

6 blogi įpročiai žalingi Jūsų odai prieš vestuves!

Kodėl piršdamiesi vyrai turi priklaupti?

Kodėl piršdamiesi vyrai turi priklaupti?

Banner