Banner

Brigita ir Tadas. Miesto vestuvių elegancija

Brigita ir Tadas. Miesto vestuvių elegancija
 
„Viskas prasidėjo nuo to, jog Tadas iš Klaipėdos atsikraustė į Vilnių, tačiau kaip vėliau pasirodė, jis čia surado ne tik naujus namus, bet ir žmoną. O susipažinti mums padėjo ne likimas (na, gerai, galbūt šiek tiek ir jis), bet labai šiuolaikiška ir jaunimo mėgstama pažinčių programėlė „Tinder“. Iš tiesų, susipažinome vos tik Tadui atvykus į sostinę, kur aš likau gyventi pabaigusi studijas, ir nuo pirmojo susitikimo nebeišsiskyrėme. Tadas man pasipiršo mūsų pamėgtoje atostogų šalyje – romantika dvelkiančioje Italijoje. Galbūt todėl vėliau planuodami savo šventę norėjome, kad joje atsispindėtų Italijos dvasia. Ši šalis mums tapo labai ypatinga, nes visada primins dieną, kada nusprendėme tapti vyru ir žmona.“ – jaukiais prisiminimais dalinasi Brigita, kuri birželio pabaigoje kartu su vyru Tadu atšoko savo vestuves.
 

Vestuvės po atviru dangumi

 
Nors tradiciškai vestuvės yra švenčiamos praėjus metams po sužadėtuvių – mes savo šventę suplanavome per pusantrų metų. Nenorėjome skubėti – juk viena gražiausių gyvenimo švenčių turi būti gerai apgalvota ir visiškai išpildyta. Vestuvės vyko birželio 30 dieną – tikėjomės gero oro, tad nusprendėme rengti šventę po atviru dangumi. Vestuvių vakarui pasirinkome itališko restorano „Fiorentino“ kiemelį – galime pasakyti tik tiek, kad tai buvo vienas geriausių mūsų sprendimų – šventė buvo labai jauki ir elegantiška.
 
 

Apgalvotos vietos

 
Vestuvių ceremonija vyko Šv. Jonų bažnyčioje – nuo jos iki restorano „Fiorentino“ vos kelios minutės kelio, tad mūsų svečiams nereikėjo į šventės vietą važiuoti su automobiliais ar ilgai keliauti pėsčiomis. Be to, toks trumpas atstumas buvo ypač patogus svečiams, kurie nepažįsta Vilniaus – kadangi daugelis mūsų artimųjų buvo atvykę iš kitų miestų. Viskas buvo vienoje vietoje – nereikėjo bijoti, kad kažkur nespėsime, o svarbiausia gaišti brangaus tokios ypatingos dienos laiko važinėjant iš vienos vietos į kitą.
 
 

Šventei ruošėsi atskirai

 
Aš vestuvių dienai ruošiausi viešbutyje, o Tadas liko ruoštis namuose. Manėme, jog akimirka, kai vienas kitą pamatysime prie altoriaus bus daug įsimintinesnė, jei ruošimės atskirai. Turėjome puikių fotografių komandą – dvi Egles, kurios atskirai įamžino pasiruošimo akimirkas. Su Tadu susitikome tik ceremonijos metu, kuri turėjo prasidėti 15 valandą, todėl nei mums nei svečiams niekur nereikėjo skubėti. Be to, galėjome ramiai išsimiegoti – o tokią svarbią dieną tai yra būtina.
 
 

Nepaprastai sentimentali

ceremonija

 
Prie altoriaus, kaip ir priimta, mane lydėjo tėtis. Akimirka, kai pamačiau savo būsimą vyrą prie altoriaus buvo išties magiška – galėjau stebėti nuoširdžią Tado reakciją, kai jis pirmą kartą pamatė mane pasipuošusią su vestuvine suknele. Mačiau jo susijaudinimą ir susižavėjimą. Atrodė, jog visas pasaulis aplink mus išnyko – negirdėjau muzikos, nemačiau šalia stovinčių žmonių – tik mylimą vyrą, kurio žmona tuoj tapsiu. Apie tokias akimirkas pasakosime savo vaikams po daugelio metų – jos neįkainojamos.
 
 

Dvi fotografės užfiksavo

nuostabius kadrus

 
Po ceremonijos bažnyčios kiemelyje visus atvykusius mūsų pasveikinti bei kviestinius svečius vaišinome ledais. Na, o po sveikinimų bei bendrų nuotraukų išvykome į vestuvinę fotosesiją. Fotografė „Eglėjo“ puikiai atliko savo darbą – nuotraukos tiesiog užgniaužia kvapą. Pagrindinė fotosesijos vieta buvo Vingio parke įsikūręs botanikos sodas.
 
 
Taip pat fotografavomės Vilniaus senamiestyje. Tiesa, geriausias mūsų sprendimas buvo fotografuotis gamtoje. Pasirinktos spalvos, mūsų charakteriai, vestuvių sprendimai tobulai derėjo su visa fotosesijos tematika. O dirbti su fotografėmis buvo be galo paprasta – iš jų gavome labai daug idėjų, kurių patys nepabijojome įgyvendinti.
 

Įsimintinas vakaras

 
Atvykę į šventės vietą buvome labai nustebinti jaukaus, elegantiško ir romantiško dekoro. Šventės dekoravimą patikėjome „It’s a Match“ merginoms Editai ir Mantei. Suteikėme dekoratorėms visišką laisvę ir jos su kaupu pateisino mūsų lūkesčius. Atmosfera buvo tiesiog nuostabi! Žinoma, prie to prisidėjo ir nuostabi aplinka, profesionalus koordinavimas, žibančios lemputės bei šaunusis mūsų vestuvių vedėjas Jonas Sikorskis. Turėjome keletą susitikimų su įvairiais vedėjais, tačiau Jonas buvo tas, kuris pasakodamas apie tai, kaip mėgsta dirbti vestuvėse, iš karto sužavėjo savo entuziazmu. Jis atitiko visus mūsų pageidaujamus kriterijus ir jam to visiškai nereikėjo sakyti. Be to, Jonas nuostabiai groja saksofonu – visi svečiai buvo sužavėti jo pasirodymu mūsų vestuvinio šokio metu ir kaip įmanydami stengėsi viską užfiksuoti savo išmaniaisiais telefonais. Be to, jei jau prakalbome apie vestuvinį šokį, reikėtų paminėti, jog savo pirmojo šokio dainą išsirinkome tik likus pusvalandžiui iki šokio. Šis netikėtumas visai neišmušė mūsų iš vėžių – netgi atvirkščiai suteikė šokiui nepaprasto žavesio , o mums neįkainojamų emocijų. Šventė mums buvo labai ypatinga ir ją prisiminsime visą savo gyvenimą.
 
 
Savo istorija apsidalino Brigita ir Tadas
Nuotraukos: „Eglejo.lt“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Tobula figūra iki svajonių dienos!

Tobula figūra iki svajonių dienos!

Kaip susiplanuoti vestuves per mažiau nei pusmetį?

Kaip susiplanuoti vestuves per mažiau nei pusmetį?

Aistė ir Karolis. Mūsų laukia nuotykiai!

Aistė ir Karolis. Mūsų laukia nuotykiai!

Banner