Banner

Odeta ir Gražvydas. Kiemo draugai tapę vyru ir žmona

Odeta ir Gražvydas. Kiemo draugai tapę vyru ir žmona
 
 
„Su Gražvydu esame pažystami nuo pat vaikystės dienų – kitaip tariant, buvome kiemo draugai. Ilgą laiką nesimatę netikėtai susitikome savo gimtajame miestelyje, ir po šio susitikimo įsižiebė šilti jausmai. Iki sužadėtuvių draugavome 3 metus – žinojau, jog tai mano žmogus, todėl iš karto sutikau būti jo žmona“ – širdžiai mielais prisiminimai dalinasi Odeta, kuri sutiko pasidalinti savo vestuvių akimirkomis su portalo VESTUVIUPARTNERIS.LT skaitytojais.
 
 
 
Vestuves pradėjome planuoti beveik iš karto po sužadėtuvių. Nelabai žinojome nuo ko pradėti, be to, gyvenome užsienyje, tad nusprendėme visų pirma pasidomėti vestuvių planuotojomis. Pabendravę su „Noriuisteketi.lt“ komanda, papasakoję savo norus ir lūkesčius iškart supratome, kad šie planuotojai mums puikiai tinka ir padės suplanuoti mūsų svajonių šventę.
 
 
Visų pirma išsirinkome datą – nusprendėme, jog mūsų šventė vyks rugpjūčio 9 dieną, kadangi šią dieną mes ir susitikome po ilgo laiko. Ši diena buvo ketvirtadienis, bet tai problemų nesukėlė. Pasiruošimas vestuvėms vyko Klaipėdoje „Liuksai.lt“ apartamentuose. Ruošėmės atskirai – norėjau, kad Gražvydas mane su vestuvine suknele pamatytų pirmą kartą tik Bažnyčioje. Savo vestuvių ceremonijai nieko nesvarstę pasirinkome Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, nes ji yra įsikūrusi mūsų gimtajame mieste. Vestuvių fotosesija vyko Plungės Oginskio dvare. Šventės vietos ieškojome maždaug 60 km spinduliu. Po daug paieškų radome banketinę salę „Tenženė“ – tai labai prabangi, moderni, erdvi, puošni salė. Vestuvių dekoru rūpinosi „Idėjų sparnai – švenčių planavimas ir dekoravimas“ – rezultatu likome labai patenkinti. Sunkiausia buvo išsirinkti vestuvių fotografą, kadangi kiekvienas fotografas yra savitas, turi savo stilių ir pan. Tada mūsų planuotoja Iveta („Noriuisteketi.lt“) mums pasiūlė peržiūrėti „ANphotography“ darbus – pamatę šios fotografės nuotraukas supratome, kad tai yra būtent tai, ko norime. Vedėjo paieškos, pripažinsiu, buvo taip pat gana nelengvos. Mes su vyru esame labai linksmi žmonės, todėl norėjome vedėjo, kuris butų linksmas, energingas, mokantis išjudinti svečius. Šiam darbui puikiai tiko Linas Cinkutis ir jo komanda. Linas yra išties energingas, atsidavęs savo darbui, linksmas, turintis puikų humoro jausmą vedėjas. Filmuoti mūsų šventę patikėjome „Foramy films“ komandai – jų darbai kalba patys už save. Vestuvių filmukai labai profesionalūs, įamžintos visos svarbiausios emocijos.
 
 
Mūsų planuotoja vakarinei daliai pasiūlė dainininką Martyną Kavaliauską. Šis atlikėjas turėjo „Muzikinės kaukės“ programą (kadangi laimėjo televizijos projektą „Muzikinė kaukė“). Taigi vestuvių vakaro metu atlikėjas atliko 4 „Muzikinės kaukės“ dainas ir savo koncertinę programą. Buvo labai smagu – gyva muzika, gražus balsas, nuostabios dainos.
 
 
Kol vyko fotosesija visi svečiai su vedėju vyko į Plungės parką ir ten žaidė įvairiausius žaidimus, mėgavosi gėrimais ir saule. Trumpam pas juos atvykome ir mes – norėjome įsimažinti ir su svečiais. Po to išvykome toliau tęsti savo fotosesijos, o svečiai su „Partybus“ išvažiavo i sodybą laukti mūsų. Sodyboje laukė mobilus baras ir profesionalūs barmenai, kurie kiekvienam svečiui paruošė kokteilį, jog laukimas neprailgtų. Iš fotosesijos grįžome su nuomotu kadilaku. Kai grįžome vedėjas su svečiais mums buvo paruošę pasisveikinimą. Apie 7 valandą vakaro sėdome visi prie stalo pavakarieniauti. Kiekvienam svečiui buvo nupieštas šaržas su jo portretu – tai buvo ir „vardo kortelė“ ir atminimo dovana svečiui. Po Lino Cinkučio ir Martyno Kavaliausko programos šokome vestuvinį šokį – jo ruošimui atidavėme daug laiko ir jėgų, tačiau buvo tikrai verta. Vakaro kulminacija buvo muzikiniai fejerverkai iš „Saliutas.lt“ pavadinimu „Euforija“. Tai buvo kažkas nerealaus – tiek mes, tiek visi svečiai liko sužavėti. Po fejerverkų barmenai buvo paruošę gėrimų piramidę, jie pamokė mano vyrą kaip su kardu atidaryti pirmąjį šampano butelį, tada kartu pripilstėm taures ir su svečiais pakėlėm jas už mūsų laimę. Tuomet lauke pjaustėme vestuvinį tortą, o paragavę torto, grįžome į salę pasiklausyti Martyno Kavaliausko dainų.
 
 
Savo istorija pasidalino Odeta ir Gražvydas
Nuotraukos: „ANphotography“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Aurelija ir Karolis. Nuo šiol Italija – jų meilės šalis!

Aurelija ir Karolis. Nuo šiol Italija – jų meilės šalis!

Neringa ir Virgilijus. Nuo kolegų iki vyro ir žmonos

Neringa ir Virgilijus. Nuo kolegų iki vyro ir žmonos

Jurgita ir Ruslanas. Nuotaka – kalėdinė dovana!

Jurgita ir Ruslanas. Nuotaka – kalėdinė dovana!

Banner