Banner

Patarimai ir idėjos graviruojant vestuvinius žiedus

Patarimai ir idėjos graviruojant vestuvinius žiedus
 
Vestuviniai žiedai yra svarbus santuokos simbolis – kurį dažna pora renkasi visam gyvenimui. Tad nenuostabu, jog norima, kad vestuviniai žiedai būtų kuo individualesni ar net taptų tam tikra šeimos relikvija. Tai padaryti galima ne tik pasirinkus išskirtinį žiedų dizainą, medžiagą ar formą, bet ir pasitelkus žiedų graviravimą. Graviravimas suteikia galimybę vestuviniuose žieduose paslepti ypatingą žinutę, kuri yra svarbi abiems jaunavedžiams (o galbūt tik jiems vieniems ir suprantama). Ši žinutė žiedams suteikia unikalumo, o materialinę vertę turinčiam daiktui dvasingumo. Galbūt todėl žiedų graviravimas šiandien ir yra toks populiarus. Tačiau ką turėtumėte apie jį žinoti?
 
 

Kaip tai padaryti?

 
Jei nesate profesionalūs juvelyrai, tikrai neturėtumėte žiedų bandyti išsigraviruoti patys – tai išties smulkmeniškas, daug kantrybės ir išmonės reikalaujantis procesas. Tad bus geriausia jei žiedų graviravimą patikėsite Jūsų vestuvinius žiedus gaminusiam juvelyrui. Jei jis neužsiima žiedų graviravimu, tikrai galės rekomenduoti profesionalą, kuris tuo užsiima. Prieš pateikdami žodžius, frazę ar simbolius grafiravimui, būtinai kelis kartus įsitikinkite, kad jie yra teisingi, patikrinkite ar nėra praleistų raidžių ar padarytų gramatinių klaidų. Tą patį padarykite ir gavę jau išgraviruotus žiedus.
 
 

Ar tai pailgins žiedų gamybos procesą?

 
Kiek laiko užtruks žiedų graviravimas visiškai priklauso nuo Jūsų juvelyro ir jo užimtumo. Gali būti, kad graviravimas bus įskaičiuotas į žiedų gamybos laiką arba jį šiek tiek pailgins. Be abejonės, graviravimas truks ilgiau jei jį darysite pas kitą juvelyrą. Prieš užsisakydami šį žiedų puošybos būdą, pasiteiraukite savo juvelyro, ar jis teikia šią paslaugą ir kada jau galite tikėtis gauti visiškai užbaigtus žiedus.
 
Unikalios idėjos
 
Jei norite ypač unikalių žiedų, kurie visada primintų Jūsų mylimąjį, galite pasinaudoti naujausiomis technologijomis. Šiandien jau galima įrašyti žmogaus balsą arba širdies plakimo ritmą ir jų garso diagramą išgraviruoti ant žiedo. Tuomet specialios programėlės pagalba garso diagrama nuskenuojama ir galite girdėti savo mylimojo balsą arba širdies plaikimą bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje, net jei jo ir nėra šalia. Dar vienas žiedams individualumo suteikiantis graviravimo būdas – į žiedą įspausti pirštų anspaudai.
 
 

Kiek tai kainuoja?

 
Žiedų graviravimo kaina priklauso nuo to, ar jis yra atliekamas mechaniniu ar rankiniu būdu. Mechaniniu būdu atliktas graviravimas bus kur kas pigesnis nei rankiniu – kadangi pastarasis reikalauja išskirtinio kruopštumo.

 

Populiariausios graviruojamos lietuviškos frazės:

 
 • Aš tave myliu

 • Amžinai/amžinybė

 • Vardai ir vestuvių data

 • Dabar ir visada

 • Iš visos širdies

 • Mano širdis

 • Visada kartu

 • Visada tavo

 • Tik tavo

 • Per amžius

 • ♥ savo vyrą/žmoną

Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

Vestuvių parodos „Mano tobulos vestuvės“ akimirkos: jaukumas ir profesionalumas viename

Vestuvių parodos „Mano tobulos vestuvės“ akimirkos: jaukumas ir profesionalumas viename

Kodėl piršdamiesi vyrai turi priklaupti?

Kodėl piršdamiesi vyrai turi priklaupti?

Banner