Banner

Ida ir Rolandas. Vieną labai karštą vasaros dieną!

Ida ir Rolandas. Vieną labai karštą vasaros dieną!
 „Savo meilės istoriją vadiname likimu. Gyvenome tame pačiame name, skirtingose laiptinėse, visiškai nepanašius gyvenimus. Rolandas dirbo vadovu tarptautinėje kompanijoje, o aš buvau pirmo kurso studentė. Taip ir gyvenau nei karto jo nesutikusi ir net nežinodama, jog mano gyvenimo meilė gyvena visai šalia. Susipažinome netikėtai – vieną saulėtą balandžio dieną lydėjau draugę į įmonės, kurioje Rolandas dirbo, atvirų durų dienas – jis mane užkalbino ir aš akimirksniu pajutau, jog jis yra tas vienintelis. Žinoma, tada dar nežinojau, kad po dviejų mėnesių apsigyvensime kartu, po pusantrų metų jis pasipirš, o dar po metų mes vadinsime vienas kitą vyru ir žmona. Žmonės dažnai sako: „Everything happens for a reason (liet. viskam yra priežastis)“ – aš tuo šventai tikiu, būtent todėl šie žodžiai yra ištatuiruoti ant mano kūno“ – apie pažintį su vyru Rolandu atvirauja ir prisiminimais dalinasi Ida.
 

Didžioji kelionė į indoneziją

 
2017 metų vasarą sugalvojome mesti sau iššūkį ir išvykti mėnesiui pakeliauti po Indoneziją. Apie santuoką ir šeimą svojojome ir kalbėjome jau gana seniai, bet Rolandas visada surasdavo būdų kaip mane nustebinti. Šiltą vakarą Balyje gurkšnojome šampaną itališkame restorane virš Indijos vandenyno. Besigėrėdami saulėlydžiu diskutavome, svajojome ir galvojome kas mūsų laukia ateityje. Visai netikėtai Rolandas priklaupė ant vieno kelio, ištiesė man žiedą ir paklausė: „Ar būsi mano žmona?“. Aš, netekusi žado, tik verkiau ir linkčiojau. Dažnai šią magišką akimirką pakartoju savo mintyse – noriu, jog visos detalės išliktų amžinai.
 
 

Tuokėsi karščiausią vasaros dieną!

 
Pirmasis sprendimas, kurį turėjome priimti pradėję planuoti savo šventę – ji vyks Lietuvoje ar užsienyje. Nors ir esame egzotinių kelionių entuziastai, nusprendėme, jog norime, kad šią svarbią dieną mūsų artimieji ir draugai būtų kartu. Šventės organizavimą patikėjome profesionaliai vestuvių planuotojai Karolinai Mėginytei ir jos komandai („KM vestuvės“).
 
Jos dėka 2018 metų rugpjūčio 2-oji mums buvo labai ypatinga ir viršijo visus mūsų lūkesčius. Trikdė tik tai, jog tuokėmės per vieną karščiausių metų dienų – tiek bažnyčioje, tiek fotosesijos metu negailestingai kaitino trisdešimties laipsnių karštis! Dabar, žinoma, džiaugiamės – juk lietus vestuvių dieną būtų daug blogesnis scenarijus.
 
 

Suknelę rado kitame mieste

 
Kol vyras planavo mūsų šventės biudžetą, aš turėjau laiko suknelės paieškoms. Galiu atvirai pasakyti, jog tai buvo pats maloniausias apsipirkinėjimas mano gyvenime. Kartu su mama ir geriausia drauge apsilankėme suknelių salonuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kai suknelių tokia gausybė ir jos visos taip tinka, tikrai sunku išsirinkti – norisi visų. Tačiau Rara Avis kurta suknelė, kurią radome „Ivory“ salone, Klaipėdoje, atėmė mums visoms žadą. Jaunatviška, drąsi, unikali – tokia buvo rausvai pilkšva, daugiasluoksnė plunksnomis ir inkrustacijomis puošta mano vestuvinė suknelė.
 
 

Išvakares praleido viešbutyje

 
Prieš didžiąją dieną nusprendėme atsipalaiduoti, tad vestuvių išvakarėse apsistojome Vilniaus „Amberton“ viešbutyje. Puikiai išsimiegojome, ryte pavalgėme skanius pusryčius ir tuomet mūsų šventiniu įvaizdžiu atvyko pasirūpinti plaukų stilistė Raimonda Alinskienė iš grožio salono „Divalta“ ir makiažo meistrė Rūta Grigonė iš „Make my day“ makiažo dirbtuvių. Abi meistrės atliko nepriekaištingą darbą ir įgyvendino visus mano norus. Labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent šias specialistes.
 
 

Prie altoriaus lydėjo smuiko muzika

 
Santuokos ceremonijai pasirinkome Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčią. Ceremonijos metu jautėmės taip, tarsi būtume tik dviese ir negalėjome atitraukti vienas nuo kito akių. Skambant švelniai smuiko muzikai tarėme įžadus vienas kitam, kurie iš tiesų liejosi iš pačių mūsų širdžių gelmių. Tą akimirką pasaulis aplink neegzistavo, svarbiausi buvome mes.
 
 

Apgalvotas vakaras

 
Po ceremonijos vestuvių svečiai rinkosi į viešbutį „Margio krantas“, įsikūrusį Trakuose – kol mes buvome fotosesijoje, jie ten vaišinosi gėrimais ir užkandžiavo. Malonus aptarnavimas prieš šventę ir jos metu mus labai nustebino ir kartu nuramino, jog vestuvuvių vakaras vyks sklandžiai. Vaišių stalai buvo papuošti gėlių kompozicijomis, kurias kūrė „Gėlės ir gvazdikai“ kartu su „KM vestuvės“ komanda. Desertais rūpinosi „Liu Patty“ desertinė, o tortu „Čiop Čiop tortinė“.
 
 

Daug dėmesio skyrė fotografo paieškai

 
Fotografą „Donatas Ufo“ pasirinkome neatsitiktinai – peržiūrėjus daugybę vestuvių fotografų nuotraukų, artimiausi mūsų širdims buvo būtent jo unikalūs ir išraiškingi darbai. Donatas visą dėmesį skyrė jauniesiems ir padėjo mums jaustis patogiai prieš objektyvą. Nuotraukomis dar dabar negalime atsidžiaugti, jos puikiai atspindi mus.
 
 

Ir jie gyveno ilgai...

 
Šventės kulminacija tapo grupės „Muzikos spalvos“ pasirodymas, mūsų paruoštas pirmasis vestuvinis šokis, tėčio surastas laiškas, kurį rašiau aštuonerių, ir karščiausios vasaros dienos saulėlydis vakarienės metu. Šventė buvo magiška ir labai jautri. Tikra meilės pasaka, kurią sukūrėme visi kartu.
 
 
Savo istorija pasidalino Ida ir Rolandas
Nuotraukos: „Donatas Ufo“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Viršelio istorija. Rasos ir Egidijaus vestuvės paplūdimyje

Viršelio istorija. Rasos ir Egidijaus vestuvės paplūdimyje

Jolita ir Vidmantas. Iš Paryžiaus grįžo su žiedeliu!

Jolita ir Vidmantas. Iš Paryžiaus grįžo su žiedeliu!

Giedrė ir Saulius. Dviejų brandžių sielų sąjunga

Giedrė ir Saulius. Dviejų brandžių sielų sąjunga

Banner