Banner

Viršelio istorija. Rugilės ir Lauryno vestuvių nuotykis

Viršelio istorija. Rugilės ir Lauryno vestuvių nuotykis
 „Iki sužadėtuvių kartu praleidome dvejus metus. Gali pasirodyti, jog tai gana trumpas laikas, tačiau per jį mes patyrėme daugiau nei kai kurios poros patiria per visą gyvenimą. Lauryno pagalba po baisios avarijos ir vėl išmokau vaikščioti – vėliau drauge, savais žingsniais, susikibę už rankučių apkeliavome visą Europą. Vienos kelionės metu Airijos kalnų olose Laurynas man ir pasipiršo. Tai buvo akimirka, kada pirmą kartą netekau amo! Kai Laurynas movė ant piršto žiedą, aš tik linkčiojau galvą ir negalėjau nustoti šypsotis. Iš pradžių vestuves planavome rengti po dviejų metų, tačiau vieną dieną Laurynas pasakė – „Einam ir susituokiam šiandien!“. Žinoma, tą dieną nesusituokėme, bet po kelių mėnesių mes jau stovėjome prieš altorių miško apsuptyje“ – neįtikėtiną meilės istoriją pasakoja Rugilė, kuri sutiko pasidalinti savo vestuvių akimirkomis.
 

Vestuvės vos per du mėnesius

 
Vestuves suplanavome per beveik du mėnesius – tiesiog buvome beprotiškai „užsidegę“ tapti vienas kito vyru ir žmona. Ko tik ta meilė nepadaro... Ekspromtu planuojama šventė šiek tiek skiriasi nuo metus ar dvejus kruopščiai planuojamų vestuvių. Didžiausias mūsų priešas iš pradžių buvo laikas, nes geriausias fotografas, šventės vieta ar floristas atrodė nepasiekiama svajonė. O ką jau kalbėti apie suknelę, šukuoseną ar makiažą – visiškai neįsivaizdavau, kaip norėčiau atrodyti savo vestuvių dieną. Tačiau didžiulis noras mūsų vestuvių viziją paversti tikrove įveikė viską.
 
 
 

Jauki ceremonija gamtoje

 
Žinojome, kad norime vestuvių ceremonijos miško apsuptyje su artimiausiais žmonėmis. Tad tą dieną šalia mūsų buvo tik liudininkai bei šeimos nariai. Pasirinkome miestą, kuris nei vienam iš mūsų nebuvo pažįstamas – vos atvykę į Birštoną supratome, kad čia apsigyvens mūsų jaukios šventės prisiminimai. Birštono santuokų rūmuose sužinojome, jog mūsų pasirinkta diena yra laisva ir galėsime rengti išvažiuojamąją ceremoniją.
 
 
 

Pasisekė surasti nuostabius paslaugų teikėjus

 
Žinodami tikslią datą pradėjome ieškoti fotografo – labai džiaugėmės kai mus savo darbais labai sužavėjusi fotografė Reda Jokymaitytė sutiko įamžinti mūsų šventę. Dar vienas stebuklas! Floristų ieškojome mažesniame miestelyje, kadangi mūsų gimtajame Vilniuje visi jau buvo užimti. Tiesa, pasirinkę „A.N. Decor“ paslaugas labai džiaugėmės, nes jie įgyvendino visas mūsų svajones. Svečius po ceremonijos pakvietėme pavakarieniauti į Birštono restoraną „Kurhauzas“, o po vakarienės dviese mėgavomės vakaru Birštone įsikūrusio viešbučio „Vytautas Mineral Spa“ apartamentuose. Vakaras priklausė tik man ir vyrui – mūsų naujai sukurtai šeimai.
 
