Banner

Viršelio istorija. Vigitos ir Justino miesto vestuvės

Viršelio istorija. Vigitos ir Justino miesto vestuvės
 
„Su Justinu susipažinome darbe. Pirmieji pažinties metai ir santykiai buvo kolegiški, turėjome bendrų darbų, projektų. Laikui bėgant santykiai pasikeitė ir po trijų metų pažinties susižadėjome. Turėjau svajonę aplankyti Provansą ir pamatyti nuostabiuosius levandų laukus. Svajonė išsipildė su kaupu – ne tik pamačiau levandomis ir medumi kvepiančius laukus, bet ir ištariau ,,Taip“ savo gyvenimo vyrui“ – prisiminimais apie sužadėtuves Prancūzijoje dalinasi Vigita. Jos ir Justino vestuvių kadras papuošė naujausią „Santuoka katalogas“ numerį. Pora mielai sutiko portalo „Vestuviupartneris.lt“ skaitytojams parodyti ir daugiau savo šventės akimirkų.
 
 
 
Vestuves planuoti pradėjome iš karto grįžę iš kelionės. Nusprendėme, kad vestuvių planavimą patikėsime profesionalams, o patys ramiai lauksime šventės dienos. Iš pradžių nusistatėme vestuvių biudžetą, o tuomet susitikome su keliomis mums labiausiai patikusiomis vestuvių organizatorėmis. Taip galiausiai suradome puikią vestuvių planuotoją Ingą Klimienę („Vestuvių šventė“). Manau, kad daugeliui jaunavedžių sunkiausia yra visiškai pasitikėti planuotojais – juk jiems jie patiki vieną gražiausių savo gyvenimo švenčių. Tačiau tikėti savo pasirinktais paslaugų teikėjais yra labai svarbu, nes tik tada jie galės surengti nepriekaištingą šventę. Mes patikėjome Inga bei jos komanda ir galiu atvirai sakyti, jog mūsų šventė buvo įsimintina tiek mums, tiek mūsų artimiesiems ir draugams.
 
 
Kiekviena nuotaka arba netekėjusi mergina turi savo svajonių suknelės viziją.  Aš tikrai žinojau, kad mano vestuvinė suknelė nebus balta – norėjau sidabrinės, išskirtinės suknelės. Norėjau pasipuošusi savo vestuvine suknele pasijausti ypatinga. Ingos Klimienės rekomenduotai siuvėjai pavyko įgyvendinti mano svajonę. Tiesa, ilgai ieškojome tinkamos medžiagos, nes suknelei buvo panaudoti net keturi skirtingi audiniai, kurie keliavo iš Italijos ir Šri Lankos. Justinui buvo daug paprasčiau –  jis pasinaudojo nuomos punkto paslaugomis ir per kelis pasimatavimus turėjo puikų smokingą.
 
 
Mūsų šventė vyko Vilniuje. Pasiruošimas šventei ir fotosesija vyko viešbutyje „Artagonist“, kuris yra įsikūręs pačioje Vilniaus miesto širdyje – Pilies gatvėje. Nuostabias šventės akimirkas įamžino didžiausių pagyrimų verta  vestuvių fotografė Kristina Sabaliauskaitė, kuri nuo pat pirmųjų fotosesijos akimirkų mums leido būti savimi ir mėgautis savo švente. Vėliau fotosesija persikėlė į Vilniaus universiteto botanikos sodą. „Amžiną meilę ir pagarbą vienas kitam prieš Dievą prisiekėme Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje. Po ceremonijos vykome fotografuotis į Lukiškių aikštę ir įsiamžinome vaikštinėdami Vilniaus miesto gatvėse. Na ir galiausiai vykome į savo vestuvių pobūvį, kuris vyko „Pirklių klube“.
 
 
Savo istorija pasidalino Vigita ir Justinas
Nuotraukos: Kristina Sabaliauskaitė
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
10

  
Susiję straipsniai
Odeta ir Gražvydas. Kiemo draugai tapę vyru ir žmona

Odeta ir Gražvydas. Kiemo draugai tapę vyru ir žmona

Karolina ir Karolis. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio!

Karolina ir Karolis. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio!

Akvilė ir Lukas. Profesionalai sukūrė ypatingą šventę

Akvilė ir Lukas. Profesionalai sukūrė ypatingą šventę

Banner