Banner

Kokio stiliaus vestuvinė suknelė tinka Jūsų figūrai?

Kokio stiliaus vestuvinė suknelė tinka Jūsų figūrai?
 
Kiekvienai nuotakai svarbu vestuvių dieną atrodyti pribloškiančiai. Taip gražiai, kad visi šventės svečiai, o ypač jaunikis, netektų žado. O didžiausia kiekvienos nuotakos puošmena yra ne kas kitas, o vestuvinė suknelė. Būtent todėl reikėtų įvertinti savo figūros tipą ir pasirinkti tokią suknelę, kuri Jums labiausiai tinka – nes tik tokia suknelė Jus iš tiesų puoš ir padės paslėpti tai, ką vadinate savo trūkumais! Tad, koks vestuvinių suknelių stilius labiausiai tinka kiekvienam figūros tipui?
 
 
 

Kriaušės formos figūra


Jei Jūsų krūtinė nedidelė, pečiai siauri, liemuo lieknas, o klubai platūs, Jūsų figūra – kriaušės tipo. Tokios figūros atstovėms labiausiai tinka įliemenuotos suknelės, platėjančios nuo liemens („A“ formos). Šio tipo vestuvinės suknelės dėl savo silueto ir pagalbinių siūlių, einančių nuo pečių per krūtinės ir liemens linijas iki pat grindų, primena „A" raidę. Tokios suknelės dažniausiai neturi ryškiai matomos juosmens linijos, todėl gali būti tinkamos įvairių figūrų moterims. Žemo ūgio moterys atrodys aukštesnės, o pilnesnių formų - plonesnės. Svarbus tokio tipo suknelių akcentas yra tas, kad šis siluetas padeda paslėpti didelius klubus po ne aptemptu sijonu, todėl jaunoji atrodys ne tik gražiai, bet ir jausis komfortiškai. „A" formos suknelių viršutinė dalis yra prigludusi, todėl pabrėžia krūtinę, o tolygus platėjimas į apačią išryškina juosmenį. Pasirenkant „A" formos suknelę labai svarbu išsirinkti tinkamą sijoną, nes jis duoda toną visai vestuvinei suknelei. Čia yra daugybė tiek ilgio (sijonas, prasidedantis aukščiau kelių, jų lygyje ar žemiau kelių), tiek ir formos (apvalus, sijonas-flamenko ir kt.) variantų. Sijono plotis (pageidaujamas pūstumas) reguliuojamas pasijonių pagalba.
Taip pat, kriaušės formos figūrai patartina rinktis suknelę, kurios viršutinė dalis puošta įvairiais nėriniais ar siuvinėjamais – dėmesys nukreipiamas nuo apatinės dalies į viršutinę, todėl klubai neatrodys tokie platūs.
 
 

Obuolio formos figūra


Jei Jūsų pečiai platūs, krūtinė didelė, klubai apvalūs, o liemens linija – neryški, Jūsų figūra – obuolio formos. Venkite įliemenuotų suknelių, tačiau Jums puikiai tiks lengvai platėjančios ir tiesiai krentančios suknelės su „V“ formos iškirpte.
 
Tiesaus stiliaus suknelių siluetas minkštai priglunda prie kūno ir atskleidžia figūros privalumus. Suknelė suteikia neribotas galimybes pasireikšti fantazijai, nes leidžia panaudoti visus iškirptės gylio ir formos derinius, o taip pat varijuoti rankovių ilgiu.
 

Smėlio laikrodžio figūra


Jei Jūsų krūtinė bei klubai labai panašios apimties, o liemens linija ryški, Jūsų figūros tipas smėlio laikrodžio. Šio figūros tipo atstovėms tinka viskas, tačiau visų svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kad suknelė pabrėžtų privalumus. Jums puikiai tiks aptemptos, „žuvytės“ tipo suknelės.
„Žuvytės" silueto suknelės. Ši suknelė priglunda prie figūros nuo krūtinės iki kelių ir baigiasi pūstu sijonu. Šiuo atveju, atsižvelgiant į norą apnuoginti arba paslėpti tam tikras kūno vietas, kaklo iškirptės formos ir rankovių tipai gali būti įvairūs. Bet kokiu atveju, net jei išsirinksite uždarą kaklo iškirptę ir ilgas rankoves, įvaizdis bus gundantis.

Liniuotės formos figūra


Jei Jūsų klubai ir liemuo yra panašios apimties, o talija nėra išraiškinga – Jūsų figūros tipas yra liniuotė. Šio tipo figūros atstovėms puikiai tiks prailginto juosmens sijonas ir laivelio arba kvadrato formos iškirptė. Liniuotės figūrą turinčioms nuotakoms labiausiai tiks „Graikiško“ stiliaus vestuvinės suknelės. Šio stiliaus suknelėms būdingas paaukštintas juosmuo, kuris pereina į ilgą sijoną. Prie tokio modelio puikiai tinka kvadratinis kaklo iškirptės tipas ir plačios rankovės arba petnešėlės. Galima neriboti rankovių ilgio variantų: gali būti naudojamos ilgos; per visą rankos ilgį, kas labai patogu šaltuoju metų laiku; arba rankovių gali visai nebūti, jei vestuvės vyksta vasarą gryname ore.
Tačiau liniuotės formos figūrai visai netinka princesiškos suknelės ir nuleistų pečių iškirptės.
Žinoma, renkantis vestuvinę suknelę reikėtų atkreipti dėmesį ne tik į Jūsų figūros tipą, bet ir į vestuvių sezoną, šventės vietą bei vestuvių stilių. Juk šaltą  rudenį ar žiemą tikrai nenorėsite puoštis ilga suknele su gilia iškirpte – tai paprasčiausiai bus labai nepatogu ir nepraktiška. Jei savo vestuves švęsite lauke, Jums tikrai nepatariame rinktis suknelės su ilgu šleifu, nes ji akimirksniu išsiteptų. Na, o jei suknelė atspindės Jūsų vestuvių stilių – Jūsų šventėje vyraus stiliaus harmonija.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Viskas, ką turite žinoti apie nuotakos keliaraištį!

Viskas, ką turite žinoti apie nuotakos keliaraištį!

Vestuvinė suknelė per daug atvira ceremonijai bažnyčioje?

Vestuvinė suknelė per daug atvira ceremonijai bažnyčioje?

Pasiruošk vestuvinės suknelės paieškoms – viskas ką turėtum žinoti!

Pasiruošk vestuvinės suknelės paieškoms – viskas ką turėtum žinoti!

Banner