Banner

Kaip išsirinkti vestuvių temą?

Kaip išsirinkti vestuvių temą?
 
 
Vestuvių temos pasirinkimas yra vienas pirmųjų sprendimų, kurį turi priimti būsimi jaunavedžiai pradėję planuoti savo vestuvių šventę. Nuo to, kokia bus Jūsų vestuvių tema priklausys ir kiti vestuvių planavimo aspektai, kaip antai šventės vieta, transportas, dekoracijos ir pan. Būtent todėl turite pasirinkti temą, kuri Jums iš tiesų patinka ir kurią lengvai galėsite pritaikyti planuodami šventę. Juk svarbu, kad vestuvėse vyrautų harmonija!
 
 
 

Kokioje vietoje vyks Jūsų vestuvių šventė?

 
Renkantis temą labai svarbu turėti omenyje, kokioje vietoje norėtumėte švęsti savo vestuves. Iš tiesų, jei niekaip nepavyksta apsispręsti dėl šventės temos, galite pirmiau ieškoti šventės vietos – mat vestuvių vieta dažnai jau savaime padiktuoja temą. Pavyzdžiui šienu kvepiančiame svirne tikrai nešvęsite prabangių karališkų vestuvių – tam daug tinkamesnė bus ištaiginga restorano pokylių salė.
 
 
 

Koks Jūsų poros charakteris?

 
Žinoma, kiekvienas žmogus yra skirtingas, tačiau poros taip pat turi savo charakterius, bendras vertybes ir pomėgius. Kokie Jūs esate kaip pora – romantiški meninkai, nenustygstantys vietoje ekstremalai, o gal solidūs klasikos mėgėjai? Įvardinkite savo porą trimis žodžiais – jie Jums padės išsirinkti vestuvių temą.
 
 
 

Formalu ar neformalu?

 
Nuspręskite, kiek formalus bus Jūsų vestuvių vakaras. Jei norite, kad svečiai Jūsų vestuvėse būtų pasipuošę ilgomis vakarinėmis suknelėmis ir smokingais – tikriausiai nesirinksite „kaimiškų vestuvių“ temos?
 

Koks yra Jūsų asmeninis stilius

 
Kaip atrodo Jūsų namai? Kas yra Jūsų mėgstamiausi dizaineriai? Jūsų vestuvės turėtų atspindėti Jus ir Jūsų asmeninį stilių!
 
 
 

Kokią nuotaiką norite sukurti svečiams?

 
Kaip Jūsų svečiai turėtų pasijausti atvykę į šventę? Ar norite susikoncentruoti į konkrečius vestuvių šventės akcentus, kaip antai maistas ar muzika? Ar norėtumėte pamatyti savo svečius tradiciškai sėdinčius prie stalo ar linksmai besišnekučiuojančius tarpusavyje su kokteiliais rankose?
 

Kokios spalvos Jums labiausiai patinka?

 
Kai ieškote idėjų savo šventei internete, į kokias spalvas labiausiai atkreipiate dėmesį? Labai naudinga išsisaugoti Jums patikusias nuotraukas ir paieškoti ką jos turi bendra – tai Jums padės suprasti, kokias spalvas ir detales norėtumėte pamatyti savo vestuvėse.
 
 
 

Ką kviesite į savo vestuves?

 
Ar Jūsų vestuvėse dalyvaus daugiau šeimos narių ar draugų – o gal draugų ir šeimos narių skaičius bus panašus? Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į tai, ar šventėje bus daugiau vyresnio ar jaunesnio amžiaus žmonių.
 
 

Ką apie savo vestuves galvosite po dešimt metų?

 
Vestuvių dieną prisiminsite visą savo gyvenimą – būkite tikri, kad ši šventė tikrai atspindės Jus ir Jūsų pomėgius. Dažnai jaunieji vaikosi naujausių tendencijų ir taip jų šventė praranda unikalumą. Todėl turėtumėte labai gerai pasvarstyti ar pasirinkę būtent tokį vestuvių stilių ir temą, po kelerių metų nesigailėsite.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kaip išsirinkti vyriausiąją pamergę?

Kaip išsirinkti vyriausiąją pamergę?

Patarimai ir idėjos graviruojant vestuvinius žiedus

Patarimai ir idėjos graviruojant vestuvinius žiedus

 Apie ką būtina pagalvoti renkantis, kur švęsti savo vestuves?

Apie ką būtina pagalvoti renkantis, kur švęsti savo vestuves?

Banner