Banner

Akvilė ir Lukas. Profesionalai sukūrė ypatingą šventę

Akvilė ir Lukas. Profesionalai sukūrė ypatingą šventę
 
 
 
„Su Luku esame pažįstami jau kone visą gyvenimą – nuo mažų dienų buvome kiemo draugai, kartu žaisdavome, eidavome į vienas kito gimtadienius. Metai bėgo, o mes augome. Prieš 13 metų prasidėjo pirmi akies mirkčiojimai, pirmi susitikimai jau nebe kieme ir ne su žaislais – taip prasidėjo ir mūsų, tuo metu atrodė pirmos ir vaikiškos, meilės istorija, kuri ilgainiui išaugo į gražią šeimą“ – Akvilė atvirai pasakoja apie dar vaikystėje užgimusią meilę ir dalinasi savo vestuvių akimirkomis.
 
 
Susituokti nusprendėme praėjusių metų liepą. Tiesiog vieną vakarą būdami namuose ir kalbėdamiesi sugalvojome, kad norime savo meilę vienas kitam prisiekti prieš Dievą ir artimuosius. Kadangi šiuo metu gyvename ne Lietuvoje, iš karto pradėjau domėtis vestuvių organizatoriais. Jų galima surasti išties daugybę, tačiau mūsų pirmasis ir paskutinis pasirinkimas buvo „Ramunės švenčių studija“. Pabendravę su Ramune, supratome, jog ji labai šiltas ir malonus žmogus. Bendravimas puikiai klostėsi net ir per atstumą. Tiesa, buvome keletą kartų susitikę viską užtvirtinti. Visiškai pasitikėjome Ramunės komanda ir likome daugiau nei patenkinti. Svečiai dar iki šiandien kalba apie mūsų vestuves.
 
 
Be galo džiaugiamės ir savo vestuvių fotografo pasirinkimu – mūsų šventės akimirkas įamžino, nesumeluosiu sakydama, vienas geriausių Lietuvos fotografų – Ilja Sivakov. Tai tikras savo srities profesionalas ir nuostabus žmogus! Fotosesijos metu jautėmės labai maloniai, buvome visiškai atsipalaidavę. O nuotraukos kalba pačios už save! Vestuvių vakarą vedė charizmatiškas renginių vedėjas Mantautas Sakalauskas, kurį pelnytai galime pavadinti tikra energijos bomba. Mūsų vestuvių dieną filmavo Algirdas Daniela („Adlife) – labai laukiame rezultato, kuris nė neabejoju mus tikrai nustebins. Ssvajonių suknelę radau salone „Mados namai Jurgita“.
 
 
Vestuvių vakaras vyko išskirtiniu grožiu žavinčioje, prabangioje viloje  „9 Vėjai“. Jos savininkė Odeta yra tikriausiai pats sąžiningiausias, atviriausias ir nuoširdžiausias žmogus, kurį teko sutikti. Išaušus vestuvių rytui abu su vyru buvome visiškai ramūs, nes savo užnugaryje turėjome tikrų profesionalų komandą. Jie mums sukūrė malonių įspūdžių kupiną, įsimintiną dieną, kuri ilgam išliks mūsų širdyse.
 
 
Savo istorija pasidalino Akvilė ir Lukas
Nuotraukos: Ilja Sivakov
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
 
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Jurgita ir Ruslanas. Nuotaka – kalėdinė dovana!

Jurgita ir Ruslanas. Nuotaka – kalėdinė dovana!

Odeta ir Gražvydas. Kiemo draugai tapę vyru ir žmona

Odeta ir Gražvydas. Kiemo draugai tapę vyru ir žmona

Karolina ir Karolis. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio!

Karolina ir Karolis. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio!

Banner