Banner

Kristinos ir Dainiaus meilės pasaka

Kristinos ir Dainiaus meilės pasaka
 
 
„Aštuoniolika metų gyvenome visai greta, netgi turėjome bendrų draugų, tačiau vienas kito nepažinojome. Gerai prisimenu tą dieną, kai susipažinome – pamačiau jį kartu su mūsų bendrais draugais įžymaus užsienio atlikėjo koncerte. Kadangi iš prigimties labai mėgstu bendrauti ir susipažinti su naujais žmonėmis, iš karto jį užkalbinau. Po dviejų savaičių bendravimo tapome pora“- romantišką pažintį su vyru Dainiumi prisimena Kristina, kuri su portalo VESTUVIUPARTNERIS.LT skaitytojais dalinasi savo vestuvių dienos akimirkomis.
 
 

Netikėtos piršlybos

 
Dainius man pasipiršo po metų kuomet pradėjome kartu gyventi. Tai buvo įprasta diena – grįžusi po darbo nustebau, jog jo dar nėra namuose, tačiau jau po akimirkos jis atvėrė duris rankose laikydamas milžinišką gėlių puokštę. Kadangi gėlių be progos gaunu gana dažnai, visiškai neįtariau, jog jis ketina pirštis. Galbūt todėl išvydus jį klaupiantis prieš mane su rankose laikomu dailiu žiedeliu, negalėjau patikėt, kas vyksta. Žinoma – aš ištariau „TAIP!“. Tiesa, kas įvyko suvokiau tik po poros valandų – tuomet jau negalėjau sulaikyti ašarų...
 
 

Rugpjūčio šventė

 
Vestuvių šventę suplanavome per metus. Šventės viziją mums padėjo įgyvendinti nuostabi vestuvių planuotoja Diana Skužinskaitė. Vestuvėse dominavo balta ir auksinė spalva bei rožių ir orchidėjų žiedai. Mano puokštė, žiedų pagalvėlė bei jaunikio butonjerė taip pat buvo iš orchidėjų.
 
 
Labai norėjome prisiekti vienas kitą mylėti prieš Dievą. Neturėjome jokių abejonių, nusprendę surengti savo vestuvių ceremoniją Vilniaus Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono apaštalo ir evangelisto bažnyčioje. Ši bažnyčia mums sukelia daug malonių prisiminimų.
 
Ceremonijos metu abu labai jaudinomės – ne tik todėl, kad viskas buvo nepaprastai gražu ir jautru, bet ir todėl, nes buvome visų dėmesio centre. Prie altoriaus žengėme grojant fortepijono kūriniui, kurį atliko Lietuvos balso dalyvė Gabriela Ždanovičiūtė. Girdėjome niūniuojantį kunigą, visų širdys virpėjo. Ši diena mums buvo mūsų mažoji pasaka.
 

Įsimintinas vakaras

 
Naktį prieš vestuves praleidome visai šalia bažnyčios įsikūrusiame viešbutyje „Narutis“. Tai įspūdingo grožio viešbutis – puiki vieta fotosesijai ir poilsiui. Pasirinkti šį viešbutį buvo geriausias mūsų priimtas sprendimas. Vestuvių išvakarėse buvome išėję pasivaikščioti į parką, pavakarieniavome – norėjome bent šiek tiek nuraminti jaudulį.
 

Įvaizdžiu rūpinosi profesionalė

 
Mano ir Dainiaus vestuvinį įvaizdį kūrė makiažo ir šukuosenų meistrė Brigita Turaitė („Tur Makeup“). Atrodėme nepriekaištingai – ši mergina yra tikra savo srities profesionalė, todėl labai džiaugiamės ją pasirinkę.
 
 

 

Romantiška fotosesija

 
Vestuvių fotosesija vyko Vilniaus universiteto kiemeliuose, Vileišių rūmuose bei Vilniaus universiteto botanikos sode. Tai nuostabios vietos vestuvių fotosesijoms – nuotraukos išėjo labai romantiškos ir gražios.
 
 
 
 

Užbaigė vakarą sodyboje

 
Atšvęsti šią ypatingą progą nusprendėme sodyboje. Kodėl? Jauki aplinka, patogi nakvynė, didžiulė terasa atsigaivint šaltaisiais gėrimais ir labai daug vietos šokiams! Muzikantai pasirūpino, kad svečiai linksmintųsi taip, kaip dar niekada gyvenime!
 
Savo istorija pasidalino Kristina ir Dainius
Nuotraukos: Anton Prokopov ( „Fototakas.lt“)
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
3

  
Susiję straipsniai
Sužadėtuvės per vestuves: privalumai ir patarimai

Sužadėtuvės per vestuves: privalumai ir patarimai

Pristatome 2019 metų vestuvių spalvą pagal „Pantone“!

Pristatome 2019 metų vestuvių spalvą pagal „Pantone“!

Banner