Banner

Viršelio istorija. Eglė ir Giedrius

Viršelio istorija. Eglė ir Giedrius
 
 
„Iki vestuvių draugavome mažiau nei metus. Vos susipažinus labai greitai paaiškėjo, jog mūsų vertybės, gyvenimo požiūriai sutampa ir tiesiog esame vienas kitam skirti. Galbūt būtent dėl to Giedrius ilgai nelaukęs man pasipiršo – vos po dviejų su puse mėnesių draugystės“ – greitas ir netikėtas piršlybas prisimena Eglė. Jos ir Giedriaus vestuvių nuotrauka papuošė naujausio katalogo „Santuoka.lt“ numerio viršelį.
 
 
 
Vestuves planuoti pradėjome iki vestuvių likus šešiems mėnesiams. Kadangi Giedrius dirba renginių organizavimo srityje, šventės planavimas tikrai nebuvo sudėtingas. Daugelis paslaugų teikėjų jau buvo gerai žinomi, matyti ir girdėti, tad sprendimų priėmimui daug laiko neprireikė. Šventės vietą, operatorių ir vedėją pasirinkome iš karto – dėl jų buvome visiškai užtikrinti. Kitiems paslaugų teikėjams skyrėme daugiau dėmesio – tačiau planavimo procesas buvo įdomus ir malonus.
 
 
Labai džiaugiamės, jog mus sutuokti sutiko kunigas Algirdas Toliatas. Tai išties ypatingas žmogus, kuris mūsų vestuvių ceremonijai suteikė žodžiais neapsakomą, šiltą bei jaukią aurą. Paprašėme jo, kad atvyktų mus sutuokti į Kauną, o jis pasakė, jog mielai sutuoktų mus Kauno Sobore – būtent apie šią vietą galvojome ir mes, planuodami savo ceremoniją. Manome, jog tai buvo ženklas!
 
 
Vestuvių dieną su Giedriumi ruošėmės atskirai. Susitikome prie Bažnyčios ir abu susikibę rankomis ėjome prie altoriaus. Vestuvių ceremonija vyko Šv. Arkangelo Mykolo Bažnyčioje. Ceremonijos ir vakarinės vestuvių dalies metu grojo nuostabus saksofonininkas – Jonas Sikorskis. Jo muzika mūsų šventei suteikė nepaprastos romantikos ir elegancijos. Fotosesija vyko prie Bažnyčios, šalia Žalgirio arenos, senamiestyje bei prie Marvelės kaskadų. Vakarinė šventės dalis vyko tobuliausioje vietoje, kokią tik galėjome įsivaizduoti – sodyboje „Grand Vila“. Svečius linksmino ir nuostabią vakaro nuotaiką kūrė renginių vedėjas Mantautas Sakalauskas („Šoumenai“). Gražiausias mūsų šventės akimirkas įamžino puikus fotografas Adomas Tirkšliūnas ir operatorių komanda „Urbikas video production house“. Nepaprastai skaniais kokteiliais mus ir šventės svečius vaišino mobilus kokteilių baras „CWB barmenai“.
 
 
Vestuvių vakaras buvo labai smagus ir įsimintinas, nes galėjome atšvęsti savo santuoką su artimiausiais ir mylimiausiais žmonėmis. Vestuvinį šokį paruošti mums padėjo šokių mokytoja Renata Gramauskaitė. Galime drąsiai sakyti, jog šokio pamokos mums buvo išties nuotaikinga atrakcija, brangus laikas kartu ir, žinoma, geras kantrybės išbandymas. Siūlome visiems būsimiems jaunavedžiams tai išbandyti savo kailiu!
 
 
Vestuvių vakarą vainikavo šaltų ugnelių tunelis, LED balionų leidimas į dangų ir gėrimų piramidės šou. Po vidurnakčio svečius linksmino muzikos grupė „Intervalai“.
 
 
Būsimiems jaunavedžiams rekomenduojame, kuo anksčiau susirasti svarbiausius paslaugų teikėjus: vedėją, vestuvių vietą ir fotografą. O po to jau galėsite ramiai dėliotis visą šventės eigą ir ieškoti kitų paslaugų teikėjų, kurie padėtų įgyvendinti Jūsų vestuvių viziją. Planavimo metu stenkitės mėgautis procesu. Prieš vestuves kiek įmanoma daugiau smulkių ir ne tik darbų patikėkite paslaugų tiekėjams ar artimiesiems – tai nuims didelę naštą nuo Jūsų pečių. Ir, žinoma, prisiminkite –  jūsų diena prabėgs labai greitai, tad mėgaukitės ir „gaudykite“ kiekvieną akimirką! Nesukite sau galvos dėl smulkmenų!
 
Savo istorija pasidalino Eglė ir Giedrius
Nuotraukos: Adomas Tirkšliūnas
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Kokie skirtumai ir ką žinoti: juvelyras ir juvelyrikos parduotuvė

Kokie skirtumai ir ką žinoti: juvelyras ir juvelyrikos parduotuvė

Šiuolaikiška nuotaka: madinga ar stilinga?

Šiuolaikiška nuotaka: madinga ar stilinga?

Naujas katalogo „SANTUOKA.LT“ numeris!

Naujas katalogo „SANTUOKA.LT“ numeris!

Banner