Banner

Nuotakos kosmetinė iš vidaus! Ką privalo turėti kiekviena nuotaka

Nuotakos kosmetinė iš vidaus! Ką privalo turėti kiekviena nuotaka
 
Štai ir išaušo viena svarbiausių Jūsų gyvenimo dienų! Jūsų makiažas ir šukuosena atrodo tobulai – juk ne veltui skyrėte tiek daug laiko geriausios vizažistės paieškoms bei porą valandų kantriai sėdėjote plaukų stilisto kėdėje, kol šis iš Jūsų nuostabių garbanų kūrė šedevrą. Ir staiga visą Jūsų ilgai planuotą įvaizdį sugriauna netikėtai užklupęs lietus! O gal džiaugsmo ašaros ir artimųjų glamonės? Deja, tačiau grožio specialistų, kurie galės greitai ištaisyti padėtį, šalia nebus – todėl pirmosios pagalbos priemonėmis turite pasirūpinti pati! Tad, kokios grožio priežiūros priemonės gali padėti „suvaldyti“ dažniausiai pasitaikančias nuotakos įvaizdžio katastrofas?
 
Makiažo fiksavimo priemonės

Profesionali vizažistė turėtų pasirūpinti, kad Jūsų makiažas būtų atsparus vandeniui ir užfiksuoti jį specialiomis priemonėmis. Tiesa, drėgmė, karštis ar natūralūs odos riebalai dienos eigoje gali pažeisti bet kokią apsaugą – todėl makiažą reikėtų užfiksuoti pakartotinai. Tam puikiai tiks purškiamas fiksatorius arba skaidri kompaktinė pudra. Tiesa, naudodama skaidrią kompaktinę pudrą turite būti labai atsargi, kad nepridarytumėte dar daugiau žalos. Būtent todėl purškiamas fiksatorius yra kur kas geresnis pasirinkimas – jį naudojant nereikia liesti veido. Tiesa, skaisti pudra daug efektyviau panaikins odos švytėjimą!

Vaistai ir kitos pirmosios pagalbos priemonės

Nuotakos kosmetinėje turėtų būti ir tikrų pirmosios pagalbos priemonių: medicininis pleistras, vaistai nuo pykinimo ir galvos skausmo. Visos moterys bent kartą gyvenime yra susidūrusios su kojų nuospaudomis – ne išimtis ir nuotakos. Vestuvių dieną jaunosios dažniausiai dėvi naujus batelius, todėl kyla didelė rizika, kad jie paliks nuospaudas – tad šioje situacijoje išgelbėti gali tik medicininis pleistras. Na ir, žinoma, vestuvių metu daugelis nuotakų patiria daug streso, o susijaudinusios gali sunegaluoti, todėl labai svarbu pasirūpinti vaistais nuo galvos skausmo ir pykinimo.
 
 
Nagų priežiūros priemonės

Vestuvių dieną reikėtų pagalvoti ir apie nuotakos manikiūro priežiūrą – juk visi norės apžiūrėti vestuvinį žiedelį ir bus labai nemalonu, jei netikėtai pasirodys, kad nulūžo nagas ar nusilupo lakas. Todėl nuotakos kosmetinėje būtinai turi atsirasti nagų dildė, žirklutės ir nagų lakas.

Kosmetiniai vatos krapštukai

Nors daugelis makiažo meistrų nerekomenduoja koreguoti nuotakos akių makiažo – susidūrus su nubėgusio tušo problema Jums tikrai pagelbės kosmetiniai vatos krapštukai. Tiesa, makiažo netobulumus šalinkite labai kruopščiai, kad neišsiteptumėte dar labiau. Jei makiažo pėdsakus valyti pernelyg sunku – sudrėkinkite kosmetinį krapštuką miceliniame vandenyje.
 
 
Šukuosenos formavimo priemonės

Nuotakos šukuosena kaip ir makiažas šventės eigoje taip pat gali pakisti, todėl labai svarbu pasirūpinti plaukų formavimo priemonėmis, tokiomis kaip: šukos, plaukų segtukai, skaidrios gumytės bei plaukų lakas. Juk niekada negali žinoti!

Makiažo šepetėliai

Na, o jei jau įsidėjote į savo kosmetinę visas reikalingas makiažo priemonės – nepamirškite pasiimti ir makiažo šepetėlių. Koreguojant vestuvinį makiažą reikėtų pasistengti nenaudoti pirštų. Makiažo šepetėliai pasižymi daug švelnesniais prisilietimais – todėl daug mažesnė tikimybė, kad dar labiau išsitepsite ar suniokosite vizažistės kurtą įvaizdį. Jums tikrai prireiks šepetėlio skaidriai pudrai, o siekiant tikslesnių linijų ir lūpoms. Taip pat išduosime paslaptį merginoms, kurios dažnai susiduria su į raukšleles subėgusių akių šešėlių problema – lengvais mostais kelis kartus perbraukite per voką švariu šešėlių šepetėliu ir problemos kaip nebūta!
 
Nuotraukos: freepik.com
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kodėl nuotakai būtina atlikti bandomąjį makiažą ir šukuoseną?

Kodėl nuotakai būtina atlikti bandomąjį makiažą ir šukuoseną?

Ką turėtumėte žinoti apie nuotakos manikiūrą?

Ką turėtumėte žinoti apie nuotakos manikiūrą?

Kodėl Jūsų šventei reikia didžėjaus?

Kodėl Jūsų šventei reikia didžėjaus?

Banner