Banner

Kaip sukurti tobulą vestuvių dienotvarkę?

Kaip sukurti tobulą vestuvių dienotvarkę?
 
Kiekviena nuotaka nuo vaikystės svajoja, kad jos vestuvės bus tobulos ir nepakartojamos. Tačiau, nepaisant to, kaip skrupulingai planuosite savo šventę, jos metu vis tiek gali nutikti neplanuotų nesklandumų. Ir tai tikrai nėra pasaulio pabaiga! Svarbiausia išlikti ramiems, atsipalaiduoti ir mėgautis savo švente, nes, buvę jaunavedžiai patvirtins, jog ji praeina beprotiškai gretai. Neleiskite nereikšmingoms smulkmenoms sugriauti Jūsų šventiškos nuotaikos. O kad tų „smulkmenų“ būtų kuo mažiau, dalinamės patarimais, kurie padės sukurti sklandžią vestuvių dienotvarkę!
 

 

Svarbiausi vestuvių dienos momentai

 
Prieš sudarinėdama vestuvių dienotvarkę, turėtumėte išskirti esminius šventės momentus, kurie Jūsų nuomone yra patys svarbiausi ir turėtų vykti itin sklandžiai. Surašykite visus Jūsų numanomus dienos įvykius eilės tvarka – nuo pasiruošimo iki vestuvių kulminacijos – o svarbiausius momentus, kaip antai vestuvių ceremonija, galite detalizuoti:
 
PAVYZDYS
„Atiduoti auką kunigui,
Užgroja arfa,
Prasideda ceremonija,
Sesuo skaito iš šventojo rašto,
Nuotakos giesmė,
Jaunųjų pasveikinimas su žiedlapiais,
Gėrimų staliukas“
 
 

Apskaičiuokite laiką

 
Nusistatydami kiekvienos vestuvių dienos veiklos laiką, pasikonsultuokite su savo paslaugų teikėjais. Gali būti, kad Jūs nė nenutuokiate, kiek laiko užtruks atlikti vestuvinę šukuoseną, o pjaudami vestuvinį tortą pernelyg anksti paliksite per daug neišnaudoto laiko iki vestuvių kulminacijos. Todėl būtinai pakalbėkite su vestuvių vedėju, kaip suplanuoti šventės vakarinę dalį, jog ji svečiams neprailgtų. Tik žinodama, kiek apytiksliai užtrunka kiekviena veikla, galite į vestuvių dienotvarkę įrašyti laikus. Be to, reikėtų nepamiršti skirti bent 10-20 minučių įvairiems netikėtumams ir vėlavimams – juk niekada negalite būti tikra, kad keliaujant Jūsų automobiliui nenuleis padangos arba, kad per ilgai neužsiplepėsite su vizažiste.
 
 

Paskirstykite užduotis

 

Nepaisant to, kad vestuves planuojate pati – tikriausiai nenorite savo šventės dieną rūpintis įvairiomis smulkmenomis ir gadintis nuotakos, jei kažkas vyksta ne pagal planą. Būtent todėl iš savo artimųjų ir draugų rato išsirinkite patikimiausius žmonės, kurie padės Jums vestuvių dieną. Visas vestuvių dienotvarkės detales turėtų žinoti vyriausioji pamergė ir pabrolys, liudininkai, piršliai, fotografas bei šventės vedėjas. Vyriausios pamergės pareiga šventės dieną yra pasirūpinti sklandžiu nuotakos pasiruošimu bei svarbiausių nuotakos asmeninių daiktų saugumu, na o vyriausias pabrolys turėtų prižiūrėti jaunikio pasiruošimą. Liudininkai gali būti atsakingi už ceremoniją, o piršliai už veiklas tarp ceremonijos ir vestuvių vakarinės dalies. Na, o šventės vedėjas turėtų žinoti visas vakarinės dalies smulkmenas nuo tostų ir sveikinimo kalbų iki žaidimų, torto pjovimo bei vakaro šou. Taip pat, jei ketinate užtrukti fotosesijoje, turėtumėte susitarti su vedėju, jog šis užimtų į šventės vietą atvykusius svečius tam, kad jie nenuobodžiautų.

 

Vestuvių dienotvarkėje surašykite visus Jums padėsiančius žmones su jų pareigomis būtinai nurodykite jų telefonų numerius. Ši vestuvių dienotvarkė jiems bus tarsi paruoštukė – kad niekas nepamirštų savo užduočių, o iškilus nesklandumams galėtų vieni su kitais susisiekti ir išspręsti visas problemas netrukdydami Jums mėgautis švente.
 

Nurodykite kontaktus ir adresus

 
Vestuvių dienotvarkė bus labai išsami ir naudinga, jei joje nurodysite aktualius paslaugų teikėjų kontaktus ir visų vietų, kurias aplankysite vestuvių dieną adresus. Tuomet Jūsų paskirti asmenys galės susisiekti su paslaugų teikėjais, jei kažkas vyks ne pagal planą, ir visi žinos, kokioje vietoje ir kuriuo metu jiems reikia būti.

 

Pridėkite vietų žemėlapį

 
Jis bus naudingas ne tik Jūsų įgaliotiems pagalbininkams, bet ir visiems vestuvių svečiams. Ypač svarbu tokį vietų žemėlapį išdalinti svečiams, jei vestuvių dieną teks aplankyti daug nežinomų arba mažai žinomų vietų. Juk nenorite, kad Jūsų svečiai pasiklystų ar atvyktų į reikiamą vietą ne laiku?
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių planas – sklandžios šventės paslaptis

Vestuvių planas – sklandžios šventės paslaptis

Dienos rezervacija ir vestuvių kvietimai: kuo jie skiriasi?

Dienos rezervacija ir vestuvių kvietimai: kuo jie skiriasi?

5 sąrašai, kuriuos turėtų turėti būsima nuotaka!

5 sąrašai, kuriuos turėtų turėti būsima nuotaka!

Banner