Banner

Augintiniai vestuvėse - ką svarbu žinoti?

Augintiniai vestuvėse - ką svarbu žinoti?
 
Pūkuoti, švelnūs ir mieli – kas gi nemėgsta gyvūnėlių! O ką jau kalbėti apie tai, kad tie, kurie laukia mūsų namuose yra patys brangiausi ir mylimiausi iš visų. Mes juos norime vestis visur – pasivaikščioti, į svečius, kavinukę, parduotuvę ar net į darbą. Vadiname juos geriausiais savo draugais ir kovojame už jų teisę stovėti šalia mūsų prekybos centre ar lankytis restorane. Tačiau... pradėję planuoti vestuves netikėtai apie juos pamirštame! Jei jau kviečiate į savo vestuvių šventę šeimos narius ir geriausius bičiulius – tai kodėl negalite pakviesti dar vieno savo šeimos nario ir bičiulio, kuris žvelgia į Jus taip meiliai tomis žvitriomis apvaliomis akutėmis? Taigi, dalinamės patarimais, kaip į vestuvių šventę įtraukti ir mylimiausius augintinius.
 

Ką svarbu žinoti?

 
Žinoma, prieš pradedant pinti gėlių vainikėlį savo jorkšyrui ir sprendžiant, kokioje kirpykloje jam padarytų gražesnę šukuosena, turėtumėte pagalvoti apie keletą svarbesnių dalykų. Įvertinkite savo augintinio charakterį ir kaip jis jaučiasi būdamas tarp žmonių. Mat kai kurie šunys nepažįstamoje aplinkoje ir apsupti daugybės svetimų žmonių gali tapti agresyvūs arba nepaklusnūs, o štai katėms tai gali sukelti didžiulį stresą. Juk tikrai nenorite savo šventės dieną bėgioti paskui nepaklusnų ar išsigandusį augintinį?Jei Jūsų augintinis yra ramaus būdo, puikiai sutaria su įvairaus amžiaus žmonėmis ir yra pripratęs prie dėmesio – jį kuo puikiausiai galite pakviesti į vieną gražiausių savo gyvenimo švenčių. Kitu atveju, galite savo augintinį į šventę įtraukti kitokiais būdais – pavyzdžiui pasiruošimo šventei fotosesijoje. Tuomet augintinis jausis saugus, nes šalia būsite tik Jūs.
 
 
 

Vestuvių ceremonija

 
O ką jei Jūsų žiedų mergaitė ar berniukas būtų ne kas kitas, o Jūsų mylimas augintis? Tai galima padaryti pačiais įvairiausiais būdais – žiedai pririšami prie augintinio antkaklio, prie augintinio nugaros pritvirtinama žiedų pagalvėlė arba tiesiog Jūsų augintis tampa žiedų mergaitės, nešančios žiedus, palydovu. Bet kokiu atveju, prieš suteikiant savo augintiniui tokią garbę, turėtumėte įsitikinti ar augintiniai yra laukiami Jūsų ceremonijos vietoje, ypač jei tai yra bažnyčia. Ir be abejo, jei norite išvengti nesklandumų – Jūsų augintinį iki altoriaus turėtų kažkas atvesti. Pasirūpinę šiais niuansais, jau galite svarstyti ir kaip augintinį papuošti – ar tam tiks gėlių bei žalumynų, vainikėlis ar Jūsų mylimiausiam gyvūnėliui labiau tiks elegantiška peteliškė, o gal tokiai išskirtinei progai galima pasipuošti net ir pūstu sijonėliu?
 
 

Fotosesija

 
Jūsų augintis gali tapti ir žavia vestuvių fotosesijos dalimi. Jei augintinis yra abiejų jaunavedžių – šeimos nuotraukos be vieno jos nario tikrai nebus tokios ypatingos. Todėl papuoškite savo mylimą šuniuką ar kačiuką taip, kad jis derėtų prie Jūsų jaunavedžių įvaizdžio ir pasilinksminkite drauge pozuodami prieš objektyvą. Pažadame Jums, kad nuotraukos spinduliuos nuoširdumu ir tyra meile!
 
 
 

Atributika

 
Jei augintis jau yra tapęs Jūsų šeimos nariu, galbūt jis taip pat turėtų gauti šiek tiek dėmesio Jūsų šventėje? Rinkamiesi vestuvių atributiką, galite joje atvaizduoti ir savo naminį gyvūnėlį. Pavydžiui žaismingu jo atvaizdu papuošti vestuvinius kvietimus, svečių susodinimo planą ar tortą papuošti statulėle, kurioje su jaunaisiais stovi ir augintinis.
 
 

Pramoga vaikams

 
Jei Jūsų augintinis puikiai sutaria su vaikais, tuomet jam bus labai smagu palaikyti kompaniją mažiesiems vestuvių svečiams. Nesate numatę savo vestuvėse jokių užsiėmimų vaikams? Galite būti tikri, kad šuo juos tikrai sudomins! Žinoma, tiek linksmai laiką leidžiantiems vaikučiams, tiek augintiniui savo dėmesį ir priežiūrą skirti turėtų bent vienas suaugęs žmogus. Kitu atveju vaikai ir šuniukas gali taip įsišėlti, kad duš ne viena taurė ar lėkštė!
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Vestuvinių kvietimų tekstų rinkinys

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Balandžio mėnesio meilės, santuokos horoskopas (2019)

Banner