Banner

Iridos ir Evaldo miško pasaka!

Iridos ir Evaldo miško pasaka!
 
 
„Iki šiol dažnai prisimename mūsų meilės istorijos pradžią – ji buvo labai jaudinanti. Su Evaldu susipažinome Karklės muzikos festivalyje ir ši netikėta pažintis greitai peraugo į labai stiprius jausmus bei gražią draugystę. Po dviejų kartu praleistų metų susižadėjome, o dar po vienerių atšventėme savo vestuves“ – maloniais prisiminimais dalinasi Irida, kuri žurnalui „Santuoka.lt“ sutiko papasakoti, kaip jai sekėsi planuoti gražiausią savo gyvenimo šventę.
 
 
 

NIEKADA NEABEJOJO, KAD PLANUOS ŠVENTĘ


Nuo pat pradžių žinojome, kad norime šventės sau ir savo artimiesiems, tad iš karto pradėjome planuoti mūsų vestuvių dieną. Pirmieji darbai – sukurti mūsų šventės viziją, išsirinkti datą ir bažnyčią, surasti šventės vietą, fotografą, operatorių bei, žinoma, pakviesti svečius į mūsų jaukią ir nepaprastai laukiamą šventę.
 

APSUPO ŠVENTĘ GAMTOS GROŽIU


Abu labai mylime gamtą, ilgus pasivaikščiojimus, mišką bei gryną orą, tad planuojant šventę taip pat įsivaizdavome, jog joje bus daug natūralios žalumos. Nusprendėme, kad mūsų vestuvėse atsispindės miško tema. Temą įgyvendinti pavyko labai sklandžiai – išsirinkome nuostabią, miškų apsuptą Sadauskų sodybą. Be galo draugiška sodybos šeimininkė Monika ir jos artimieji labai prisidėjo prie mūsų vestuvių vizijos įgyvendinimo – esame jiems labai dėkingi.
 

VIZIJĄ ĮGYVENDINO DRAUGAI IR PROFESIONALAI


Šventės dieną visus mūsų sumanymus, idėjas ir dekoracijas idealiai į vietas sudėliojo gera šeimos draugė Giedrė, kurią išdrįsčiau pavadinti tikra dekoratore.

Šią nepaprastą dieną norėjome įamžinti ne tik savo atmintyje, bet ir fotografijose bei filmuotoje medžiagoje. Išties džiaugiamės atradę labai profesionalų fotografą ir nuostabų žmogų – Mantą Gričėną. Nuotraukos gavosi tiesiog tobulos. Žinojome tik tiek, kad norime įsiamžinti miško fone, o visomis kitomis fotosesijos vietomis rūpinosi mūsų fotografas. Už vestuvių vaizdo įrašą esame dėkingi jaunam ir perspektyviam operatoriui Andriui Fioklinui, kuris visą dieną tyliai ir atsakingai dirbo bei buvo kartu. Jo kruopštus ir atsakingas darbas leido mums jaustis saugiai – turėsime puikų šventės filmą.
 

VISKAS PAGAMINTA SU MEILE


Visus metus iki vestuvių mes kruopščiai tobulinome savo šventės idėją. Beveik visas šventės dekoracijas pasigaminome patys. Net ir kvietimus gaminome savo rankomis. Galbūt ne viskas pavyko tobulai, tačiau žinojome, kad tai buvo padaryta su didžiule
 
 

Abu labai mylime gamtą, ilgus pasivaikščiojimus, mišką bei gryną orą, tad planuojant šventę taip pat įsivaizdavome, jog joje bus daug natūralios žalumos.  meile ir todėl vertinome daug labiau. Buvome puiki komanda – idėjos greitai virto realybe. Tad, jei galvojate, ar verta ir ar sugebėsite šventę organizuoti patys – mes su Edvinu Jums tikrai rekomenduojame pabandyti. Tai buvo patys smagiausi, kūrybiškiausi ir jaukiausi metai kartu.
 

