Banner

Kaip išvengti konfliktų planuojant vestuves?

Kaip išvengti konfliktų planuojant vestuves?
 
 
 
Vestuvių planavimo laikotarpis yra išties įtemptas ir kupinas streso, todėl visai nenuostabu, jog dėl prastos nuotaikos esate suirzusi ir labiau linkusi įsivelti į konfliktus. Ir nesvarbu ginčijatės su savo būsimu sutuoktiniu, šeimos nariais ar bičiuliais – tokios gražios šventės kaip vestuvės neturėtų temdyti neigiamos emocijos ir pykčiai! Tačiau, kaip jų išvengti?
 
 


Gerbkite savo mylimojo nuomonę


Kiekviena nuotaka nori, kad jos vestuvės būtų būtent tokios, kokias ji įsivaizdavo – tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai yra dviejų žmonių šventė, tad reikėtų atsižvelgti ir į jaunikio nuomonę. Prieš leisdamiesi į painų vestuvių planavimo labirintą, susėskite ir ramiai pakalbėkite apie tai, ko abu tikitės iš šios šventės. Paieškokite kompromisų ir jokiu būdu nebūkite kategoriški – jau greitai tapsite šeima, tad turėtumėte mokytis dirbti ir priimti sprendimus kaip komanda. Jei nepaisysite savo būsimo sutuoktinio nuomonės, būsite šiurkšti ne jam, o Jūsų abiejų santykiams – o taip anksti pasėtos nesutarimų sėklos ilgainiui gali išaugti į nedarnią šeimą.
 

Išsiaiškinkite, kas Jums svarbu


Jus siutina, jog Jūsų sužadėtinis niekaip negali pasakyti, kokia bus vestuvių akcentų spalva? Jums atrodo, kad Jūs rūpinatės viskuo, o jam visiškai niekas neįdomu? Galbūt Jūs esate teisi ir Jūsų būsimam vyrui šventės detalės tikrai nėra įdomios, tačiau tai tikrai nėra susiję su nenoru Jus vesti. Daugelis vyrų pripažįsta, jog jiems faktas, kad mylimoji taps jų žmona yra kur kas svarbesnis nei vestuvės. Tai reiškia, kad jie daug mieliau sumainytų žiedus Civilinės Metrikacijos skyriuje ir atsisakytų bet kokių ištaigingų puotų. Ir tai natūralu, nes, tenka pripažinti, jog vyrai dažnai pasižymi kur kas racionalesniu mąstymu nei moterys.

Tiesa vyro nenoras prisidėti prie vestuvių planavimo gali reikšti ir tai, jog jis tiesiog dar neatrado vestuvių planavimo srities, kuri jam būtų išties įdomi. Tad užuot kvaršinusi savo išrinktojo galvą klausimais apie vestuvių spalvas, geriau patikėkite jam pasirūpinti vestuvių muzika, transportu ar kita jam kur kas mielesne veikla.
 

Būkite nuolaidesnė


Jūsų šeimos nariai per daug kišasi į Jūsų vestuvių planavimą, todėl kiekvieną kartą susitikusi tvardotės, kad nepasakytumėte nieko įžeidžiančio? Visų pirma, turėtumėte suprasti, kad Jūs esate visas savo tėvų pasaulis ir tai, kad jiems įdomu kaip vyksta pasiruošimas vestuvėms yra visiškai natūralu (prisiminsite tai, kai patys turėsite vaikų). Beje, kai kuriuos šeimos patarimus reikėtų netgi labai gerai apsvarstyti! Tačiau, jei nenorite nuolat girdėti replikų, kad viską darote ne taip – nuoširdžiai ir be pykčių tai savo artimiesiems ir pasakykite. Jokiu būdu nereikėtų kaupti nuoskaudų ir kęsti visko savyje!
 
 

Negalvokite vien apie save


Vestuvių planavimas yra tikrai ypatingas laikotarpis jauniesiems. Todėl, tikriausiai, susitikus su bičiuliais sunkiai iškenčiate nepradėjusi pasakoti apie neseniai įsigytas dekoracijas, kelių aukštų tortą išsirikote ir kaip Jums pasisekė, jog spėjote užsisakyti Jūsų išsvajotą fotografą. Tačiau dėl to, kad Jūs pagaliau susižadėjote Jūsų bičiulių gyvenimas nesustojo – jie kaip ir visada turi savo rūpesčių. Tad jei nuolat kalbėsite tik apie save – draugai gali pradėti Jūsų vengti. Taip pat nesitikėkite, kad draugai mes visus savo darbus tam, kad padėtų ruoštis Jūsų šventei. Kartais nuotakos įsižeidžia, kai artimieji ir draugai patys nepasiūlo savo pagalbos planuojant vestuves, tačiau reikėtų suvokti, kad žmonės visada pirmiausiai galvoja apie savo problemas. Tad jei Jums išties reikia pagalbos, pats paprasčiausias būdas išvengti nesutarimų – pagalbos paprašyti pačiai.


Atsipalaiduokite


Reta nuotaka gali sau leisti ištisą pusmetį ar metus skirti vien vestuvių planavimui. Dažniausiai vestuvių planavimo stresą lydi ir problemos darbe, pilna skalbinių dėžė namuose bei jau mėnesį nuo lentynų nevalytos dulkės. Kad visos šios problemos Jūsų pernelyg nenuvargintų – skirkite laiko ir poilsiui. Kartais tiesiog būtina viską mesti, ištrūkti iš namų ir pasivaikščioti gryname ore. Atsipalaiduoti galite ir kartu su mylimuoju. Jokiu būdu nenustokite ir toliau ėję į pasimatymus – skanus maistas ir vakaras kino teatre gali būti pati geriausia terapija. Tačiau skirkite laiko sau ir kasdien – tinkamai ilsėkitės, nepamirškite sveikai maitintis bei rūpinkitės savo grožiu. Juk vestuvių

dieną nenorite būti išsekusi ir pamėlusiais paakiais. Graži ir sveika nuotaka yra lygu laimingai nuotakai. O laiminga nuotaka nesivels į bereikšmius ginčus, bus mylinti ir atlaidi.
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Ar reikia prieš vestuves pagyventi kartu?

Ar reikia prieš vestuves pagyventi kartu?

20 laimingos santuokos taisyklių, kurios pakeis Jūsų gyvenimą!

20 laimingos santuokos taisyklių, kurios pakeis Jūsų gyvenimą!

Šiuolaikiška nuotaka: madinga ar stilinga?

Šiuolaikiška nuotaka: madinga ar stilinga?

Banner