Banner

Kamilė ir Mindaugas. Šiuolaikiškos ir labai savos vestuvės

Kamilė ir Mindaugas. Šiuolaikiškos ir labai savos vestuvės
 
 
„Su Mindaugu susipažinome per bendrus draugus, studentų pamėgtame bare. Tiesa, tikrai nesitikėjome, jog mūsų pažintis susiklostys būtent taip – pradėję bendrauti net buvome susitarę, jog tarp mūsų nebus jokių romantiškų jausmų. Tačiau nė nepastebėjome kaip greitai vienas be kito jau nebegalėjome gyventi. Po penkių nuostabių draugystės metų Mindaugas visiškai netikėtai pasipiršo, o dar po kelių metų surengėme savo meilės šventę“ – žavingą pažintį su vyru Mindaugu pasakoja Kamilė, kuri sutiko pasidalinti savo šiuolaikiškos šventės akimirkomis.
 
 
 
Niekada nenorėjome labai didelės ir prabangios šventės – svajojome apie dieną su artimiausiais žmonėmis, be jokios įtampos ir streso. Kadangi jau turėjau šiek tiek darbo su vestuvėmis patirties – planuoti mūsų šventę ėmiausi pati. Turiu pripažinti, jog tikrai ne viskas ėjosi pagal planą. Nors puikiai žinojau, jog planuojant vestuves visada iškyla įvairių nesklandumų, tačiau, kad turėsiu tiek rūpesčių nesapnavau net baisiausiame košmare. Buvo atšaukta šventės vieta, puokštė, o likus mėnesiui iki šventės net ir bažnyčia. Tiesa, visi nesklandumai išsisprendė geriau nei tikėjomės. Kiekvienai porai norėčiau palinkėti nebijoti iššūkių ir nukrypimų nuo plano – kartais rezultatas gaunasi daug geresnis nei buvo planuota.
 
 

Vestuvių dieną lijo lietus

 
Mūsų šventė vyko 2018 metų rugpjūčio 26 dieną. Nors vasara buvo be galo karšta, būtent šią savaitę oras atvėso ir prasidėjo lietūs. Tiesa, nuotaikos tai nė kiek nesugadino, o net atvirkščiai – dabar labai tuo džiaugiamės, nes nuotraukoms ir filmui lietus suteikė ypatingo žavesio.
 
 

Pasiruošimui turėjo marias laiko

 
Naktį prieš vestuves praleidau savo tėvų namuose – čia vyko ir mano pasiruošimas. Mindaugas, tuo metu, šventės laukė mūsų bendruose namuose. Rytą pradėjau labai ramiai – papusryčiavau su šeima ir išvažiavau darytis makiažo bei šukuosenos pas „Makeup by EMMA“. Labai džiaugiuosi, kad pasinaudojau šios profesionalės patarimu atvykti į saloną, o ne darytis makiažą namie, nes buvo išties gera pabūti ramybėje, be aplinkinių šurmulio ir nusiteikti šventei. Pasiruošimui skyrėme gan nemažai laiko, kad nebūtų streso. Spėjau ir pažaisti su šunimi ir pasipuošti suknele, kurią man individualiai pasiuvo „RŽ“ siuvimo salone.
Operatorius „Urbikas video production“ net juokavo, jog pirmą kartą mato nuotaką, kuri neturi ką veikti, nes buvau susiruošusi anksčiau nei reikėjo.
 
 

Fotosesija botanikos sode

 
Ceremonija vyko Šventos Gertrūdos bažnyčioje, kuri buvo be galo jauki, o kunigas pravedė labai jautrią ir nuoširdžią ceremoniją. Po sveikinimų su fotografu („Balti rėmeliai“) vykome į fotosesiją Kauno botanikos sodo oranžerijoje. Tai puiki vieta, kai lauke lyja, bet vis tiek norisi būti apsuptiems gamtos. Fotografas ir filmuotojai davė puikių patarimų ir užfiksavo mūsų emocijas.
 

Netradicinė vestuvių vieta

 
Vakarinė šventės dalis vyko baro „Kamerinis“ vidiniame kiemelyje. Šį barą pasirinkome todėl, nes nenorėjome įprastinio vestuvių formato – susėdimo prie apvalių stalų, tradicinių žaidimų, dovanų svečiams bei tėvams ir pan. Šventės vietą, nors ir minimaliai, bet labai subtiliai ir gražiai padekoravo „DEKŪ“ studija. Reikėjo tik šiek tiek užuominų ir mūsų mintys bei norai buvo puikiai perteikti. Dekoratorė Eglė iš „DEKŪ“ atkreipė dėmesį net į mano mergvakario tematiką ir saldųjį stalą padekoravo su šiek tiek užuominų į jį.
 
 

Neįpareigojanti šventė

 
Šventė buvo labai laisvo stiliaus – svečiai prie aukštų stalų galėjo mėgautis išskirtiniais „Kamerinio“ kokteiliais, valgis buvo pateiktas furšeto stiliumi. Mūsų vedėjas Nedas Stankevičius vestuvėse buvo labiau kaip šventės eigos koordinatorius nei vedėjas – daugelio įprastinių žaidimų ir veiklų atsisakėme. Nebuvo pasitikimo su druska, šeimos židinio perdavimo, tostų ir kitų galbūt visai gražių tradicijų – tiesiog jautėme, kad mūsų šventei jos nebūtinos ir artimieji tam tikrai neprieštaravo. Desertų stalą taip pat darėme kitokį – nenukrovėme jo prabangiais desertais, o paprašėme savo mamų, kad pagamintų po mums skaniausią jų saldėsį. Taip atsirado „mamų desertų stalas“, kurio neliko nė kąsnelio.
 
Mamos buvo labai laimingos, kad galėjo prisidėti prie mūsų šventės. Magijos šou buvo puikus sprendimas patikęs tiek svečiams tiek ir mums patiems – buvo daug netikėtumų ir juoko.
 
Šventę užbaigėme gintaro dulkių ceremonija, kurios metu išgirdome visus gražiausius artimųjų palinkėjimus. Po jos mes išvažiavome ilsėtis, o svečiai liko šėlti šokių aikštelėje.
 
 

Šventei suteikė savitumo

 
Iš tiesų savo šventėje stengėmės įterpti daug mums mielų ir smagių detalių. Pavyzdžiui, Mindaugas pasipuošė Darto Veiderio sąsagomis, o aš po ceremonijos šokau į patogius sportinius batelius ir vakare vilkėjau švarkelį su vienaragiu.
 
Norėjome, kad šventė atspindėtų mus ir manome, jog tai mums puikiai pavyko. Linkime visiems būsimiems jaunavedžiams nepamiršti, kad ne tobulas dekoras, šventės vieta ar vedėjas turi būti šventės akcentai, o jie patys ir jų emocijos. Mes savo dieną jautėmės puikiai, atsipalaidavę ir be galo laimingi, tad tokia ir buvo mūsų vestuvių diena.
 
Savo istorija pasidalino Kamilė ir Mindaugas
Nuotraukos: „Balti rėmeliai“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Be kokių dekoracijų neapsieinama vestuvėse?

Be kokių dekoracijų neapsieinama vestuvėse?

Vestuvės užsienyje - planuoti patiems ar pasitikėti planuotojais?

Vestuvės užsienyje - planuoti patiems ar pasitikėti planuotojais?

Naujausias „Santuoka.lt“ numeris jau prekyboje!

Naujausias „Santuoka.lt“ numeris jau prekyboje!

Banner