Banner

Kaip jaunieji neturėtų elgtis vestuvių dieną?

Kaip jaunieji neturėtų elgtis vestuvių dieną?
Visi jaunieji trokšta, kad jų šventė būtų nepriekaištinga, įsimintina ir praeitų be menkiausių nesklandumų. Juk tikrai nesinorėtų, kad nereikšmingi nesusipratimai sudrumstų pakilią nuotaiką, o vėliau ir nuostabius vestuvių prisiminimus? Tiesa, dėl kai kurių nemalonių atsitikimų vestuvių dieną gali būti kalti ir patys jaunavedžiai. Tad, kaip šių nemalonumų išvengti ir kokių klaidų turėtų nedaryti jaunieji savo vestuvių šventės metu?
 
 
 

Padrikas šventės planas

 
Jei vestuvių dieną nenorite pakliūti į keblias situacijas, kuomet nėra aišku, kas po ko vyksta ar kas už ką yra atsakingas – dar prieš šventę turėtumėte sudaryti aiškų dienos planą. Tačiau šis planas tikrai neturėtų būti skirtas vien Jums – svarbu, kad apie šventės eigą ir svarbiausius momentus informuotumėte ir paslaugų teikėjus bei vestuvių dieną Jums padėsiančius svečius. Likus kelioms savaitėms iki šventės su jais turėtumėte susisiekti ir aptarti visas svarbias detales. Vestuvių dienos plane turėtų būti pateikti ir svarbiausi adresai bei kontaktiniai telefono numeriai – kad paslaugų teikėjai galėtų susisiekti su atsakingais asmenimis ir atvirkščiai. Na, o geriausias būdas išvengti nesklandumų, ypač jei vestuvių dieną teks įveikti ilgus atstumus ir aplankyti daug mažai žinomų vietų – išdalinti vestuvių dienos planą su vietų žemėlapiu visiems svečiams.
 
 

Įnikę į savo išmaniuosius telefonus

 
Šiais laikais net ir jaunieji neapsieina be keleto asmenukių, tačiau būtų daug geriau, jei jas pasiūlytų pasidaryti svečiai, o ne patys jaunavedžiai. Vestuvių dieną jaunieji turėtų patikėti savo telefonus liudininkams arba pamergėms ir pabroliams, kad jaunųjų vestuvinės nuotaikos nedrumstų nei sveikinimų skambučiai, nei paslaugų teikėjų klausimai nei noras nufotografuoti kiekvieną vestuvių dekoraciją. Tik taip galėsite iš tiesų mėgautis akimirka ir atsipalaiduoti.
 

Nepaiso susitarimų

 
Susitarėte su didžėjumi, kad jis Jūsų šventėje gros iki antros valandos po vidurnakčio, tačiau jau po sutarto laiko einate prie didžėjaus su dainų prašymais? Jums labai pasiseks, jei didžėjus sutiks pratęsti linksmybes už papildomą mokestį, tačiau turėtumėte žinoti, jog jis turi teisę tiesiog palikti Jūsų šventę pačiame įkarštyje. Užsisakėte fotografo paslaugas porai valandų, tačiau po vestuvinės fotosesijos prašote, kad fotografas dar atvyktų ir į šventės vietą pafotografuoti sveikinimų, nors sutartas laikas jau pasibaigė? Prieš susitardami dėl paslaugų teikėjų darbo laiko turėtumėte gerai pagalvoti, kiek laiko Jums išties reikės atitinkamos paslaugos, o sudarius sutartį, reikėtų gerbti žmonių darbo laiką. Tas pats galioja ir šventės vietai – jei patalpose, kuriose švenčiate vestuves yra nustatytos poilsio valandos, kurių metu personalas turėtų ruošti patalpas pusryčiams, nereikėtų linksmintis iki pat aušros ir nepaisyti susitarimo su patalpų šeimininkais.
 
 

Visur vėluoja

 
Žinoma, kad gali atsitikti netikėtumų – galbūt važiuodami į šventės vietą užstrigsite eismo kamštyje, o šukuosenų meistrė šiek tiek ilgiau dailins garbanas. Būtent todėl ir svarbu turėti aiškų vestuvių dienos planą ir kiekvienai šventės veiklai skirti papildomų 10-20 minučių vėlavimams. Tačiau, kad ir kokie svarbūs vestuvių dieną yra jaunieji, jie tikrai neturėtų specialiai versti svečių ir paslaugų teikėjų jų laukti. Net jei vestuvių fotosesija Jums yra labai malonus užsiėmimas, pasistenkite atvykti į šventės vietą sutartu laiku – tuomet visi svečiai Jus pasitiks su plačiomis šypsenomis.
 
 

Ignoruoja svečių palydą

 
Jūsų draugas atvyko į šventę su antra puse, kurios Jūs nepažįstate? Neturėtumėte elgtis taip, tarsi jos Jūsų šventėje nebūtų! Būkite mandagūs, prieikite ir susipažinkite. Suprantama, kad galite nespėti skirti savo dėmesio visiems vestuvių svečiams – Jūsų seni bičiuliai tai tikrai supras, o štai žmonės, kurie Jūsų nepažįsta, šventėje gali jausti nejaukiai. Juk labai tikėtina, kad paprasčiausias pasisveikinimas taps gražios ilgalaikės draugystės pradžia.
 

Padaugina stipriųjų gėrimų

 
Kad ir kaip po visų vestuvių dienos formalumų norėtumėte atsipalaiduoti – vestuvės yra ta šventė, kurią turite prisiminti patys, o ne iš aplinkinių pasakojimų. Dėl šios priežasties ir dėl to, kad vestuvių diena Jums nekeltų nemalonių asociacijų, turėtumėte vengti stipriųjų gėrimų ir mėgautis nuostabiomis šventės akimirkomis blaivia galva!
 

Yra nedėkingi

 
Net jei vestuves planavote patys, tikriausiai daugybe artimų žmonių Jums visomis išgalėmis stengėsi padėti sukurti įsimintiną šventę ir galų gale yra čia, Jūsų šventėje, ir palaiko Jus šiuo ypatingu momentu. Šie žmonės tikrai verti Jūsų padėkos žodžio. Tas pats galioja ir paslaugų teikėjams – nesvarbu, kad už paslaugas yra mokama – nuoširdus padėkos žodis nieko nekainuoja, tačiau atmintyje išlieka ilgam.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Kaip po vestuvių tvarkyti šeimos finansus?

Kaip po vestuvių tvarkyti šeimos finansus?

6 vestuvių simboliai laimei ir sėkmei pritraukti!

6 vestuvių simboliai laimei ir sėkmei pritraukti!

5 faktai apie santuokos įregistravimą

5 faktai apie santuokos įregistravimą

Banner