Banner

Pro objektyvą – Ritos ir Aurimo šventės akimirkos

Pro objektyvą – Ritos ir Aurimo šventės akimirkos
 
 
 
„Jauku, miela, tikra – trys žodžiai atėję į mano galvą po Ritos ir Aurimo šventės bei lydintys mane jau kurį laiką“ – atvirauja fotografė Guoda Varnelytė, kuriai teko įamžinti nepaprastai nuoširdžią poros vestuvių dieną. Fotografė sutiko pasidalinti gražiausiomis Ritos ir Aurimo vestuvių akimirkomis bei papasakojo, kaip jaučiasi fotografuodama du be galo įsimylėjusius žmones.
 
 
 
 
Buvo rugpjūčio 6 diena, vėjuota, ir kaip įprasta pajūriui, labai permaininga. Tikėjausi geriausio, tačiau bagažinėje gulėjo skėtis, paruoštas tam atvejui, jei prapliuptų lietus. Tiesa, apie fotosesijos maršruto pakeitimą nė negalvojau! Juk kam slėptis nuo vėjo, jei galima eiti su juo kartu. Pavyko! Po itin jautrios ceremonijos Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčioje patraukėme tiesiai į pajūrį. Svečiai liko gurkšnoti gėrimų ant Olando kepurės skardžio, o mes su jaunavedžiais bėgome prie jūros. Paplūdimys buvo visiškai tuščias, tarytum, rezervuotas tik mums. Atrodė, lyg atviroje erdvėje besisukantis vėjas kelia jaunuosius nuo žemės paviršiaus. Viskas buvo taip paprasta, bet tuo pačiu ir stebuklingai gražu.
 
 
 
 
 
 
Kiekvieną kartą labai džiaugiuosi, kai su jaunavedžių poromis pavyksta lengvai užmegzti ryšį ir kai sutampa mūsų vestuvių fotosesijos vizijos. Šį kartą norėjome lengvo ir gaivaus vaizdo, atitinkančio poros charakterius bei aprangos stilių. Pasirinkome atviras fotosesijos erdves, kurios atpalaidavo jaunuosius ir suteikė nuotraukoms žaismingo laisvės dvelksmo. Stebėjau kaip Rita ir Aurimas nesivaržydami bendrauja, įamžinau jų švelnius prisilietimus ir nuoširdžius apsikabinimus. Būti su šiais žmonėmis gražiausią jų gyvenimo dieną ir stebėti jų džiaugsmą per objektyvą buvo išties nuostabi patirtis!
 
 
 
 
Vietos:
Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčia
Olando kepurės skardis
Kalniškės piliakalnis
Pagraumenės malūnas
 
Straipsnį ir nuotraukas pateikė „Guoda Varnelytė photography“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Sužadėtuvių istorija. Ji pasakė TAIP Paryžiuje!

Sužadėtuvių istorija. Ji pasakė TAIP Paryžiuje!

Nuoširdumu ir jaukumu dvelkianti Aistės ir Luko vestuvių istorija

Nuoširdumu ir jaukumu dvelkianti Aistės ir Luko vestuvių istorija

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Banner