Banner

Kokiu metų laiku geriausia tuoktis?

Kokiu metų laiku geriausia tuoktis?
Viena pirmųjų užduočių, su kuria susiduria sužadėtiniai – vestuvių datos pasirinkimas. Tačiau prieš pasirenkant tikslią datą, reikia nuspręsti, kokiu sezonu norite sumainyti žiedus – juk gyvendami Lietuvoje galime džiaugtis net keturiais savo unikaliu grožiu stebinančiais metų laikais. Ir nors didžioji dauguma jaunavedžių visas viltis deda į vasaros sezoną, nereikėtų pamiršti, kad visi metų laikai turi savo privalumų! Tad, ar tikrai vasaros sezonas vestuvėms yra pats palankiausias ir kodėl verta vestuves švęsti rudenį, žiemą ir pavasarį?
 
 
 

Užimčiausias vestuvių sezonas

 
Tikriausiai daugeliui jaunavedžių atrodo, jog vestuves geriausia švęsti vasarą, kai saulutė lepina savo šviesa ir šiluma, gamta spinduliuoja gaivia žaluma, o vakarais beveik nesutemsta. Ne veltui vasara yra vadinama vestuvių sezonu, o vestuvinių paslaugų teikėjai nespėja rezervuoti laisvų vasaros savaitgalių jauniesiems, kurie skuba užsisakyti geriausias paslaugas! Tačiau jei vestuves vasarą renkatės tik dėl puikaus oro, turėtumėte įvertinti ir tai, kad Lietuviškos vasaros dažnai labiau primena ankstyvą rudenį, kuomet per akimirką giedras dangus gali subjurti, o žalios pievos pradėti sruventi purvo upėmis. Be to, šis sezonas yra pats populiariausias tarp jaunavedžių – tai reiškia, kad bus daug sunkiau gauti savo trokštamus paslaugų teikėjus, o paslaugų kainos dėl didelės paklausos bus kur kas aukštesnės nei kitais sezonais. Tiesa šiuo metu galima pastebėti, jog vestuvių sezonas šiek tiek pailgėjo, tad su tokiomis pačiomis sąlygomis galima susidurti ir vėlyvą pavasarį bei ankstyvą rudenį.
 
 
 

Pageltusių lapų fone

 
Jei susižadėjote tik žiemos pabaigoje ir manote, kad vestuvių šiai vasarai jau nespėsite suplanuoti – tikrai neturite laukti kitų metų vasaros. Mat po šiltos, žaismingos ir „žalios“ vasaros ateina melancholiškas, romantiškas ir spalvingas ruduo. Oro atžvilgiu vestuvėms palankiausias yra rugsėjo mėnesis ir spalio mėnesio pradžia. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad negalite rengti vestuvių ir spalio pabaigoje ar lapkričio mėnesiu – paprasčiausiai šiuo metu jau turėtumėte būti pasiruošę kiek atšiauresniam orui. Be to, kad ruduo žavi savo spalvingu pageltusių lapų fonu, kuris puikiai atrodys Jūsų vestuvinėse nuotraukose, jis kuria unikalią šventės atmosferą ir leidžia pasitelkti visai kitokias vestuvių dekoro detales. Pavyzdžiui rudens sezono vestuvių dekorui ypatingai tiks įvairios džiovintos gėlės, lapai, smilgos, samanos, medžio motyvai. Atitinkamai šiuo sezonu galite rinktis ir kiek tamsesnes, sodresnes vestuvių spalvas: burgundišką, rudą, garstyčių, oranžinę, smaragdinę ar purpurinę. Tiesa, rudens vestuvėms reikalinga ir kiek šiltesnė apranga: nuotaka turėtų pasirūpinti pečių gaubtuvu, skraiste ar paltuku ir rinktis storesnio audinio suknelę, kuri turėtų ilgas rankoves ir neatidengtų kojų, na o jaunikis taip pat turėtų rinktis marškinius ilgomis rankovėmis, neatsisakyti švarko ir įsigyti šiltesnį paltą. Tikrai nereikėtų manyti, kad tokia apranga neatrodys šventiškai ir apsunkins – priešingai – ji Jūsų vestuvėms suteiks jaukumo, natūralumo ir nuoširdumo.
 
 

Skruostus nudažantis šaltukas

 
Šalčio ir sniego nemėgstantiems jauniesiems žiemos vestuvės gali tapti tikru išbandymų, tačiau jei iš dangaus lėtai krentančių snaigių fonas Jums sukelia nostalgiją apie vaikystę ir smagias žiemos linksmybes – rinkdamiesi vestuvių datą šio sezono tikrai neturėtumėte aplenkti. Vien todėl, jog tik nedaugelis išdrįsta rengti vestuves žiemos mėnesiais – Jūsų vestuvės būtų išties ypatingos. O juk visai nesvarbu, kad aplinkui sunku surasti kažką, kas nėra baltos spalvos, lauke tvyro stingdantis šaltis, o į plaukus veliasi didžiuliai snaigių gniutulai – vestuvės yra tikros, nuoširdžios ir visa įveikiančios meilės šventė, meilės, kuri yra tokia karšta, kad ištirpina bet kokius ledus. Tad pasirūpinkite šiltais kailinukais, čiupkite į rankas rogučių vadeles ir pirmyn į naują Jūsų gyvenimo etapą!
 
 

Užburiantys pavasario žiedai

 
Pavasaris – tai metas, kuomet gamta atgimsta ir pasipuošia nuostabaus grožio žiedais. Tai bene pats romantiškiausias metų laikas, apie kurį nuo seno buvo kuriamos eilės ir jausmingos dainos. Be to, šį sezoną būtų galima pavadinti labiausiai vestuvėms tinkančiu sezonu. Mat , kuo ankstyvesnis pavasaris, tuo labiau tikėtina, kad Jūsų pasirinktiems paslaugų teikėjam tai bus pirmosios vestuvės ir jie bus daug labiau nusiteikę derėtis dėl kainų. Be to, su kiekviena diena vis vėliau pasislepia saulutė, oras darosi vis šiltesnis, o gamta darosi vis gražesnė. Atšilus orams atsiranda galimybė vestuvių šventę perkelti ir į šventės vietos kiemelį ar sodą, kur pražydusių žiedų aromatas svaigins dar stipriau nei ką tik savo meilę įtvirtinusių žmonių jausmai. Tad skinkite pirmuosius žiedus ir puoškite jais savo pavasario šventę, suteikdami jai nepaprasto jaukumo ir žaismingumo.
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Pamergių suknelių pasirinkimo gidas!

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Banner