Banner

Milda ir Deividas. Kavos puodelyje paslėptas svarbiausias gyvenimo klausimas!

Milda ir Deividas. Kavos puodelyje paslėptas svarbiausias gyvenimo klausimas!
 
„Su Deividu susipažinome naktiniame klube dar studijų metais. Tada abu net nepagalvojome, kad visa tai išsivystys į gražią meilės istoriją, o tuo labiau, jog ateis laikas kai vadinsime vienas kitą vyru ir žmona. Jis mane pastebėjo ir mūsų pažintis išsivystė jo iniciatyva. Deivido atkaklumas lėmė, jog greitai tapome pora. Nors esame be proto skirtingi, tačiau gi priešingybės traukia viena kitą! Penki metai draugystės, penki metai nuostabių akimirkų, penki metai nuoširdžios ir besąlygiškos meilės vienas kitam...“ – kartu su vyru Deividu praleistus metus prisimena Milda.
 
 

Netikėta gimtadienio dovana


Tikriausiai kaip būdinga daugumai moterų, visuomet norėjau vestuvių ir labai laukiau tos akimirkos, kai Deividas paprašys tapti jo žmona. Jis tai padarė po beveik penkių metų draugystės, mažiausiai to tikintis, 25-ojo gimtadienio dieną. Tad gimtadienis man tapo dviguba švente! Vos tik nubudus, Deividas mane nustebino atnešęs į lovą torto gabalėlį ir aromatingos kavos puodelį. Priklaupė, tačiau aš net nesupratau, jog tai jau „ta“ ilgai laukta akimirka. Pakėlusi kavos puodelį radau žiedelį ir išgirdau klausimą „Ar sutinki už manęs tekėti?“, kurį Deividas net pakartojo keletą kartų, nes aš buvau visiškai netekusi žado ir iš nuostabos negalėjau pratarti nė žodžio. Žinoma sutikau, nes visada žinojau, jog jis yra mano gyvenimo vyras!
 
 

Sėkminga vestuvių data


Nieko nelaukę, pradėjome planuoti vestuves. Vestuves nusprendėme švęsti liepos 29 dieną. Po kiek laiko sužinojome, jog ši diena yra viena iš sėkmingiausių astrologinių datų tais metais kelti vestuves. Visada žinojome, jog norime jaukių, paprastų, bet neprastų vestuvių artimiausių žmonių apsuptyje.
 

Nereikėjo ilgai sukti galvos


Geriausias mūsų priimtas sprendimas buvo savo šventę patikėti vestuvių planuotojai Ingai Šmigelskienei ir jos komandai „Spindinčių švenčių studija“. Mes gyvename užsienyje, o Inga pasirūpino absoliučiai viskuo – net menkiausiomis smulkmenomis. Mums beliko tik nuspręsti, kaip tą dieną pasipuošime ir laukti savo ypatingos šventės, nes žinojome jog Inga padarys viską būtent taip, kaip mes ir norime. Jos dėka mūsų šventė buvo tikrai pasakiška!
 
 
 
Visuomet maniau, jog sunkiausia vestuvių planavimo užduotis bus suknelės paieška. Tačiau labai klydau! „AG Bridal“ salonas, įsikūręs Londone, buvo vienintelis suknelių salonas, kuriame apsilankiau. Keisčiausia, jog išsirinkau visiškai kitokią suknelę nei išsivaizdavau anksčiau. Pasipuošusi ja iš karto supratau, jog tai yra mano „ta“ vienintelė suknelė, su ja jaučiuosi lyg tikra princesė. Esu labai dėkinga salono savininkei, siuvėjai bei dizainerei Aurelijai Ruzgienei, kuri man suteikė visokeriopą pagalbą.
 
 
 
Dar prieš pradėdami planuoti savo vestuves abu su vyru žinojome, jog norime tuoktis Bažnyčioje, tai mums buvo labai svarbi vestuvių dienos dalis. Savo ceremonijai pasirinkome Kėdainių Šv. Juozapo Bažnyčią. Aš ir Deividas dabar nesugebame paaiškinti jausmo, kuris tvyrojo ceremonijos metu. Tai buvo taip jautru! Prie altoriaus mane atvedė abu tėveliai – Deividas tada, vestuvių dieną, mane pamatė pirmą kartą. Kartočiau šią akimirką milijonus kartų – kai matai savo būsimo vyro akyse ašaras iš nuostabos ir meilės, jausmas yra išties nepaprastas.
 
 
 
Kadangi buvome nusprendę, jog jaunikis mane pamatys tik Bažnyčioje, o Deividas yra kėdainietis – jis vestuvių rytą ruošėsi savo namuose, o aš viešbutyje-restorane „Grėjaus namas“. Tame pačiame restorane, po ceremonijos, kol mes fotografavomės prie dvaro, svečiai vaišinosi užkandžiais ir gėrimais. Visi svečiai liko sužavėti personalo dėmesingumu, restorano unikalumu ir skaniomis vaišėmis.
Šis sprendimas taip pat buvo vienas iš geriausių, nes svečiams nereikėjo liūdėti ir nuobodžiauti – ten jie puikiai praleido laiką vaišindamiesi ir besišnekučiuodami.

Su fotografe suvedė likimas


Šventės akimirkas įamžino nuostabi fotografė Rinalda Bulkšienė – ją pasirinkome dėl jos unikalaus fotografavimo stiliaus. Nors prieš pasirinkdami ją jau buvome išsirinkę kitą fotografą, kuris vėliau pasirodė esąs užimtas – galiausiai savo sprendimu buvome labai patenkinti. Juk ne veltui yra sakoma „niekas nevyksta veltui“. Rinalda labai susitelkusi į savo darbą, skiria visą savo energiją jauniesiems, jog sukurtų natūralią ir malonią atmosferą. O nuotraukos kalba pačios už save!
 
 

Apgalvotas ir įsimintinas vakaras


Vestuvių vakarinė dalis vyko „Medžiotojų sostinėje“, kurią nuostabiai papuošė „Spindinčių švenčių studija“. Be galo gardžiais ir gražiais saldumynais pasirūpino Olga Gozmanienė („Dolce Vita“) – nuo jų nebuvo galima atplėšti akių. Didžiulį darbą mūsų šventės dieną atliko ir mūsų nuostabusis vakaro vedėjas Linas Cinkutis. Tai nuoširdus žmogus, draugas, patarėjas ir be jokių abejonių puikus vestuvių vedėjas. Esame labai jam dėkingi už įsimintiną šventę.
 
 
Savo istorija pasidalino Milda ir Deividas
Nuotraukos: Rinalda Bulkšienė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Viršelio istorija. Dovilės ir Luko draugystė peraugusi į meilę!

Viršelio istorija. Dovilės ir Luko draugystė peraugusi į meilę!

Nuoširdumu ir jaukumu dvelkianti Aistės ir Luko vestuvių istorija

Nuoširdumu ir jaukumu dvelkianti Aistės ir Luko vestuvių istorija

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Gintarės ir Kazio vestuvės arba dviejų liūtų istorija

Banner