Banner

Gretos ir Virgilijaus tropinės vestuvės žiemą!

Gretos ir Virgilijaus tropinės vestuvės žiemą!
 
„Vienas kitą pirmą kartą išvydome vaidybos paskaitoje, studijų laikais, tačiau tikrai netikėjome, kad kada nors tapsime šeima. Virgilijus mane laikė pikčiurna – aš jį tikru išsišokėliu, nes visada būdavo labai triukšmingas ir šmaikščiai atsakinėdavo į bet kokį jam užduodamą klausimą. Nebuvo banaliojo „iš pirmo žvilgsnio“ – viskas prasidėjo nuo draugystės, kuri palaipsniui augo ir stiprėjo, kol vieną dieną nusprendėme, jog jau nebegalime vienas be kito“ – pažintį su vyru Virgilijumi prisimena Greta, kuri sutiko pasidalinti savo jaukių žiemos vestuvių istorija.
 
 

Vestuves planavo patys

 
Buvome tikrai nestandartiška pora, o dabar esame nestandartiška šeima. Visada manėme, kad vestuves pora turi suplanuoti savo jėgomis, be tėvų pagalbos. Juk ši šventė yra viešas pareiškimas, kad mes esame subrendę ir pasiruošę savarankiškam gyvenimui – tad kodėl už ją turi mokėti tėvai? Šis požiūris šiek tiek atitolino šventės datą – tačiau vestuvių planavimo laikas mums padėjo vienam kitą geriau pažinti ir ramiomis bei meilės kupinomis širdimis ištarti „Taip“. 
 
 

Pirmiau medaus mėnuo, po to vestuvės

 
2017 metų liepą kitų metų sausio mėnesiui nusipirkome bilietus į Tailandą ir nusprendėme, kad šią kelionę reikėtų atšvęsti ypatingai. Būtent taip nuo medaus mėnesio pradėjome planuoti savo vestuves. Sausio mėnuo, dėl visiems suprantamų priežasčių, nėra populiarus jaunavedžių pasirinkimas, tačiau mums jis atrodė tobulas. Mūsų su Virgilijumi draugystė užsimezgė žiemą, sužadėtuvės įvyko gruodį – tad žiema visai negąsdino. O kadangi medaus mėnesį planavome praleisti saulėtame Tailande, nutarėme tropikus atvežti ir pas artimuosius bei draugus į sausio šalčių kaustomą Lietuvą. 
 
 

Nuotakos įvaizdis buvo paslaptis

 
Sausio 13 diena prasidėjo labai anksti, nes šeštą valandą ryto abu jau turėjome būti grožio salone. Ten mus išgražino ir tuomet kartu su fotografe vykome atgal į namus, kur mūsų jau laukė šeima. Ruošėmės namuose. Ši akimirka mums atrodė labai jautri ir asmeniška, todėl norėjome, kad joje dalyvautų ne tik mūsų šeimos, bet ir augintiniai. Sugrįžę į namus, ėjome ruoštis į atskirus kambarius. Visas detales apie savo įvaizdį laikiau paslaptyje, tad mano šeima ir Virgilijus visiškai neįsivaizdavo kaip aš atrodysiu vestuvių dieną. Niekada nepamiršiu vyro žvilgsnio, kai pirmą kartą mane pamatė.
 
 

Temą atspindinti ceremonijos vieta

 
Buvome nusprendę sudaryti civilinę santuoką, tačiau nenorėjome to daryti Civilinės metrikacijos skyriuje, todėl teko ieškoti kitos vietos. Kretingos žiemos sodas mums idealiai tiko – svečiams nebuvo šalta, o vieta puikiai atskleidė tropikų temą. Taurių piramidės ceremoniją iš vidurnakčio perkėlėme iš karto po ceremonijos. Taip užtvirtinome santuoką ir pradėjome vestuvių dienos linksmybes.
 
 
 

Džiaugiasi vietos pasirinkimu

 
Jau seniai žinojome, jog norime savo vestuves švęsti sodyboje „Pagraumenės malūnas" – tad tiesiog nuvykome į ją ir suderinome visas detales. Kuo gerai švęsti savo vestuves žiemos metu? Gali gauti bet kuriuos paslaugų teikėjus ir daug geresnėmis kainomis! Sodyba išties sužavėjo mus savo išskirtiniu grožiu – ji labai šviesi, stilinga ir įsikūrusi ant upės kranto. Po šventės sužinojome ir tai, kad joje ruošiamas labai gardus maistas, o aptarnaujantis personalas dirba išties profesionaliai. Abu su vyru buvome labai patenkinti savo pasirinkimu.
 
