Banner

Lauros ir Martyno vestuvės Italijos kalnuose!

Lauros ir Martyno vestuvės Italijos kalnuose!
 
 
„Su Martynu kartu esame nuo mokyklos laikų. Susižadėjome po 10 metų draugystės Šveicarijoje. Į Šveicariją vykome aplankyti ten gyvenančios ir dirbančios mamos, tačiau eilinė kelione virto ypatinga, ištarus tą lemtingąjį „TAIP!““ – šypsodamasi sužadėtuves su mylimuoju Martynu prisimena Laura, kuri sutiko pasidalinti savo vestuvių akimirkomis.
 
 
 
 
 

Svaiginančios sužadėtuvės

 
Abu labai mylime kalnus, todėl viešėdami pas mamą, sumanėme pamatyti  Mont Blano kalną.  Pakilome į 4 kilometrų aukštį  – tokiame aukštyje buvo sunku kvėpuoti, sukosi galva. Ten Martynas man ir pasipiršo – tą pačią dieną, kada mano tėvai šventė vestuvių metines. Galbūt nuo deguonies trūkumo, o gal nuo beprotiško susijaudinimo tuomet buvo sunku suvokti, kas ką tik įvyko. Jaučiausi pakylėta kur kas aukščiau nei 4 kilometrai virš žemės!
 
 

Žiedus sumainė pilies terasoje

 
Po tokių įsimintinų piršlybų, žinojome, jog vestuvės taip pat turi būti ypatingos. Norėjome, jog jos taip pat vyktų kalnuose. Pasirinkome 2017-07-17 datą, tikėdami, jog skaičius 7 atneš mums laimę – juk net pasaulis susikūrė per  7 dienas! Mūsų romantiška ir jauki šventė vyko Italijoje.
 
 
 
Amžina meilę ir ištikimybę vienas kitam prisiekėme didingoje Malcesine pilies terasoje, o fotosesija kaip ir norėjome vyko kalnuose. Šįkart kėlėmės tik 2 kilometrų aukštį – Monte Baldo kalną, kurio pavadinimas skamba labai panašiai į tą, kuriame susižadėjome. Turistai ir vietiniai mus pasitiko ovacijomis – visi mus sveikino ir džiaugėsi mūsų laime tarsi būtų mums artimi – jautėmės taip tarsi ši diena priklausytų tik mums. Po ceremonijos vykome į Veronos senamiestį, kur jaukiame ir elegantiškame restorane mūsų laukė vakarienė su brangiausiais žmonėmis.
 
 
 

Šventę sukūrė profesionalai

 
Esame nepaprastai dėkingi paslaugų teikėjams, kurie prisidėjo prie mūsų  šventės įgyvendinimo.  Į Italiją kartu iš Lietuvos vyko visa profesionalų komanda. Visą šventę planavo ir koordinavo vestuvių organizatoriai „August Wedding“, nuostabius dienos kadrus įamžino fotografas Andrius Kundrotas bei videografai Vilma Zalanskaitė ir Saulius Balčiūnas, o mano nuotakos įvaizdžiu ir merginų grožiu rūpinosi vizažistė Aurelija („MakeUP Addict“).  Šių žmonių dėka mūsų šventė buvo kaip tik tokia, kokios norėjome!
 
 
Savo istorija pasidalino Laura ir Martynas
Nuotraukos: fotografas Andrius Kundrotas
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kada turėtų prasidėti Jūsų vestuvių ceremonija?

Kada turėtų prasidėti Jūsų vestuvių ceremonija?

Kada reikėtų atšaukti savo vestuves?

Kada reikėtų atšaukti savo vestuves?

Žinoma vizažistė ir plaukų stilistė Laura Naseckienė apie tobulą nuotakos įvaizdį

Žinoma vizažistė ir plaukų stilistė Laura Naseckienė apie tobulą nuotakos įvaizdį

Banner