Banner

Kam pirmiausia pranešti, kad susižadėjai?

Kam pirmiausia pranešti, kad susižadėjai?
 
Tai pagaliau įvyko! Jis priklaupė ir paprašė Jūsų rankos, prisiekdamas mylėti Jus amžinai. Tikriausiai nesitveriate džiaugsmu, kaip norite, jog visas pasaulis apie tai sužinotų! Tačiau prieš pranešdami apie šią svarbią žinią visam pasauliui, turite suteikti garbę pirmiesiems apie sužadėtuves sužinoti artimiausiems ir mylimiausiems žmonėms. Tad, kas yra tie išrinktieji ir kaip tikrai nereikėtų pranešti apie ką tik įvykusias piršlybas?
 
 
 
 

Didžiausia garbė mamai ir tėčiui!

 
Nesvarbu, kiek Jums metų ir, kad jau seniai palikote gimtuosius namus – tėvai savo mintimis visada su Jumis. Jiems labiausiai rūpi Jūsų gėrovė ir laimė – tad būtent šie žmonės turėtų būti pirmieji, kurie sužinos apie tokį svarbų Jūsų gyvenimo įvykį. Ir net jei su sužadėtiniu susitarėte, jog šią džiugią naujieną norite pranešti kartu, turėtumėte pakentėti ir niekam kitam neprasitarti apie sužadėtuves, kol apie jas nepranešėte savo tėvams. Tik įsivaizduokite, kaip Jūsų mylimi tėvai nusimins, jei šią žinią sužinos ne iš Jūsų, o iš kito žmogaus, kuriam ją papasakojote anksčiau!
 

Seserys, broliai, seneliai

 
Na, o kai apie džiugią žinią jau žino Jūsų tėvai, puikiomis naujienomis galite pasidalinti ir su savo seserimis ar broliais. Tai žmonės, su kuriais Jus sieja artimi kraujo ryšiai, su kuriais Jūs kartu augote ir mokėtės pažinti pasaulį. Jiems bus labai smagu žinoti, jog yra vieni pirmųjų sužinoję apie tokį svarbų Jūsų gyvenimo įvykį. Taip pat apie sužadėtuves nereikėtų delsti pranešti ir seneliams. Dažnai seneliai viliasi suspėti pamatyti, kaip jų anūkai sukuria šeimą – todėl tai jiems bus labai gera naujiena. Juk šeima yra tie žmonės, kurių palaikymas kiekvienam yra svarbiausias, o Jums bus be galo smagu matyti plačias artimųjų šypsenas ir išgirsti nuoširdžius linkėjimus.
 

Geriausi draugai

 
Paprastai geriausi draugai yra tie žmonės, kuriems apie sužadėtuves norima pranešti pirmiausia. Mat su geriausiais draugais praleidžiama daugiausiai laiko, su jais nuolat bendraujama ir jie yra tie žmonės, kurie dažniausiai klausia: „Na kada gi pagaliau Jūs susituoksit?“.Tačiau, ne veltui yra sakoma: „Šeima pirmiau!“. Geriausiems draugams galite apie sužadėtuves pranešti ir papasakoję šią nuostabią naujieną šeimos nariams.
 

Kolegos

 
Vestuvės su darbu visisškai nėra susijusios, tad ir apie sužadėtuves darbo kolegoms pranešti tikrai nėra būtina. Žinoma, jei norite, galite apie tai papasakoti kolegoms, su kuriais dažniausiai leidžiate laiką ir dalinatės asmeninio gyvenimo smulkmenomis. Tačiau tikrai nereikia visiems įmonės darbuotojams išsiuntinėti laiškų su šia džiugia žinia!
 

Pranešimas socialiniuose tinkluose

 
Šiandien labai populiaru į socialinių tinklų paskyras įdėti nuotrauką iš sužadėtuvių vietos su prierašu: „Ji pasakė TAIP!“. Ir nors tokie įrašai sulaukia daug sveikinimo komentarų ir atkreipia net ir tų žmonių dėmesį, su kuriais jau daug laiko nebendravote, tačiau tai tikrai nėra pats geriausias būdas pranešti apie sužadėtuves savo artimiesiems. Ar tikrai norite, kad Jūsų šeima ir bičiuliai apie tokį svarbų Jūsų gyvenimo įvykį sužinotų iš nuotraukos socialiniuose tinkluose? Be to, sužadėtuvės yra labai jauki ir intymi akimirka – tad galbūt užuot po sekundės paviešinę ją visam socialinių tinklų draugų ratui, skirkite laiko sau ir savo mylimajam pasimėgauti užplūdusiomis emocijomis ir nuoširdžiai pasidžiaukite dviese.
 
Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kaip suplanuoti vestuves netradicinę dieną?

Kaip suplanuoti vestuves netradicinę dieną?

Vestuvinė puokštė be gėlių – kokios alternatyvos?

Vestuvinė puokštė be gėlių – kokios alternatyvos?

Ar dar spėsite suplanuoti vestuves 2018 metų vasarai?

Ar dar spėsite suplanuoti vestuves 2018 metų vasarai?

Banner