Banner

Jolita ir Vidmantas. Iš Paryžiaus grįžo su žiedeliu!

Jolita ir Vidmantas. Iš Paryžiaus grįžo su žiedeliu!
 
 
Draugauti pradėjome beveik prieš ketverius metus – laikas praskriejo nepaprastai greitai – galbūt todėl, nes buvome be galo laimingi ir jo paprasčiausiai neskaičiavome.  Kelionė į romantiškiausią pasaulio miestą, Paryžių, mūsų gyvenimus sujungė amžiams – būtent šiame mieste, Eifelio bokšto viršūnėje, Vidmantas man ir pasipiršo. Apie tokias sužadėtuves svajoja kiekviena mergina – o aš apie mylimojo ketinimus nė nenutuokiau! Tai buvo viena įsimintiniausių mano gyvenimo akimirkų“ – romantišką mylimojo staigmeną prisimena Jolita, kuri kartu su vyru Vidmantu dalinasi savo praėjusios šventės prisiminimais.
 
 
 

Viską planavo patys

 
Vestuvių šventę planavome aštuonis mėnesius. Kadangi biudžetas buvo gana ribotas – rinkomės paslaugų teikėjus, kurie nėra labai gerai žinomi. Pavyzdžiui, mūsų pasirinkta dekoratorė dirbo tik antrus metus. Žinoma, reikėtų paminėti, jog pasisamdyti dekoratorę buvo vienas geriausių mūsų priimtų sprendimų – mums nereikėjo lakstyti į parduotuves, ieškant įvairiausių smulkmenų vestuvių šventei, tad sutaupėme daug laiko ir nepatyrėme papildomo streso. 
 
 
Vestuvių ceremonija vyko Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje. Ji mums yra neapsakomai graži – todėl nė nemanėme, jog reikėtų išlaidauti jos puošybai. Juk kartais mažiau yra daugiau! O svarbiausia buvo tai, jog mūsų santuoką palaimins Dievas.
 
 
Stilingą, juodą kabrioletą pasiskolinome iš pažįstamų – taip išvengėme dar daugiau išlaidų, tačiau tuo pačiu turėjome ir patikimą transporto priemonę, kuria galėjome keliauti iš vienos vietos į kitą. Atsisakėme ir dovanėlių svečiams – mūsų nuomone, jos yra nepraktiškos ir visai nereikalingos. Negaminome jokių padėkos raštų, neieškojome jokių statulėlių, medalių ar kitų visai nereikalingų vestuvių atributų. Buvome nusistatę aiškų vestuvių biudžetą, kuriuo vadovavomės ir manau, jog mums puikiai pavyko.
 
 

Apgalvota šventės eiga

 
Šventei ruošėmės atskirai – aš kartu su pamergėmis ir savo tėveliais, o jaunikis su pabroliais ir jo tėvais. Nors viskas vyko labai greitai, turėjome skubėti, tačiau leidome sau atsipalaiduoti, pasišnekučiuoti su artimaisiais ir pasimėgauti akimirka. Galiu drąsiai pasakyti, jog juokas, buvimas su artimiausiais žmonėmis visiškai neleido jausti tokiai progai labai būdingo jaudulio ir įtampos.
 
 
Vestuvinė fotosesija vyko Kairėnų botanikos sode – labai norėjome, jog mūsų vestuvinėse nuotraukose būtų daug natūralios žalumos. Kita fotosesijos dalis vyko apleistame dvare, kurio autentiškumas suteikė mūsų vestuvinėms nuotraukoms išskirtinio žavesio. Gražiausias mūsų vestuvių akimirkas užfiksavo profesionali fotografė „Fotana photography“. Esame nepaprastai dėkingi šiai fotografei už jos nuoširdų bendravimą, kokybiškai atliktą darbą ir nuostabias vestuvines nuotraukas, kurios dar ilgai mums primins mūsų meilės šventę.
 
 
Vestuvinį šokį taip pat kūrėme patys. Nelankėme jokių šokių pamokų – treniravomės namuose, šokdami pagal mūsų mėgstamą dainą. Tai buvo išties ypatinga patirtis – mums nereikėjo skaičiuoti žingsnelių ar galvoti, ką pagalvos ar pasakys kiti. Mūsų vestuvinis šokis buvo skirtas tik mums vieniems.
 
 
Pasitikdami vidurnaktį, į orą paleidome helio balionus, deginome bengališkas ugneles  ir  sutikome naują dieną, kaip vyras ir žmona, apsupti  mylimiausių žmonių, kurie visą vakarą mums siuntė gražiausius ir nuoširdžiausius linkėjimus.
 
Savo vestuvių istorija pasidalino Jolita ir Vidmantas
Nuotraukos: „Fotana photography“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Vestuvės užsienyje – ką privalu žinoti?

Vestuvės užsienyje – ką privalu žinoti?

Egzotiškos vestuvės Prancūzijos Žydrojoje pakrantėje!

Egzotiškos vestuvės Prancūzijos Žydrojoje pakrantėje!

Originalios stalo kortelių idėjos vestuvėms!

Originalios stalo kortelių idėjos vestuvėms!

Banner