Banner

Inga ir Eduardas Rytis. Dievas palaimino nuo pirmos pažinties dienos

Inga ir Eduardas Rytis. Dievas palaimino nuo pirmos pažinties dienos
 
„Mūsų pažintis buvo netradiciška ir todėl mums labai ypatinga – mes susipažinome Bažnyčioje! Tuomet, kai daugiau nei prieš vienuolika metų, tėvų pastūmėti, pradėjome lankyti „sutvirtinimo“ sakramento paskaitėles. Kaip tą dieną galėjau iš karto nenujausti, kodėl mes einame pasivaikščioti būtent ten? Vieta, kurioje kažkada gimė visas būrys pilve skrajojančių drugelių ir tapo lemiamojo „Taip“ vieta, kai ant pirštelio sužibo sužadėtuvių žiedas. Dar ir šiandien širdis spurda visa tai prisiminus!“ – apie pažintį su savo vyru, Eduardu, ir sužadėtuvių prisiminimus atvirauja Inga.
 
 

Sklandus šventės planavimas nulemtas laimingos datos pasirinkimo?


Vestuves suplanavome labai greitai ir be nesklandumų. Turėjome aiškią viziją, kokios šventės norime. Džiugu, jog abiejų nuomonės ir norai sutapo, tad viską suderinome vos per tris mėnesius. Planavimą pradėjome nuo datos pasirinkimo – birželio 24-toji mums jau ir taip buvo ypatinga diena. Nesame labai prietaringi, tačiau smalsumo vedami, peržiūrėjome astrologiškai santuokai tinkamas datas ir sąraše radome būtent šią dieną. Kitų variantų nė nebesvarstėme! Abiems buvo priimtinas vienos dienos šventės modelis – be rytinių kibinų ir kopūstienės. Norėjome gražios, elegantiškos šventės su šeima, giminėmis bei artimiausiais draugais.
 
 
 

Vieta, nereikalaujanti ypatingų dekoro sprendimų


Sudarę svečių sąrašą vykome į „Raudondvario dvaro oranžerijos“ restoraną. Ši vieta atrodė magiška, rafinuota, o interjeras unikalus ir visiškai išpildytas, tad nereikalaujantis daug dėmesio papildomam puošimui. Tiesą sakant, neturėjome daug vilčių, jog likus tiek nedaug laiko patalpos vis dar bus laisvos. Tačiau likome nustebinti, kad būtent ši diena buvo dar neužimta. Bendravimas su restorano vadybininke buvo labai malonus, buvome supažindinti su meniu, dekoro galimybėmis bei kitomis sąlygomis. Iš restorano išvykome jau turėdami tvirtą sprendimą, jog šventė vyks tik šioje vietoje.
 


Geriausi priimti sprendimai ir pasirinkimai


Pradėję ieškoti vestuvių vedėjo, gavome bičiulio, kuris dirba šiame versle, rekomendaciją, kreiptis į Mindaugą Krasauską ir tikrai nepasigailėjome! Taip pat, labai svarbi mums buvo ceremonijos vieta – pasirinkome Kauno Šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedrą baziliką, kuri mus sužavėjo savo didingumu ir išskirtiniu grožiu. Norėjome šiuolaikiškų, skoningų nuotraukų su mados fotografijos prieskoniu. Daug laiko skyrėme fotografo paieškai ir visai netikėtai pastebėjome Nerijaus ir Gintarės darbus, kurie mus iš karto sužavėjo. Esame labai patenkinti jų darbu, o rezultatai pranoko visus mūsų lūkesčius.
 
 
 
 
Vestuvinės suknelės pasirinkimas buvo vienas sudėtingiausių vestuvių planavimo procesų. Atrodė, jog visos suknelės jau matytos ir nei viena nesužavėjo taip, jog galėčiau ją pavadinti ta vienintele. Tačiau po ilgų naršymų internete ir svarstymų siųstis suknelę iš užsienio, suradau „Milla Nova“ suknelę, kurią pasiūlė suknelių salonas „Diora“. Tai buvo pirma ir vienintelė suknelė, kurią matavausi – nebeįsivaizdavau savęs dėvinčios kitą. Na, o savo įvaizdį patikėjau šukuosenų meistrei Ritai Martinkutei bei vizažistei Irmai (salonas „Blic“).
 
 
Pasinaudoję degustacinio rinkinio galimybe, tortą išsirinkome iš „cupcake“, puoštą gyvomis baltomis rožėmis, o saldėsiais pasirūpino „Prezo“ kepyklėlė.
 
