Banner

Kas šiandien turėtų vesti nuotaką prie altoriaus?

Kas šiandien turėtų vesti nuotaką prie altoriaus?
 
Keičiantis visuomenei ir jos požiūriui į šeimą, keičiasi ir daugelis vestuvių tradicijų. Ne išimtis ir tradicija, jog nuotaką prie altoriaus turi vesti tėvas. Tikriausiai kiekviena mergina visą savo gyvenimą svajojo apie šią jautrią akimirką, kai tėvas perduoda jos ranką mylimajam ir paprašo ją saugoti. Dėl kokių priežasčių ši tradicija gali būti neįgyvendinama? Jų gali būti pačių įvairiausių: nuo skyrybų iki tėvo netekties. Tačiau, jei Jūsų tėtis negali būti šalia tokiu Jums svarbiu momentu, dėl to tikrai neturėtumėte nusiminti ir jaustis prastesnė nei kitos nuotakos – šiandien daugelis merginų renkasi šios tradicijos alternatyvas. Tad, kokios jos?
 
 

Prie altoriaus kartu su savo išrinktuoju!

 
Jei jau išsirinkote gyvenimo partnerį, kuris bus šalia Jūsų ir varge ir laimėje, tai kodėl jis negali Jūsų lydėti ir tokią svarbią akimirką? Juk susituokti suprendėte abu, nieko neverčiami, vestuves taip pat planavote kartu – vadinasi, ir prie altoriaus galite žengti dviese, kaip tikra komanda. Net jei Jūsų gyvenime nebuvo tėvo, kuris saugotų Jus nuo tykančių pavojų ir negandų, dabar Jūs esate savarankiška moteris, kuri nusprendė leistis į ilgą meilės ir netikėtumų kupiną nuotykį su savo geriausiu draugu, mylimuoju ir žmogumi, kuriuo labiausiai pasitikite, nes patikite jam savo širdį. Šį nuotykį galite pradėti kartu žengdami prie altoriaus!
 
 

Prie altoriaus viena?

 
O kodėl moterį iš viso reikia lydėti? Juk ji ir pati kuo puikiausiai žino savo kelią! Esate nuovoki ir savarankiška mergina, tad kodėl negalite prie altoriaus nueiti viena? Šiandien prie altoriaus vienos eina vis daugiau nuotakų – ir jos eina drąsiai, iškėlusios galvas ir su plačia šypsena veide. Tegul visi nusčiūva iš nuostabos ir susižavėjimo išvydę Jūsų grožį, o jaunikis pasitinka savo karalienę!
 

Prie altoriaus su mama!

 
Mama yra brangiausias Jums žmogus, nes ji Jums suteikė gyvybę, visą gyvenimą Jumis rūpinosi, o jos meilė yra besąlygiška ir beribė. Tad kodėl nesuteikus Jūsų mamai garbės būti šalia Jūsų tokią svarbią akimirką. Mama tikriausiai su nerimu ir širdies sopuliu įsivaizduodavo tą dieną, kai dukra paliks namus ir bus jau nebe jos maža ir mylima dukrytė, o žmona. Parodykite, kad visada išliksite jos dukra ir kad ji visada bus neatsiejama Jūsų gyvenimo dalis.
 
Prie altoriaus su mažyliais!
 
Šiandien vis daugiau porų tuokiasi jau susilaukę savo didžiausio gyvenimo turto – vaikučių. Tad, kas geriau paliudys Jūsų meilę nei vaikai? Nesvarbu ar turite tik viena ir dar visai mažytį, ar visą būrį – vaikai Jūsų ceremonijai tikrai suteiks dieviškumo. O jei tai nėra Jūsų pirmoji santuoka – Jums bus nepaprastai gera jausti savo vaikų pritarimą ir buvimą šalia tokią svarbią akimirką.
 
Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

Kaip vestuvių dieną pagerbti tuos, kurių nėra šalia?

Patarimai ir idėjos graviruojant vestuvinius žiedus

Patarimai ir idėjos graviruojant vestuvinius žiedus

Ar vyras ir moteris gali būti geriausiais draugais?

Ar vyras ir moteris gali būti geriausiais draugais?

Banner