Banner

Akvilės ir Gedimino svajonių ir meilės šventė

Akvilės ir Gedimino svajonių ir meilės šventė
 
 
„Su Gediminu susipažinome internetu, tačiau jau po pirmojo mūsų susitikimo tapome neišskiriami. Tuo metu aš dar mokiausi mokykloje, o jis buvo studentas. Po metų draugystės nusprendėme žengti kitą žingsnį ir susituokti. Tiesa, kad ir kaip daugeliui atrodė keista, savo sužadėtuves planavome kartu. Surengėme profesionalią fotosesiją , kurios metu Gediminas man ir pasipiršo. Tokį nekasdienį sprendimą aplinkiniai vertino prieštaringai, tačiau mums tai atrodė labai natūralu“ - išskirtines sužadėtuves prisimena Akvilė, kuri dalinasi savo vestuvių akimirkomis.
 
 
 
Savo vestuvių šventę norėjome surengti rudenį. Nusprendę, jog savo artimoje aplinkoje pažįstame daug porų, kurios yra susituokusios rugsėjo mėnesį, mes savo šventei pasirinkome spalį. Pirmasis spalio šeštadienis buvo šeštoji mėnesio diena – būtent šią dieną, prieš penkerius metus, užsimezgė mūsų su Gediminu graži draugystė. Tad nusprendėme, jog bus labai įsimintina ir sentimentalu, jei būtent šią dieną ir susituoksime.
 
 
Kadangi abu norėjome savo meilę prisiekti prieš Dievą, nusprendėme jog vestuvių ceremonija vyks Kauno Šv. Gertrūdos (Marijonų) bažnyčioje. Ceremonija buvo nepaprastai jauki, o kunigas išsklaidė visą nerimą ir susijaudinimą savo puikiu humoro jausmu. Akimirka, kai prisiekime būti vienas kito amžinai išliks mūsų širdyse visą gyvenimą!
 
 
Iš pradžių svarstėme galimybę švęsti savo vestuves užsienyje, tačiau supratę, jog tokiu atveju gana daug žmonių, kuriuos norime matysi savo vestuvėse, negalėtų dalyvauti, nusprendėme rengti šventę Lietuvoje. Abu buvome tikri, jog nenorime tradicinės šventės kaimo turizmo sodyboje, tad ieškojome Kaune įsikūrusių restoranų, kurie galėtų įgyvendinti mūsų vestuvių viziją. Neilgai trukus, atradome nuostabų restoraną - „Gralį“. Mus sužavėjo šio restorano interjeras, jame tvyranti atmosfera ir itin profesionalus aptarnaujantis personalas. Restorano savininkė su mumis bendravo labai maloniai ir kantriai atsakydavo į visus klausimus. O mūsų šventėje dirbusį barmeną-padavėją gyrė visi šventės svečiai!
 
 
Fotografės ieškoti mums nė nereikėjo – iš karto žinojome, jog mūsų šventę įamžins mūsų gera draugė Giedrė („Charizma photography“). Pasirinkome ją nedvejodami, nes jos nuotraukos yra išties nuostabios! Fotosesijoje kartu su mumis dalyvavo it mūsų mylimas augintinis ir nors tokia fotosesija kai kam gali atrodyti labai sudėtingas darbas, mūsų fotografė susitvarkė labai profesionaliai.
 
 
Operatorių mūsų vestuvėms buvau išsirinkusi jau gerokai prieš vestuves. Mane labai sužavėjo „Nesufilmaves.lt“ darbų paprastumas ir nuoširdumas. Rezultatas pranoko visus mūsų lūkesčius!
 
Savo nuotakos suknelę radau salone „D‘dress“. Čia buvau pasitikta kaip tikra princesė – salono savininkė buvo labai maloni, idealiai atsižvelgė į mano poreikius ir privertė pasijausti taip, tarytum būčiau pati gražiausia nuotaka pasaulyje!
 
 
Vestuvių gėles patikėjau tikriems savo srities profesionalams – „Floristai ant ribos“. Nuotakos puokštė buvo tiesiog įspūdinga – ji buvo tokia, kokios norėjau ir tapo visų vestuvių akcentu.
Vestuvių vedėjas Tomas Grigaitis pasistengė, jog vestuvių planavimo patirtis mums būtų labai maloni ir įsimintina – po susitikimų su juo žinojome, jog mūsų šventė bus tobula. Nusisamdyti jį savo šventei buvo vienas geriausių priimtų sprendimų. Dar ilgai po vestuvių visi svečiai kalbėjo, apie mūsų šaunųjį vedėją! Šventę vainikavo balsingosios Gabijos Lokytės pasirodymas, kuris nepaliko abejingų.
 
 
Būsimiems jaunavedžiams norėtume palinkėti, nebijoti įgyvendinti savo svajonių. Juk tai yra Jūsų diena!  Vertinkite kiekvieną akimirką ir patirtą emociją ir nekreipkite dėmesio į nereikšmingas smulkmenas, nes niekas jų nepastebės. Sėkmės planuojant vieną gražiausių dienų Jūsų gyvenime!
 
Savo istorija pasidalino Akvilė ir Gediminas
Nuotraukos: „Charizma photography“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Paskaita jauniesiems „La Villa Royale“ atvirų durų dienos metu!

Paskaita jauniesiems „La Villa Royale“ atvirų durų dienos metu!

Nuotakų pusryčiai Tauragėje!

Nuotakų pusryčiai Tauragėje!

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Jauki Renatos ir Arnoldo vestuvių šventė!

Banner