 
 

Daugiausiai dėmesio skyrė vestuviniams žiedams

 
Svarbiausias santuokos atributas ir relikvija ateities kartoms mums buvo žiedai. Tad tam skyrėme daugiausiai savo laiko ir pastangų. Aplankėme daugybe juvelyrikos centrų, ieškojome ir internete, tačiau savo gyvenimo talismanų neradome. Tada kreipėmės į juvelyrus – mus  labai sužavėjo juvelyrė Eglė Čėjauskaitė-Gintalė, kuri pirmo susitikimo metu savo dirbtuvėse mus pasitiko šiltos arbatos puodeliu ir nuoširdžiu pokalbiu. Ji neprašė parodyti savo svajonių žiedų pavyzdžių, neklausinėjo kiek briliantų norime – kalbėjome apie mus, mūsų pradžią, mus jungiančius bei skiriančius dalykus. Tad po pokalbio Eglė pažadėjo pagalvoti kaip įsivaizduoją mūsų santuokos simbolius ir pristatyti savo idėjas. Po savaitės juvelyrė mums pristatė idėją, tačiau pačių žiedų eskizų neparodė. Sakė, jei žiedai nepatiks, tiesiog jų galėsime neimti. Tokio pasitikėjimo viso vestuvių planavimo metu dar nebuvome patyrę. Žiedai pateisino mūsų lūkesčius daugiau nei tikėjomės. Juose išgraviruotos karūnos, kurios pasakoją apie mūsų kilmingą praeitį, duoklę mūsų protėviams iš kurių atėjome bei kurių stiprybes semiamės, Vilniaus senamiesčio reljefas, kur pirmą kartą susitikome, o vidinėje žiedo pusėje pavaizduotas angelas, kuris laimina mūsų santuoką. Šiuose žieduose matėme savo praeitį, dabartį bei ateitį. Tai buvo mūsų žiedai.
 
 
 

Diena, kuri paliko nepaprastus prisiminimus

 
Pasiruošimas šventei vyko Vilniuje. Tačiau dabar jau nerekomenduočiau pasiruošimo ir ceremonijos daryti skirtinguose miestuose. Nors visos grožio procedūros buvo atliktos laiku – netikėtos transporto spūstys vos nepakeitė mūsų planų. Tik dėl Lauryno racionalaus mąstymo ir geranoriškų apsaugos darbuotojų Trakų karjieruose spėjome į savo šventę.
 
 
Vestuvių ceremonija vyko Birštono centre gamtos apsuptyje prie nuostabaus gėlių altoriaus ir po bateliais čežančia žole. Tai buvo taip tikra, nuoširdu ir paprastai stebuklinga, jog mintyse nuolat girdėjau poemos „Jūratė ir Kastytis“ eilutes:
„Tu pažvelk į ąžuolo šakas –
Tai santuokos altorius...
Neturim rūmų, na ir kas –
Bus pieva mūsų meilės guolis...“
 
 
Vėliau mūsų svečiai buvo pakviesti į restoraną, o mes turėjome trumpą fotosesiją. Po jos mėgavomės šefo paruošta trijų dalių vakariene. Torto pjovimui pasirinkome Franko Sinatros dainą „Love and Marriage“ ir tai buvo mūsų šventės kulminacija. Visi pradėjo garsiai juoktis bei judėti šios dainos ritmu kai mes ragavome pirmąjį savo vestuvinio torto gabalėlį. Šventei užbaigti su svečiais visi drauge paleidome į orą helio balionus. Tuomet likome tik dviese – aš, Laurynas ir mūsų meilė. Mūsų santuokos pradžia buvo tokia, kokios norėjome – mūsų sielos buvo laimingos, galėjome skirti dėmesį tik vienas kitam.
 
 

Patarimas būsimiems jaunavedžiams

 
Nebijokite svajoti, fantazuoti planuojant šventę bei būti savimi Jūsų meilės dieną. Visai nebūtina laikytis etiketo ar naujausių tendencijų – būkite laisvi kiekviename apsisprendime ir šventė taps Jūsų pasaka. Jūs pradedate rašyti savo naują knygos puslapį ir tegul aplinkiniai tai padeda Jums tik įgyvendinti. Jūs autoriai ir tai Jūsų teisė. 
 

Pavartykite naujausią katalogo „SANTUOKA.LT“ numerį!

 

 

 

Žurnalą parsisiųsti galite čia!

 
 

Savo istorija pasidalino Rugilė ir Laurynas

Nuotraukos: fotografė Reda Jokymaitytė

Šaltinis: vestuviupartneris.lt

Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokie tortai vestuvėse populiariausi?

Kokie tortai vestuvėse populiariausi?

Kada yra blogiausias metas pasipiršti?

Kada yra blogiausias metas pasipiršti?

Naujas žurnalo - katalogo „SANTUOKA.LT“ numeris!

Naujas žurnalo - katalogo „SANTUOKA.LT“ numeris!

Banner