Banner

Kodėl verta praleisti naktį prieš vestuves atskirai?

Kodėl verta praleisti naktį prieš vestuves atskirai?
 
Seniau jaunikis ir nuotaka prieš vestuves gyvendavo atskirai ir savo meilę puoselėdavo romantiškais pasimatymais, laiškais ar serenadomis. Dar seniau jaunikis ir nuotaka vienas kitą pamatydavo tik išaušus vestuvių dienai. Na, o šiandien, niekam ne paslaptis, jog dauguma porų tuokiasi jau pragyvenusios drauge net ir kelerius metus.  Todėl prieš vestuves sužadėtiniai nė nesusimąsto, kad šventės išvakares turėtų leisti atskirai – juk kam apsimetinėti, kai kasnakt miegama toje pačioje lovoje. Tačiau kodėl naktį prieš vestuves jaunieji vis tik turėtų pabūti atskirai ir koks yra geriausias būdas praleisti paskutinį viengungišką vakarą?
 
 

Apmąstymai ir ritualai

 
Visų pirma, vestuvių diena Jums bus labai ypatinga – jos Jūs ilgai laukėte ir nenuostabu, kad šiek tiek jaudinatės, nes visų dėmesys šventės metu bus nukreiptas į Jus. Ir net jei vestuvių išvakarėse jau būsite pasirūpinę visomis šventės detalėmis  – nereikėtų pamiršti pasirūpinti savimi. Ir mes kalbame ne tik apie grožio ir sveikatingumo procedūras (nors jos taip pat gali būti naudingos), bet ir apie sielos atsipalaidavimą. Pabūkite vienumoje ir pamąstykite apie tai, kaip keičiasi Jūsų gyvenimas ir kaip per daugelį metų pasikeitėte Jūs, svajokite ir išsikelkite naujus tikslus. Galbūt vestuvės stipriai ir nepakeis Jūsų gyvenimo, tačiau jos gali tapti puikia pradžia Jūsų teigiamiems pokyčiams. Nebauskite savęs už tai ko dar nepadarėte ir nepasiekėte – viską dar galite padaryti, ypač kai nuo šiol šalia Jūsų visą gyvenimą bus mylimas žmogus. Tačiau šiandien, kol dar neatsidavėte į savo mylimojo glėbį, mylėkite ir lepinkite save – nes tik žmogus sugebantis mylėti save, gali suteikti laimę ir meilę kitam. Užsiimkite veikla kuri Jums teikia daugiausiai džiaugsmo, kuri nuramina sielą ir suteikia Jūsų esybei prasmę – nesvarbu ar tai būtų tapymas, vaikystės nuotraukų albumo vartymas ar nuoširdūs pašnekesiai su mama.
 
 

Tarsi pirmas pasimatymas

 
Vakarėliui ruošiatės tuose pačiuose namuose ir žinote, kuo Jūsų mylimasis apsirengė, kokiais kvepalais pasikvėpino net koks yra jo apatinis trikotažas  – tad nesvarbu, kad tuo metu Jūsų sužadėtinis atrodo itin patraukliai – viskas tampa taip įprasta, jog pradedate to nepastebėti ir neįvertinti. Todėl net vienos nakties išsiskyrimas prieš vestuvių dieną, Jums sužadins smalsumą ir mylimojo ilgesį. Išvydę savo gyvenimo meilę prie altoriaus, negalėsite atitraukti nuo jos akių, nes Jums bus įdomi kiekviena su ja susijusi smulkmena. O ką jau kalbėti apie tai, kad nekantrausite ir vėl atsidurti savo mylimo žmogaus glėbyje!
 
 

Puikus laikas „atsisveikinti“

 
Koks Jūsų gyvenimo laikotarpis Jums kelia daugiausiai sentimentų? Galbūt vaikystė, kai mama kiekvieną vakarą, prieš miegą Jums glostydavo galvą ir apkamšydavo, o gal nuoširdūs pokalbiai su draugėmis apie pirmas meiles? Vestuvės Jums suteiks naują statusą – ištarusi „Taip“ Jūs tapsite žmona. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad turėtumėte pamiršti kitus statusus – dukros, draugės, sesers. Natūralu, kad po vestuvių šiems statusams galėsite skirti mažiau laiko, nes šeima reikalauja atsidavimo, o ką jau kalbėti jei planuojate ir greitą šeimos pagausėjimą. Vestuvių išvakarės yra puikus laikas pabūti su brangiais žmonėmis, kurie Jūsų gyvenime turi išskirtinę reikšmę ir atsisveikinti su nerūpestingu viengungišku gyvenimu. Juk kas gali būti maloniau, nei dienai vėl tapti maža tėvų mergaite ir leisti jiems Jumis pasirūpinti taip, kaip jie tai darydavo vaikystėje? Arba, kas gali būti smagiau už vakarą su draugėmis, kurios su Jumis buvo visus šiuos metus ir nuoširdžiai linki didžiausios laimės.
 
Vestuvių išvakarėse apsupkite save meile, mylimais žmonėmis, gražiausiais prisiminimais ir jaudinančiomis ateities svajomis. O vestuvių dieną pulkite į mylimojo glėbį ir daugiau niekada jo nepaleiskite!
 
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
2

  
Susiję straipsniai
6 vestuvių simboliai laimei ir sėkmei pritraukti!

6 vestuvių simboliai laimei ir sėkmei pritraukti!

5 faktai apie santuokos įregistravimą

5 faktai apie santuokos įregistravimą

Kaip jaunieji neturėtų elgtis vestuvių dieną?

Kaip jaunieji neturėtų elgtis vestuvių dieną?

Banner