JAUKI CEREMONIJOS VIETA

 
Tuokėmės Kauno rajone įsikūrusioje Tabariškių Kristaus Karaliaus bažnyčioje. Mus sutuokė kunigas Arminas Lukoševičius. Pasirinkome mažą, jaukią ir kuklią bažnyčią, kurioje jautėmės dar arčiau Dievo.
 

 

PASIDAVĖ RUDENS KERAMS

 
Mūsų šventė vyko rugsėjo mėnesį. Visada manėme, jog tai itin gražus mėnuo, kuomet vasaros karščiai nebeverčia slėptis pavėsyje, o rudenio žavesys leidžia džiaugtis nuostabia gamta.
 
 

RINKOSI APRANGĄ, SU KURIA JAUTĖSI SAVIMI

 
Nežinau kodėl, tačiau man niekada nebuvo kilę minčių, kad vestuvinę suknelę nuomosiuosi ar pirksiu. Nuo pat pradžių žinojau, kad suknelę siūsiuosi – man tai labai asmeniška, tad norėjau, kad ji būtų tik mano ir galėčiau ją pasilikti kaip žavų šventės prisiminimą. Suknelę siuvo jauna dizainerė – Malvina Stankutė.
 
 
Sudėjus jos profesionalumą ir mano suknelės viziją gavosi nuostabus meno kūrinys. Suknelė – kukli ir paprasta, bet tuo pačiu labai žavinga. Su ja jaučiausi nuostabiai. Pasvarstę apie tai, jog vestuvių diena ir taip jau kupina streso, nusprendėme jaunikio daugiau nesuvaržyti ir išrinkome jam laisvą, stilingą bei patogią aprangą ir avalynę. Šiuo sprendimu labai džiaugiamės, nes Evaldas atrodė išties nuostabiai.
 

GROŽĮ PUOSELĖJO PATIKIMOS MEISTRĖS

 
Mano grožiu vestuvių dieną rūpinosi „Junora Beauty Lab“ kolektyvas. Seniai žinojau, kai išaus mano vestuvių diena, būtent čia pasijusiu tarsi tikra karalienė. Makiažu visus gražiausius mano bruožus išryškino Daiva Jurevičienė, o šukuoseną sukūrė – Dainora Trainaitė.
 
 

GAIVUMU DVELKIANTI PUOKŠTĖ

 

Vienas svarbiausių kiekvienos nuotakos aksesuarų yra puokštė. Neteko ilgai svarstyti, kaip turėtų atrodyti manoji, mat iš karto žinojau, jog joje vyraus balta spalva ir žaluma. Puokštės viziją puikia įgyvendino „Trys pievos“.
 

NESUREIKŠMINO SMULKMENŲ

 
Planuodami savo vestuves nesureikšminome smulkmenų, todėl viskas vyko sklandžiai ir be jokio streso. Juk svarbiausia iš veido nedingstanti plati šypsena ir puiki nuotaika. Prisiminus vestuvių planavimo laikotarpį užplūsta vien teigiamos emocijos. Nors kartais pasitaikydavo ir šiokio tokio pasimetimo, chaotiškų minčių ar net darbo iki išnaktų, tačiau tikrai buvo verta. Ta diena virto mūsų miško pasaka, jausmų ir emocijų pliūpsniu.
 
 
Savo istorija pasidalino Irida ir Evaldas
Nuotraukos: „Mantas Gričėnas fotografija“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Gaivus vasaros lietus Ievos ir Giedriaus šventėje

Gaivus vasaros lietus Ievos ir Giedriaus šventėje

Gretos ir Virgilijaus tropinės vestuvės žiemą!

Gretos ir Virgilijaus tropinės vestuvės žiemą!

Romantiška Tomos ir Matthew vestuvių pasaka

Romantiška Tomos ir Matthew vestuvių pasaka

Banner