Banner

Kodėl Jūsų šventei reikia didžėjaus?

Kodėl Jūsų šventei reikia didžėjaus?
 
Tikriausiai būtų sunku įsivaizduoti vestuvių šventę be muzikos? Muzika vestuvių metu sukuria išskirtinę šventinę atmosferą, linksmina svečius ir tampa puikiu vakaro fonu. Vestuvėse grojama muzika gali atspindėti šventės temą ir stilių bei pasakoti istoriją. Na, o kas gali geriau pasirūpinti muzika nei didžėjus?
 
 
 
 
 

Vakaro atmosferos kūrėjas

 
Užburiantis muzikos skambesys nuo seno daro įtaką žmogaus nuotaikai ir aplinkos suvokimui. Tad, klausydami tam tikro stiliaus muzikos, vietai, kurioje ji groja, mes nejučia priskiriame vienokias ar kitokias savybes. Vestuvės nėra išimtis. Būtent todėl galima drąsiai teigti, jog už vestuvių vakaro nuotaikos kūrimą yra atsakingas didžėjus. Nuo jo muzikinių pasirinkimų konkrečiu šventės momentu gali labai priklausyti, ar svečiai linksminsis „iš širdies“ ar lūkuriuos prie stalo.
 
 

Kaip išrinkti didžėjų vestuvėms?

 
Visų pirma nuspręskite, kokio stiliaus muzikos reikės Jūsų šventėje – nes kiekvienas didžėjus turi savo stilių ir tikrai ne visi yra pasiryžę derėtis dėl kitokių muzikinių pasirinkimų. Geriausia būtų rinktis didžėjų, kuris jau turi patirties dirbant vestuvėse – mat ši šventė pasižymi išskirtine muzikos specifika. Vestuvėse ne vieta liūdnai ar pernelyg trankiai muzikai – tačiau kaip jau minėjome anksčiau viskas priklauso ir nuo šventės stiliaus bei jaunųjų pageidavimų. Svarbiausia, jog muzika išjudintų svečius, iškviestų juos į šokių aikštelę ir padėtų atsipalaiduoti ir mėgautis vakaru. Žinoma, reikėtų paminėti ir tai, jog visų žmonių muzikinis skonis skiriasi – todėl per vestuves turėtų groti daugiau populiariosios muzikos, kurią mėgsta daugiausiai žmonių. Tai reiškia, jog norėdami, kad jų šventėje niekas nesėdėtų prie stalo – jaunieji neturėtų pasikliauti vien savo skoniu. Na, o įvertinus, kokio stiliaus bus Jūsų vestuvės ir kokia muzika joms puikiai tiks, turėtumėte pasidomėti didžėjaus rekomendacijomis. Jos padės Jums susidaryti įspūdį apie didžėjaus darbo techniką, muzikinius pasirinkimus ar net bendravimo būdą. Juk šis žmogus su Jumis praleis visą vakarą – svečiai tikriausiai ne vieną kartą pas jį žingsniuos su savo dainų užsakymais – reiškia tai turi malonus žmogus, su kuriuo Jums būtų smagu bendrauti. Būtent todėl, patariame nepatingėti ir susitikti su didžėjumi, kurį ketinate kviesti į savo šventę. Na ir žinoma, tikriausiai pats geriausias būdas įsitikinti, ar tikrai norite šio žmogaus savo vestuvėse, yra apsilankyti renginyje, kuriame jis grojo.
 
 

Svarbūs aspektai, kuriuosreikėtų suderinti su didžėjumi

 
Susitikti su būsimu Jūsų vestuvių šventės didžėjumi reikia ne vien dėl to, jog pabendrautumėte ir įvertintumėte jo charakterį – susitikimo metu turėtumėte aptarti vieną labai svarbų dalyką – tai yra muzika! Profesionalus didžėjus pasidomės, kokio stiliaus muzikos jaunieji pageidauja vestuvių šventės pradžioje, viduryje ir pabaigoje arba pasiūlys savo sprendimus. Taip pat labai svarbu su didžėjumi aptarti dainas, kurių jaunieji savo vestuvėse tikrai nenori išgirsti, bei ką daryti tokiu atveju, jei šių dainų labai prašo vestuvių svečiai. Žinoma, reikėtų susitarti su didžėjumi ir dėl Jūsų pageidaujamų dainų grojaraščio – paprastai didžėjus mielai priima iki 20 Jūsų pasirinktų dainų. Tačiau, sudarinėdami savo vestuvinių dainų sąrašą, neperlenkite lazdos – Jūsų didžėjui muzikos tikrai užtenka. Geriau rinkitės kūrinius, kurie Jums tikrai yra brangūs ir kelia malonius prisiminimus. Tokios dainos puikiai tiks vestuvių atmosferai pagyvinti vidurnaktį, kai pjaunate vestuvinį tortą, dėkojate tėvams ir svečiams, stebite vestuvių kulminacijos šou. Ir galiausiai, aiškiai susitarkite su didžėjumi, kokios bus jo darbo valandos, kad nereikėtų nutraukti vakaro pačiame jo įkarštyje.
 
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių istorija. Stilingoji miesto nuotaka Božena

Vestuvių istorija. Stilingoji miesto nuotaka Božena

Kaip išvengti konfliktų planuojant vestuves?

Kaip išvengti konfliktų planuojant vestuves?

Į naujo gyvenimo pradžią plaukiant laivu? Puiki mintis!

Į naujo gyvenimo pradžią plaukiant laivu? Puiki mintis!

Banner