 

Vestuvių šventės kūrimui atidavė visą save

 
Paslaugų teikėjus rinkomės labai atsakingai – norėjome suburti komandą, kuri vestuves organizuotų taip, tarytum tai būtų jų šventė. Stengėmės kuo geriau pažinti žmones, kurie su mumis praleis vieną gražiausių mūsų gyvenimo dienų. Vienas tokių žmonių buvo ir mūsų fotografė – pasirinkome jauną, talentingą ir ambicingą fotografę Viliją Paulauskaitę („Mano akimis“). Vilija tikrai labai prisidėjo prie mūsų vestuvių dienos atmosferos kūrimo ir leido mums atsipalaiduoti bei jaustis jaukiai. Gavę nuotraukas buvome maloniai nustebinti ir esame labai jai dėkingi.
Be „Kvepia pasakomis“ merginų ir vedėjo Dariaus Sidabro tikrai nebūtume surengę tokios gražios šventės. „Kvepia pasakomis“ kurtas dekoras buvo atimantis žadą – tikrai nėra lengva sukurti tropikų temą, kai už lango minusinė temperatūra. Tačiau šioms merginoms viskas pavyko tobulai. Kartu išgryninome idėją, o viskuo kitu pasirūpino profesionalės.

Renginių vedėjas Darius Sidabras yra nuostabus žmogus, kuris nuo pat vestuvių pradžios kūrė neužmirštamą šventės atmosferą, žinojo kaip sudominti ir išjudinti svečius. Kiekvieną svečią dar prieš ceremoniją pasitiko Dariaus komanda – papasakojo, kaip vyks ceremonija ir koks bus dienos planas. Jis savo darbą atliko visu šimtu procentų. Ką jau kalbėti apie tai, jog dar prieš šventę iš jo gavome daugybę puikių patarimų ir naudingų kontaktų. Šventės dieną mums nereikėjo lakstyti su vokeliais ir gėlėmis – vedėjas viskuo pasirūpino, o mes tiesiog džiaugėmės švente.
 
 


Nuotakos vizija virto realybe

 
Dizainerė ir stilistė Modesta Šukė – be galo šiltas žmogus, kuris padėjo man įgyvendinti mano svajonių suknelės viziją. Kodėl nusprendžiau siūtis suknelę, o ne nuomotis? Turėjau tikslią viziją, ko noriu, tačiau surasti kažko panašaus nuomos punktuose nepavyko. M.Šukė iš manęs padarė tikrą karalienę ir sausio 13 dienos popietę mano vyro širdį privertė plakti velnišku greičiu. Virgilijaus įvaizdžiu rūpinausi pati – norėjome estetiško minimalistiško klasikinio įvaizdžio. Jokių eksperimentų su spalvomis ar tekstūromis – juk kaip yra sakoma „mažiau yra daugiau“. 
 
 

Patarimas būsimiems jaunavedžiams

 
Ko norėtume palinkėti būsimiems jaunavedžiams? Planuodami vestuves nesivadovaukite jokiais nuostatais. Darykite viską, ko norite ir kvieskite tik tuos žmones, kuruos nuoširdžiai norite matyti savo šventėje. O svarbiausia nesijaudinkite dėl detalių, atsipalaiduokite ir mėgaukitės iš lėto! Vestuvių diena yra tarsi ledai karštą vasaros dieną – greitai ištirpsta, o kartoti norisi dar ir dar. 
 

Paslaugų teikėjai

 
Fotografė – Vilija Paulauskaite („Mano akimis“)
Vedėjas – Darius Sidabras
Dekoras – Monika Elijošienė („Kvepia Pasakom švenčių organizavimas/dekoravimas“)
Saldus stalas – „Mili Saldumynai“
Makiažas – makiažo studija „Viva“
Šukuosena – nuotakos stilistė Erika, jaunikio stilistė Reda (grožio ir stiliaus namai „Viva“ )
Suknelė – „Modesta Šukė couture“
Kostiumas – „Monton“
Šventės vieta – „Pagraumenės malūnas“
Taurių piramidė– „Ab Decor"
Nuotakos keliaraištis – „Stiklo šukės“
Nuotakos aksesuarai – „InSar“
 
Savo istorija pasidalino Greta ir Virgilijus
Nuotraukos: Vilija Paulauskaite („Mano akimis“)
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių istorija. Stilingoji miesto nuotaka Božena

Vestuvių istorija. Stilingoji miesto nuotaka Božena

Viršelio istorija. Dovilės ir Luko draugystė peraugusi į meilę!

Viršelio istorija. Dovilės ir Luko draugystė peraugusi į meilę!

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Banner