 
Vakaro kulminacijai pasirinkome helio balionus su lemputėmis ir šiuo sprendimu nesigailėjome. Iki pat vidurnakčio jie buvo šventinio dekoro dalis, o vėliau – kiekvienas svečias turėjo galimybę į dangų nuskraidinti savo palinkėjimą. Be to, balionus panaudojome ir vestuvinės fotosesijos metu.
 
Dar vienas sprendimas, kuriuo labai džiaugiamės – gyva saksofono muzika ir gėrimų staliukas po ceremonijos. Tai išsprendžia visus rūpesčius – svečiai aptarnauti, nereikia jų įpareigoti pilstyti
gėrimus bei dalinti užkandžius. O juk tokią dieną, norima, jog visi būtų atsipalaidavę ir negalvotų apie smulkmenas.

Magiška vestuvių diena ir sentimentalūs prisiminimai


Vestuvių rytas prasidėjo su maloniu jauduliu. Ruošėmės tėvų namuose, tad laukimas pagaliau pasimatyti buvo dar ypatingesnis. Mano vyras, tuo metu dar būsimas, laukė prie altoriaus, grojant vargonams, o aš link jo žengiau lydima tėčio. Tai neįkainojama akimirka! Akimirka, kai eini pas savo svajonių princą su begalybe jausmų širdyje! Šiurpuliukai, jaudulys, pilve skrajojantys drugeliai, bet tuo pačiu ir toks tikrumas, ramybė bei meilė. Kai sakėme savo įžadus, atrodė, jog daugiau niekas aplinkui neegzistuoja – tik mes ir mūsų tyra priesaika visam gyvenimui. Po ceremonijos mus pasitiko saksofono muzika, furšetas Bažnyčios kiemelyje, sveikinimai ir daugybė šiltų žodžių bei apkabinimų.
 
 
 
 
Vestuvinėje fotosesijoje nusprendėme fotografuotistik dviese, kad galėtume nevaržomi įamžinti savo meilę ir šią gražią progą. Tiesa, oras, kaip dažnai būdinga birželio 24-tajai, atgaivindavo lengvu lietučiu. Mūsų fotografė, Gintarė, yra išties nuostabus žmogus! Ji mums buvo ne tik fotografė, bet ir draugė bei pagalbininkė vienu metu. Gintarė buvo pasirūpinusi net atsarginiu šviesiu švarkeliu, jei pasidarytų vėsu bei javainiukais, jei išalktume. Esame labai jai dėkingi! Trys fotosesijai skirtos valandos praėjo žaibišku greičiu, tad į šventės vietą atvykome kupini geriausios nuotaikos ir energijos.
 
Mūsų charizmatiškasis vedėjas, Mindaugas, pasirūpino, kad svečiams nebūtų nuobodu laukti – visi buvo išjudinti ir linksmi. Tėveliai buvo paruošę sutikimą su duona ir druska. Iš tiesų, visu senųjų vestuvių tradicijų nenorėjome – pasirinkome tik pasitikimą ir židinio perdavimo ceremoniją. Tai simboliški, prasmingi papročiai, kuriuos norėjome puoselėti. Esame laimingi, jog šią ypatingą dieną mus supo toks didelis būrys artimiausių žmonių, su kuriais dalinomės džiaugsmu ir meile.
 
 

Patarimas savo šventę dar planuojantiems


Mieli būsimi jaunavedžiai, prisiminkite, kad vestuvės – tai Jūsų šventė ir visas dėmesys bus nukreiptas į Jus, tad jei patys būsite atsipalaidavę ir laimingi – taip pat jausis ir visi šventės svečiai. Kvietimus, jeigu yra galimybė, įteikite kiekvienam svečiui asmeniškai – mainais gausite daug naudingų ir praktiškų patarimų iš jau susituokusių porų. Ir atminkite, visuomet galite pasikliauti geriausiais draugais – jie jus puikiai pažįsta ir tikrai galės pagelbėti įgyvendinant visas smulkmenas.
 
Vestuvės mums buvo tarsi nuostabus sapnas! Sunku patikėti, jog viskas vyko iš tiesų. Esame nepaprastai dėkingi visiems prisidėjusiems, nes dėl jų mūsų šventė buvo tokia sklandi ir įsimintina. Atrodė, tarsi pati Visata mums pagelbėjo!
 
Savo istorija pasidalino Inga ir Eduardas Rytis
Nuotraukos: „Nerijus & Gintarė photography“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvių istorija. Stilingoji miesto nuotaka Božena

Vestuvių istorija. Stilingoji miesto nuotaka Božena

Pro objektyvą – Ritos ir Aurimo šventės akimirkos

Pro objektyvą – Ritos ir Aurimo šventės akimirkos

Gretos ir Virgilijaus tropinės vestuvės žiemą!

Gretos ir Virgilijaus tropinės vestuvės žiemą!

Banner