Banner

Giedrė ir Saulius. Dviejų brandžių sielų sąjunga

Giedrė ir Saulius. Dviejų brandžių sielų sąjunga
„Esame kilę iš visiškai skirtingų Lietuvos kampelių: aš iš mažo miestelio – Vilkaviškio, Saulius – iš Utenos. Tačiau jau daugiau nei vienuolika metų abu gyvename Jungtinėje Karalystėje. Kartais pasvarstome, jog jei būtume likę gyventi Lietuvoje, tikriausiai taip ir nebūtume susipažinę, nes likimas mus suvedė būtent svečioje šalyje. Prieš dešimt metų tapome draugais, tačiau kiek vėliau draugystė peraugo į rimtesnius santykius. Nebuvome tikri, ar kažkas iš to išeis – ateities planų nekūrėme, tiesiog kartu leidome laiką ir niekur neskubėjome. Tiesa, praėjus šiek tiek laiko ir įsiplieskus stipriems jausmams, Saulius prisipažino, jog jau nuo pat pradžių jam labai patikau ir jis net prašė mano draugės pagalbos, jog mus suvestų“ – santykių pradžią su vyru Sauliumi prisimena Giedrė, kuri džiaugiasi galėdama pasidalinti savo meilės ir vestuvių istorija su būsimomis nuotakomis.
 

Sprendimą priėmė drauge

 
Sprendimą įteisinti savo santykius priėmėme drauge – po daugybės kartu praleistų metų jautėmės visiškai įsitikinę, jog likusį gyvenimą norime nugyventi kartu: svajojome apie šeimos pagausėjimą bei nuosavus namus. Didžiausias pavyzdys mums buvo mūsų tėvai – todėl santuoka ir šeima mums buvo labai svarbūs dalykai. Visgi piršlybos man buvo netikėtos – Saulius paprašė tapti jo žmona vienoje gražiausių Jungtinės Karalystės pilių. Be abejo, šią vietą jis pasirinko todėl, nes abu esame unikalios istorinės architektūros mylėtojai.
 
 
 

Džiaugiasi pasirinkę planavimo paslaugas

 
Laikydamiesi vestuvių tradicijų, susituokėme praėjus metams po sužadėtuvių. Pradėję planuoti savo šventę iš karto žinojome, jog ją patikėsime vestuvių organizatoriams – taip tikėjomės išvengti streso ir, žinoma, galėjome jaustis ramūs, jog šventė bus ideali. Kadangi gyvename užsienyje, o vestuves norėjome švęsti Lietuvoje – tai buvo geriausias mūsų sprendimas. Savo šventės organizavimą atidavėme į „Rock it“ vestuvių planuotojų rankas. Bendradarbiaujant su planuotojų komanda šventės planavimas vyko itin sklandžiai ir greitai. Mes puikiai žinojome, kokios šventės norime ir buvome apgalvoję kiekvieną smulkmeną. Organizatoriai, atsižvelgdami į mūsų šventės biudžetą, pateikė po keletą įvairių sričių paslaugų teikėjų pasiūlymų – tad mums reikėjo tik apsispręsti, kuriuos iš jų norime pasirinkti savo šventei.
 
 

Pasitikėjo profesionalais

 
Sunkiausia buvo išsirinkti maisto tiekėjus – nes jų yra be galo daug, o mūsų nuomone, maistas yra vienas svarbiausių šventės akcentų. Pasirinkę „Maisto kalvė“ komandą buvome labai patenkinti – maistas buvo gardus, o darbuotojai išties malonūs ir profesionalūs. Dėl dekoracijų visiškai nesukome galvų – Viktorija iš „Madinga Šventė“ mielai peržiūrėjo mūsų pateiktus pavyzdžius ir sukūrė tokią šventę, apie kurią galėjome tik pasvajoti. Už tai jai esame nepaprastai dėkingi. Mūsų puikioji koordinatorė Karina, iš „Rock it“ vestuvių planuotojų komandos, sudėliojo vestuvių dienos planą taip, jog viskas vyktų sklandžiai, nereikėtų niekur skubėti ir jaudintis dėl smulkmenų.
 
