Banner

Kaip išsirinkti vyriausiąją pamergę?

Kaip išsirinkti vyriausiąją pamergę?
 
Turite būrį gerų draugių, tačiau nei vienos negalėtumėte išskirti kaip geriausios? O gal buvote vienos iš draugių vyriausioji pamergė, todėl dabar jaučiate spaudimą ir jai suteikti šį titulą? Tačiau, kas iš tiesų yra vyriausioji pamergė ir kodėl jos pasirinkimui reikia skirti ypatingą dėmesį? Šiandien daugelis nuotakų suteikia vienai iš savo geriausių draugių vyriausiosios pamergės titulą vien norėdamos ją pradžiuginti. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad kiekvienas vestuvių titulas eina greta su pareigomis. Todėl pateikiame kelis patarimus, kurie padės Jums apsispręsti.
 
 

 

Kas yra vyriausioji pamergė?

 
Būti vyriausia nuotakos pamerge – svarbus vaidmuo, kuris suteikia ne tik garbės, bet ir daug atsakomybių. Sutikusi būti vyriausiąja pamerge, nuotakos draugė sutinka būti dešiniąja jos ranka visos vestuvių šventės metu, todėl turi būti pasiruošusi visiems netikėtumams ir pasistengti perimti nuo nuotakos pečių visus galimus rūpesčius ir stresą. Taigi vyriausioji pamergė turi būti patikimas ir atsidavęs žmogus, kuris tikrai nuoširdžiai linkėtų Jums viso ko geriausio.
 
 
 

Kaip išsirinkti?

 
Jei Jūsų geriausia draugė savo vyriausiaja pamerge pasirinko ne Jus, o savo seserį, neturėtumėte kategoriškai atmesti jos kandidatūros. Taip pat neturėtumėte iš karto suteikti šio statuso draugei, kuri Jus pasirinko būti vyriausiaja pamerge savo vestuvėse. Visų pirma, renkantis draugę, kuri taps Jūsų dešiniaja ranka planuojnat šventę ir vestuvių dieną, reikėtų įvertinti Jūsų dabartinius santykius. Su kuo dažniausiai susitinkate, su kuo dalinatės džiaugsmingomis ir ne tokiomis puikiomis akimirkomis, kam pirmai skambinote pasipasakoti, kai Jums pasipiršo? Su kuria iš savo draugių jaučiatės laisviausiai, kurios iš jų kritiką labiausiai vertinate ir kuria iš jų galite besąlygiškai pasitikėti? Ta, kurios vardą dabar mintyse kartojote dažniausiai – bus puiki vyriausioji pamergė Jūsų šventėje!
 

Neatmeskite šeimos narių!

 
Vyriausioji pamergė turėtų būti tas žmogus, su kuriuo Jus sieja artimiausias ryšys – todėl ja kuo puikiausiai gali būti tiek artima draugė tiek sesuo ar pusseserė. Žmogus, kuris bus šalia Jūsų vestuvių planavimo metu ir šventės dieną, turi puikiai Jus suprasti. Tai turi būti žmogus, kuris žino, kas Jums patinka ir kas gali Jus suerzinti. Dažniausiai šeimos nariai yra tie žmonės, kurie mus geriausiai pažįsta!
 

Galite turėti ir daugiau vyriausiųjų pamergių

 
Nėra taisyklių, kurios draustų Jūsų šventėje turėti daugiau nei vieną vyriausiąją pamergę! Tad jei turite net kelias geriausias drauges, kurios, esate įsitikinusi, visomis išgalėmis stengsis Jums padėti tiek planuojant šventę, tiek jos metu – galite suteikti šį tutulą joms visoms. Juk visi rūpesčiai bus daug paprastesni kai juos pasidalinsite!
 

Galite ir iš viso neturėti vyriausiosios pamergės

 
Jei nenorite išskirti nei vienos iš savo draugių – galite tiesiog nuspręsti iš viso neturėti vyriausios pamergės. Taip neteks susidurti su pasipiktinusių draugių akistata, o prireikus pagalbos tiesiog galėsite kreiptis į visas pamerges ar drauges. Būkite tikra, kad Jūsų draugės bus pasiruošusios Jums pagebėti nepaisant to, suteiksite joms titulą ar ne.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

Kiek turėtų kainuoti vestuvinės dovanėles svečiams?

Kiek turėtų kainuoti vestuvinės dovanėles svečiams?

Vestuvių parodos „Mano tobulos vestuvės“ akimirkos: jaukumas ir profesionalumas viename

Vestuvių parodos „Mano tobulos vestuvės“ akimirkos: jaukumas ir profesionalumas viename

Banner