Banner

Kada siųsti vestuvinius kvietimus ir vestuvių dienos rezervaciją?

Kada siųsti vestuvinius kvietimus ir vestuvių dienos rezervaciją?
 
 
 
Save the Date“ (liet. „rezervuokite dieną“) – ypač populiarėjanti vestuvių tendencija Lietuvoje. Tiesa, ne daug jaunavedžių žino, ką ši frazė iš tiesų reiškia ir kartais ja tiesiog papuošia savo vestuvinius kvietimus. Nereikėtų suklysti – „rezervuokite dieną“ atvirukai ir vestuviniai kvietimai yra du skirtingi dalykai! Tad, kuo jie skiriasi ir kada juos reikėtų įteikti savo svečiams?
 
 
 

Kuo „rezervuokite dieną“ atvirukai skiriasi nuo vestuvinių kvietimų?

 
Neturėtumėte svarstyti, siųsti „rezervuokite dieną“ atvirukus ar vestuvinius kvietimus – teisingesnis klausimas būtų – ar be vestuvinių kvietimų dar turėtumėte siųsti ir „rezervuokite dieną“ atvirukus. Vestuvinius kvietimus siųsti reikėtų visada, o štai „rezervuokite dieną“ atvirukų siuntimas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Įsivaizduokite, kad „rezervuokite dieną“ atvirukai yra neformalus būdas pranešti savo bičiuliams ir artimiesiems, kad jau išsirinkote vestuvių datą ar net nusprendėte, kur įvyks Jūsų šventė. Na, o vestuviniai kvietimai Jūsų vestuvių svečiams suteiks datalesnę informaciją kaip antai laikas, tikslūs vietų pavadinimai, aprangos kodas ir pan. Taigi, nors „rezervuokite dieną“ atvirukų siuntimas yra pasirinktinis, jis yra tikrai naudingas, nes suteikia Jūsų svečiams galimybę susiplanuoti laiką, vestuvių užsienyje atveju, iš anksto nusipirkti pigesnius bilietus, o jei vestuvės vyks darbo dieną, susitarti su darboviete dėl atostogų ar laisvos dienos.
 
 

Kada siųsti?

 
Kitas svarbus dalykas, kurį turėtumėte žinoti – kada yra siunčiami vestuviniai kvietimai ir „rezervuokite dieną“ atvirukai. „Rezervuokite dieną“ atvirukai paprastai yra siunčiami tada, kai jau žinote tikslią vestuvių dienos datą ar net ceremonijos vietą. Šios informacijos visiškai užtenka, tačiau, jei turite, atviruke galite pateikti ir Jūsų vestuvių puslapio nuorodą – ten svečiai galės rasti visą aktualią informaciją ir sekti naujienas. Tokie atvirukai dažniausiai siunčiami likus 4-6 mėnesiams iki vestuvių dienos. Na, o vestuvių kvietimai turėtų būti išsiųsti Jūsų svečiams likus bent dviem mėnesiams iki šventės. Tiesa, jei neketinate siųsti „rezervuokite dieną“ atvirukų, geriausia būtų vestuvinius kvietimus įteikti ar išsiųsti kur kas anksčiau – juk Jūsų svečiams reikės pasiruošti ir pasirūpinti, kad tą dieną neturėtų kitų planų.
 

Ką būtina žinoti?

 
Nesiųskite „rezervuokite dieną“ atvirukų tol, kol dar nesate visiškai tikri dėl Jūsų vestuvių svečių sąrašo. Be to, Jūsų „rezervuokite dieną“ atvirukai tikrai neprivalo derėti su vestuviniais kvietimais. Jei jau žinote vestuvių temą ir stilių bei galite viską skrupulingai suplanuoti – Jums tikrai pasisekė! Tačiau, nereikėtų bijoti siųsti „rezervuokite dieną“ atvirukų net jei ir nežinote dar daugybės šventės datalių – juk tam ir skirti vestuvių kvietimai! Juose informaciją galėsite detalizuoti ir koreguoti. Svarbiausia, kad abu atvirukus gautų tie patys žmonės – juk bus tikrai nesmagu, jei išsiuntę „rezervuokite dieną“ pranešimus, netikėtai persigalvosite?
 
Nuotraukos: unsplash.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar tikrai vestuves reikia pradėti planuoti prieš metus?

Ar tikrai vestuves reikia pradėti planuoti prieš metus?

Kaip pakviesti svečius į vestuves be vestuvinių kvietimų?

Kaip pakviesti svečius į vestuves be vestuvinių kvietimų?

Kiek turėtų kainuoti vestuvinės dovanėles svečiams?

Kiek turėtų kainuoti vestuvinės dovanėles svečiams?

Banner