Banner

Viršelio istorija. Rasos ir Egidijaus vestuvės paplūdimyje

Viršelio istorija. Rasos ir Egidijaus vestuvės paplūdimyje
 „Su Egidijumi susipažinome dar studijų laikais. Apie vestuves net nekalbėjome – daug keliavome ir taupėme bendram būstui. Žinoma, kaip ir kiekviena mergina kartais pasvajodavau apie tai, kaip turėtų atrodyti mūsų šventė – tačiau viskas tuo ir pasibaigdavo. Na, o netikėtas sumanymas kovo mėnesį apsilankyti Rio de Žaneire sudėliojo visus taškus ant „i“ – būtent šios kelionės metu Egidijus man ir pasipiršo. Palydint saulę Ipanemos paplūdimyje Egidijus priklaupė ir paprašė tapti jo žmona – tai buvo nepaprastai romantiška ir įsimintina akimirka. Jau tą pačią dieną pradėjome kurti vestuvių planus ir net norėjome susituokti Brazilijoje. Tiesa, vėliau išsiaiškinome, jog tai nėra taip paprasta“ – sužadėtuves egzotiškoje šalyje prisimena Rasa. Rasos ir Egidijaus vestuvių kadras puošia naująjį katalogo „Santuoka.lt“ numerį –  ši nepaprastai žavinga pora mielai sutiko pasidalinti savo vestuvių planavimo patirtimi su portalo VESTUVIUPARTNERIS.LT skaitytojais.
 
 

Vestuvės per keturis mėnesius

 
Pasirodo, jei būtume tuokęsi Brazilijoje, mums būtų reikėję daugybės dokumentų ir tam tikrą laikotarpį išbūti šioje šalyje tam, kad santuoka būtų oficiali. Taigi, vestuves nusprendėme švęsti Lietuvoje. Grįžę iš atostogų, nekantraudami ir trykšdami entuziazmu visiems artimiesiems pareiškėm, jog tuoksimės jau šią vasarą – daugeliui šis pareiškimas kėlė šypseną. Juk tokia šventė paprastai planuojama metus ar net dar ilgiau, o mūsų padėtis buvo sudėtingesnė ir todėl, nes mes tuo metu gyvenome užsienyje. Tačiau mes buvome labai ryžtingi ir jau balandžio 18 dieną visi brangiausi žmonės pamatė mūsų kurtą filmuką, kuriuo pakvietėme juos į savo šventę. Laukė keturi vestuvių planavimo mėnesiai – nes šventė turėjo vykti jau rugpjūčio 18 dieną.
 
 
 

Tuokėsi populiariausią metų dieną

 
Tenka pripažinti, jog šventės planavimas nebuvo toks paprastas, kokio tikėjomės. Tuo metu suvokiau, kodėl kitos poros šią šventę planuoja kur kas ilgiau. Paslaugų teikėjai, šventės vietos, ceremonijos laikai – atrodė, jog viskas jau seniai rezervuota. O mes norėjome, kad šventė būtų graži ir įsimintina. Visos pobūvių salės, it susitarusios, tvirtino jog šiais metais laisvų datų jau nebėra. Tuomet pradėjome svarstyti apie netradicines šventės vietas – mišką, paplūdimį... Susisiekę su „Švyturys Beach Bar“ Nidoje, sužinojome, jog laisva populiariausia šių metų data todėl, ilgai nesvarstę, ją ir pasirinkome. Tuomet prasidėjo tikrosios „linksmybės“ – visi paslaugų teikėjai į užklausas atsakydavo, teigdami, jog mūsų pasirinkta data rezervuota jau prieš dvejus metus ir net pasitikslindavo, ar nejuokaujame. Esu nepaprastai dėkinga savo sesei, kuri tapo mano dešiniąja ranka ir pagelbėjo ieškant paslaugų teikėjų – jos dėka, nepaisant visų iššūkių, mums pavyko suplanuoti savo šventę. Tiesa, šventė gerokai viršijo mūsų vestuvių biudžetą.
 
 

Vakarienė stebint saulėlydį

 
Vakarą prieš vestuves praleidome atskirai – susitikome tik bažnyčioje. Tuokėmės Nidos Šventos mergelės bažnyčioje. Negalime nepaminėti, jog mus sutuokė išties nuostabus kunigas – šiuolaikiškas, šmaikštus ir be galo malonus žmogus. Po ceremonijos vykome fotografuotis tarp kopų, o svečiai mūsų laukė šventės vietoje.
 
 
Pats geriausias priimtas sprendimas – vestuvės prie jūros. Apie tokią šventę tikriausiai svajoja kiekviena mergina. Žinoma, orus tikrindavau kiekvieną dieną, visus keturis mėnesius – juk jie galėjo visiškai sugriauti mūsų planus.
 
 
Kadangi vestuvių dieną žadėjo labai permainingus orus – iki paskutinės minutės, nežinojome, kur vyks mūsų vestuvių vakarienė. Galiausiai visi vakarieniavome lauke, grožėdamiesi besileidžiančia saule. O nusileidus saulei linksmybės persikėlė į vidų.
 
 
 

Rekomenduojami paslaugų teikėjai

 
Didžiausia padėka suknelės siuvėjai Kristinai Gedmontaitei („Recut“).  Suknelę siuvome bendraudamos „Skype“ programėle, nes aš tuo metu buvau užsienyje. Nepaisant apsunkinančių aplinkybių, suknelės siuvimo procesas buvo labai lengvas, o rezultatas gavosi būtent toks, kokio norėjau.
Fotografė – „Poema.lt
Dekoras – „Damutės“
Vedėjas – šokėjas Edvinas Ringys
Vakaro vieta – Nidos kupolas, Šiaurinis paplūdimys.
 
Savo istorija pasidalino Rasa ir Egidijus
Nuotraukos: „Poema.lt ir asmeninis archyvas
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Atsidarė naujas vestuvinių suknelių salonas Vilniuje - „Ikona“ mados namai!

Atsidarė naujas vestuvinių suknelių salonas Vilniuje - „Ikona“ mados namai!

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Ar verta investuoti į kokybišką gyvą muziką vestuvėse?

Naujas „SANTUOKA.LT“ numeris jau platinimo vietose!

Naujas „SANTUOKA.LT“ numeris jau platinimo vietose!

Banner