Banner

Ką verta kviesti į savo vestuves? Klausimai, kurie padės nuspręsti!

Ką verta kviesti į savo vestuves? Klausimai, kurie padės nuspręsti!
 
Visi jaunavedžiai be išimties nori, kad jų vestuvėse dalyvautų patys artimiausi ir brangiausi žmonės. Tačiau šimtai vardų vestuvių svečių sąrašuose atsiranda tikrai ne vien dėl to, jog jaunųjų širdys yra labai didelės – aplinkinių įtaka, stereotipai ir baimė likti nesuprastiems nulemia porų nesugebėjimą nuspręsti, kas yra išties verti dalyvauti jų meilės šventėje. Tad, kad nereikėtų gūžčioti pečiais, kur sutalpinti visą būrį svečių ir rausti iš gėdos, kai seniai matytas dėdė elgiasi per daug vulgariai šventės metu, dalinamės klausimais, padėsiančiais sudaryti vestuvių svečių sąrašą, dėl kurio būsite visiškai tikri.
 
 

Ar jie yra Jūsų šeimos nariai?

 
Tėvai, broliai, seserys ir seneliai dažniausiai yra tie žmonės, kuriuos į šventę pakviesti tiesiog privaloma. Tačiau tikrai neturėtumėte kviesti į savo šventę tolimesnių giminaičių vien dėl to, nes jie yra Jūsų giminės dalis. Svarbiausioje Jūsų gyvenimo šventėje turėtų dalyvauti tik tie giminaičiai, su kuriais Jūs nuolat bendraujate ir puikiai sutariate. Tik taip savo šventėje jausitės jaukiai ir apsupti artimiausių žmonių.
 

Ar pakviestumėte Juos pietų?

 
Yra žmonių, su kuriais mes puikiai sutariame tik būdami tam tikroje aplinkoje ar kompanijoje, bet ar tikrai juos nuoširdžiai galima vadinti draugais. Ar pakviestumėte vieną iš šių žmonių pietums? Ar turėtumėte apie ką su juo kalbėti, kai šalia nėra kolegų, kitų draugų? Dažnai bendraujame su tam tikrais žmonėmis tik tam, kad pritaptume – tačiau iš tiesų su jais neturime jokių bendrų interesų, tik vienintelį tą, dėl kurio tenka kartu leisti laiką. Pakvietę tokį „draugą“ į vestuves galite jaustis nepatogiai patys ir priversti taip pasijausti jį.
 
 

Ar leidžiate su jais laiką būdami ne darbe?

 
Dažnai jauniesiems iškylantis klausimas – ar reikia į savo vestuves kviesti kolegas. Prieš atsakydami į šį klausimą, turėtumėte atsakyti į keletą kitų – ar turite su jais kažką daugiau bendro nei darbas, ar dažnai leidžiate su jais laiką būdami ne darbe ir ar norėtumėte, kad šie žmonės būtų šalia Jūsų tokią svarbią akimirką? Visų kolegų į savo vestuves kviesti tikrai nereikėtų ir net labai patartina to nedaryti – taip išvengsite visai Jums nereikalingų apkalbų, pretenzijų ir šventės dieną jausitės labiau atsipalaidavę.
 
 

Ar laikote juos savo gerais draugais?

 
Kaip jau minėjome anksčiau žmogaus kelyje dažnai pasitaiko „draugų“, su kuriais jis yra priverstas bendrauti dėl tam tikrų aplinkybių. Pavyzdžiui, Jūsų geriausios draugės draugė – su ja Jūs praleidžiate gana daug laiko, tačiau tik todėl, nes ji leidžia laiką su Jūsų geriausia drauge. Prieš kviesdami ją į savo šventę, turėtumėte tikrai apsvarstyti, ar galite ją laikyti ir savo gera drauge.  Tas pats galioja ir draugams, kurie dedasi esą Jūsų draugai, tačiau Jūs puikiai žinote, kad kitiems žmonėms jie apie Jus skleidžia paskalas, kritikuoja Jus ir nepasakojo to Jums patiems. Ar tokius žmonės galima vadinti gerais draugais – nuspręsti belieka Jums.
 
 

Ar įsivaizduojate savo šventėje vaikus?

 
Dar vienas opus klausimas, dažnai iškylantis jauniesiems – ar kviesti į vestuvių šventę vaikus. Turite įvertinti visus vaikų buvimo vestuvėse privalumus ir trūkumus.  Regis nėra nieko žaviau už vaikiškai tyrą kvailiojimą, tačiau mažiesiems svečiams šventėje bus reikalingas ir išskirtinis dėmesys. Tiesa, nusprendę į vestuves nekviesti vaikų, galite būti pasiruošę sulaukti neigiamo atsakymo ir iš jų tėvelių – todėl taip pat turėtumėte gerai pagalvoti, kiek Jums svarbus jų dalyvavimas šventėje. Juolab, kad galite vaikučius pakviesti tik į dieninę šventės dalį, o vakare paprašyti, kad tėveliai atvyktų vieni.
 
 

Ar Jums tikrai svarbus jų buvimas?

 
Na ir galiausiai, sudarinėjant vestuvių svečių sąrašą svarbiausia yra būti tikriems, kad kiekvienas žmogus Jūsų šventėje yra laukiamas. Tai reiškia, kad kviečiate žmogų į savo vestuves todėl, nes norite su juo pasidalinti savo džiaugsmu, o ne jausdami spaudimą, norėdami pasipuikuoti savo švente ar bijodami, ką pagalvos kiti.  Tik taip vestuvių dieną jausitės visiškai atsipalaidavę ir jausite artimiausių žmonių palaikymą.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Brigita ir Tadas. Miesto vestuvių elegancija

Brigita ir Tadas. Miesto vestuvių elegancija

Santuoka bažnyčioje – ką būtina išsiaiškinti dar prieš vestuves?

Santuoka bažnyčioje – ką būtina išsiaiškinti dar prieš vestuves?

Viskas apie vestuvinį saldumynų stalą!

Viskas apie vestuvinį saldumynų stalą!

Banner