 

Prieš vestuves vienas kito nematė

 
Nuotakos ir jaunikio įvaizdį kūrė Povilas („Kukla Beauty Box“) bei Mantas („New Skin Image House“). Pasiruošimas kaip ir pati šventė vyko Šešuolėlių dvare.
Abu ruošėmės skirtinguose dvaro kambariuose – iki vestuvių dienos nebuvome matę vienas kito net kelias dienas. Pasipuošę ir pasidabinę plačiausiomis šypsenomis susitikome pirmajame dvaro aukšte.
 
Jaukioje Šešuolėlių bažnyčioje drąsiai žengėme prie altoriaus laikydami vienas kito ranką. Kadangi mano tėvelio tarp mūsų jau nebėra, norėjau žengti į Dievo namus su kitu svarbiausiu savo gyvenimo vyru. Santuokos ceremonija buvo viena įsimintiniausių mūsų gyvenimo akimirkų – emocijos tiesiog liejosi per kraštus – nuo begalinės laimės iki graudinančio sentimentalumo. Džiaugiamės, kad nusprendėme įteisinti savo santuoką bažnyčioje – juk tai šiandien daroma vis rečiau. Ceremonija suteikė mums nepamirštamas emocijas, o pati santuoka, mano manymu, yra daug stipresnė, kai ją palaimina Dievas.
 
 

Svečiams neteko nuobodžiauti

 
Po ceremonijos svečiai vyko į Šešuolėlių dvarą, kur juos pasitiko šventės vedėjas – Donatas Baumila. Donatas linksmino mūsų artimuosius ir draugus, kol mes, jaunavedžiai, dalyvavome vestuvinėje fotosesijoje.
 

Įamžintos gražiausios akimirkos

 
Mūsų vestuvių akimirkas įamžino nuostabūs žmonės ir profesionalūs vestuvių fotografai – Anastasija ir Sergėjus („SP fotografija“). Taigi, fotosesijos vietos toli ieškoti nereikėjo – nuostabių nuotraukų fonu tapo Šešuolėlių bažnyčios kiemelis ir stulbinančiai graži Šešuolėlių dvarą supanti žaluma.
 
 

Vakaras  praskriejo nepastebimai

 
Šventės vietoje tradiciškai buvome sutikti tėvelių su duona ir vandeniu. Po sutikimo ceremonijos kartu su svečiais sėdome prie gėlėmis ir žalumynais išpuoštų stalų ir pradėjome vakaro linksmybes. Profesionalaus vedėjo dėka šventė buvo be galo nuotaikinga, kupina įvairiausių siurprizų ir žaidimų. Niekam neteko nuobodžiauti! Pirmuoju jaunavedžių šokiu iškvietėme savo svečius į šokių aikštelę – jie jos neapleido iki pat paryčių. Neapsiėjome ir be torto pjovimo, puokštės bei keliaraiščio metimo – vakaras buvo įdomus ir užimtas, tad laikas skriejo nepastebimai greitai. Vakarą vainikavo gintaro dulkių ceremonija – kurios metu išgirdome savo brangiausių žmonių palinkėjimus. Linksminomės iki aušros – svečiams nereikėjo niekur skubėti, kadangi visi galėjo likti miegoti pagrindiniame dvaro pastate.
 
 
Galime drąsiai teigti, jog mūsų šventė buvo ideali – tokia, kokią ir įsivaizdavome. Ji mums suteikė daugybę nepamirštamų emocijų bei priminė, kodėl pasirinkome vienas kitą būti savo gyvenimo palydovais. Dabar kiekviena diena mums yra kaip šventė – nes kiekvieną dieną vienas kitą mylime vis stipriau.
 
Savo vestuvių istorija pasidalino Giedrė ir Saulius
Nuotraukos: „SP-fotografija.lt“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Egzotiškos vestuvės Prancūzijos Žydrojoje pakrantėje!

Egzotiškos vestuvės Prancūzijos Žydrojoje pakrantėje!

Originalios stalo kortelių idėjos vestuvėms!

Originalios stalo kortelių idėjos vestuvėms!

Jolita ir Vidmantas. Iš Paryžiaus grįžo su žiedeliu!

Jolita ir Vidmantas. Iš Paryžiaus grįžo su žiedeliu!

Banner