Banner

Ar vyras ir moteris gali būti geriausiais draugais?

Ar vyras ir moteris gali būti geriausiais draugais?
 
Ar vyras ir moteris gali būti geriausiais draugais? Taip, gali! Nes tai yra laimingų santykių pagrindas! Jūsų antroji pusė turėtų būti tas žmogus, su kuriuo Jūs galite būti savimi ir kuris palaiko Jus tiek geromis, tiek ir blogomis akimirkomis. Juk tokia ir turi būti tikra draugystė! Tad prieš žengdami tokį svarbų žingsnį kaip santuoka, turite būti tikri, kad su savo partneriu nepabūgtumėte stoti net ir prieš visas pasaulio negandas. Tačiau, panašu, kad nusprendus praleisti gyvenimą su savo geriausiu draugu, tyko ir keletas pavojų!
 
 
 

Kokia yra draugystės nauda?

 
Mokslininkai atliko tyrimą ir nustatė, kad susituokusiems žmonėms draugai nėra tokie reikalingi kaip vienišiems. Žinoma, tuo gali būti sunku patikėti, nes draugų juk nori turėti kiekvienas! Tačiau, nors visiems norisi, kad jų gyvenime būtų tikrų draugų, pasirodo, kad susituokusioms poroms draugystė nėra tokia svarbi kaip žmonėms, kurie neturi antrosios pusės. Galbūt todėl ir peršasi nuomonė, kad santuoka yra stipri, tikra ir nuoširdi draugystė. Įdomu ir tai, kad tie, kurie tyrimo metu įvardijo gyvenimo partnerį kaip savo geriausią draugą buvo daug labiau patenkinti ir savo gyvenimo kokybe nei tie, kurie nalaiko savo antrosios pusės geriausiu draugu. Be to, vyrai savo antrąsias puses yra labiau linkę laikyti savo geriausiausiomis draugėmis nei moterys vyrus geriausiais draugais.
 
Tiesa, nereikėtų manyti, kad jei nelaikote savo žmonos ar vyro geriausiu draugu – Jūsų santuoka yra pasmerkta. Santuokos nauda yra kur kas didesnė nei tikra draugystė, o kai kurie žmonės yra linkę išlaikyti „atstumą“ su savo antrąja puse tam, kad ji jų gyvenime netaptų savaime suprantamu dalyku.
 
 

Nenustokite stengtis

 
Ne visi ekspertai sutinka su nuomone, kad reikėtų savo antrajai pusei suteikti geriausio draugo titulą – kai kurie mano, kad taip savo sutuoktiniui suteiksite per didelį pasitikėjimą ir saugumą. Mat draugyste galima pavadinti tik besikuriančius santykius arba tuos, kurie trunka jau daugybę metų, tačiau šis apibūdinimas santuokai tinka tikrai ne visada. Jei draugyste yra laikoma besikurianti šeima – tai yra pavojaus signalas, kad žmonės mažiau stengis dėl savo santykių ir tuo pačiu bus vienas kitam per daug atlaidūs. Juk paprastai savo draugams leidžiame ir aleidžiame daugiau sakydami: „Jis tiesiog yra toks žmogus!“.
 

Per daug lūkesčių vienam žmogui

 
Kitas pavojus, kuris gali iškilti, jei laikote savo antrąją pusę geriausiu draugu – sudėsite į jį per daug vilčių ir lūkesčių. Jei manote, kad Jūsų vyras ar žmona yra Jūsų sielos dvynys, galite tikėtis, kad jis visada elgsis taip, kaip pasielgtumėte Jūs ir tikėsitės iš jo daug daugiau nei jis gali suteikti. Būti Jūsų geriausiu draugu, gyvenimo partneriu ir visu Jūsų gyvenimu žmogui gali būti tiesiog per daug įpareigojanti užduotis. Ir kai kurie santykiai ją gali įveikti – tačiau ne visi! Jūsų gyvenimo partneris gali iš savo draugų gauti tai, ko negali gauti iš Jūsų ir Jūs tą patį galite gauti iš savo draugų – svarbiausia, nieko dėl to nereikėtų kaltinti.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

6 blogi įpročiai žalingi Jūsų odai prieš vestuves!

6 blogi įpročiai žalingi Jūsų odai prieš vestuves!

Kaip išsirinkti vestuvių temą?

Kaip išsirinkti vestuvių temą?

Banner