Banner

Kodėl nuotakai būtina atlikti bandomąjį makiažą ir šukuoseną?

Kodėl nuotakai būtina atlikti bandomąjį makiažą ir šukuoseną?
 
Kiekviena nuotaka vestuvių dieną svajoja atrodyti nepriekaištingai ir tam ruošiasi visus metus. Nuo tobulos vestuvinės suknelės paieškų iki nuolatinių apsilankymų kosmetologijos kabinete – viskas tam, kad šventės dieną žinotumėte, jog padarėte viską, kas įmanoma. Ne išimtis ir bandomoji šukuosena bei makiažas. Nors daugelis nuotakų į tai žiūri skeptiškai – juk reikalingos papildomos išlaidos – dažna šių procedūrų neatlikusi nuotaka vestuvių dieną labai pasigaili ir šios klaidos daugiau niekada nekartotų. Kodėl?
 
 

 

Atrasite sau tinkantį profesionalą

 
Jei nesate įpratusi kiekvienai progai pasitaikius lankytis pas profesionalius vizažistus ar šukuosenų stilistus, tikriausiai neturite ir savo favoritų, kuriais pasikliautumėte visu šimtu procentų. O vestuvių dieną tai yra būtina! Socialiniuose tinkluose dažnai publikuojami tik geriausi vizažistų ir kirpėjų darbai (kartais iš įvairių seminarų ar tobulinimosi kursų), todėl rinktis profesionalą tik pagal juos būtų labai rizikinga. Ką jau kalbėti apie tai, jog ten atrasite ir daugybę mėgėjų, kurių paslaugas pasirinkusi galite ilgam prarasti pasitikėjimą grožio paslaugas teikiančiais meistrais. Tik atlikusi bandomąjį makiažą ir šukuoseną, galėsite įsitikinti paslaugų teikėjų profesionalumu ir mokėjimu prisitaikyti prie Jūsų veido formos, bruožų ar stiliaus. Mat viena dažniausių pradedančiųjų ir mėgėjų grožio specialistų klaidų – vieno modelio ar technikos pritaikymas visiems savo klientams.
 
 

 

Sužinosite tai, kas Jums tinka

 
Profesionalus vizažistas ar plaukų stilistas pirmojo susitikimo metu padės nuspręsti, kas Jums labiausiai tinka ir kaip tai pritaikyti prie Jūsų vestuvių įvaizdžio. Gali būti, kad dar prieš atliekant bandomąjį makiažą ir šukuoseną, Jūs jau turėsite viziją, kaip viskas turėtų atrodyti. Tačiau labai dažnai nuotakos išeina iš grožio salono visiškai pakeitusios savo nuomonę – mat tai, ką pamato „pintereste“ ar nuotakų forumuose joms visiškai netinka.
 

 

Turėsite laiko persigalvoti

 
Jei bandomojo makiažo metu negalėjote apsispręsti, kokios spalvos lūpdažiu puošitės savo vestuvių dieną – galite išbandyti kelis variantus ir iki šventės turėsite marias laiko pasvarstymams ir nuomonės keitimui. Vestuvių dieną tokioms abejonėms laiko tikrai nebus, todėl bus daug geriau, jei atvykus vizažistei jau tvirtai žinosite, kas Jums labiausiai tinka ir patinka. 
 

Neteks nusivilti

 
Na ir galiausiai, žinodama, kad galite pasitikėti savo pasirinktais profesionalais, turėdama aiškią savo įvaizdžio viziją ir suvokimą, kas Jums tinka, vestuvių dienos galėsite laukti be nerimo. Juk nenorite šventės ryte sužinoti, kad aukštai sukeltas kuodukas optiškai padidina Jūsų veidą, o makiažo meistė nesugeba nubrėžti lygaus akių kontūro. Kai viską šventės dieną taip nepriekaištingai planavote – tai gali prilygti kone didžiausiai tragedijai! O laiko visiškai įvaizdžio transformacijai, kaip žinote, nebus – viskas bus sustyguota minučių tikslumu. Todėl, jei nenorite vestuvių dieną susigadinti nuotaikos, tokia, regis, nereiškimga smulkema – planuodamos šventę nelaikykite jos „nereikšminga smulkmena“ ir atsakingai pasiruoškite apsilankydamos pas grožio specialistus bandomiesiems šukuosenai ir makiažui.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vetsuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių fotografo patarimai būsimiems jaunikiams: „Neskubėkite ir negalvokite“

Vestuvių fotografo patarimai būsimiems jaunikiams: „Neskubėkite ir negalvokite“

Ką sužinosite apie sužadėtinį iš jį supančių žmonių?

Ką sužinosite apie sužadėtinį iš jį supančių žmonių?

Geriausi grožio specialistai išgraibstomi prieš vestuvių sezoną

Geriausi grožio specialistai išgraibstomi prieš vestuvių sezoną

Banner