Banner

Lina ir Aloyzas. Santuokai amžiaus cenzo nėra!

Lina ir Aloyzas. Santuokai amžiaus cenzo nėra!
„Mūsų su Aloyzu draugystė prasidėjo prieš dvejus metus. Iš pradžių draugystė buvo platoniška – daugiau kaip pusę metų tik susirašinėjome, kalbėjome telefonu, ir tik vėliau atsirado noras susitikti bei pamatyti vienas kitą gyvai. Netikėtas švelnus apkabinimas, gražus žodis, švelnus bučinys įžiebė šiltus jausmus. Aloyzas iš Panevėžio kiekvieną savaitgalį atvažiuodavo į Marijampolę ir visada man atveždavo nuostabiausių gėlių puokštę ir tikrą meilę. Labai greitai supratome, jog turime daug panašumų ir žiūrime viena kryptimi, tad natūralu, jog pradėjome kalbėti apie santuoką. Mes tikime, jog santuoka teigiamai veikia žmogaus sveikatą ir ilgaamžiškumą ir manome, jog gyvenimas yra daug turtingesnis, kai šalia yra žmogus, su kuriuo gali kalbėtis, juoktis, keliauti ir kartu patirti visus gyvenimo džiaugsmus“ – Lina atvirai pasakoja, kaip ryžosi santuokai brandžiame amžiuje ir dalinasi savo gražios vestuvių šventės prisiminimais.
 
 
ANTRĄ KARTĄ MEILĖ YRA GRAŽESNĖ

Šiuo metu esame labai laimingi, įsimylėję – jaučiamės daug jaunesni, sveikesni, saugesni ir džiaugiamės naujojo gyvenimo pradžia. Gyvenimas išties kupinas netikėtumų – nesvarbu, koks yra tavo amžius. Antrą kartą meilė yra gražesnė, tikresnė. Mūsų vaikai jau suaugę, savarankiški – labai juos mylime ir puikiai su jais sutariame, tačiau dabar galime jaustis tarsi du laisvi paukščiai. Mūsų pečių neslegia jokie rūpesčiai – galime keliauti, dirbti savo mylimus darbus, skirti laiko vienas kitam.
 

SANTUOKAI AMŽIAUS CENZAS NEEGZISTUOJA

Kokia yra santuoka, kai esi vyresnio amžiaus? Visų pirma, lūkesčiai sau pačiam ir kitam žmogui jau nebėra tokie dideli kaip jaunystėje. Jaunimui svarbiausia – fizinė trauka, suderinamumas, išvaizda, o vyresniame amžiuje daug labiau vertini sąžiningumą, pagarbą, pozityvų požiūrį. Be to, vyresnio amžiaus moterų ir vyrų santuokos nejungia bendri vaikai, finansinė padėtis daug stabilesnė – jie ieško dvasinio augimo. Žinoma, tai tikrai nereiškia, jog reikia laukti brandaus amžiaus tam, kad sukurtumėte tvirtus ir gražius santykius. Tačiau svarbu suprasti, jog meilei ir santuokai amžiaus cenzo nėra!
 

VESTUVES ŠVENTĖ YPATINGOJE VIETOJE

Aloyzas man pasipiršo po vienerių metų draugystės, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, vilkėdamas sniego baltumo hidžabą – tai buvo labai netikėta ir linksma. Vestuves planavome septynis mėnesius. Viską organizavome patys – pirmenybę teikėme svarbiausiems dalykams: žiedams, suknelei, vaišėms, muzikai. Vestuvių dieną norėjome atšvęsti kartu su savo pačiais artimiausiais žmonėmis. Šventės vietų ieškojome internete, kai kurias jų aplankėme ir galiausiai suradome Kauno Raudondvario pilies dvarą. Tai viena nuostabiausių vietų Lietuvoje – autentiška dvasia, elegantiškas interjeras, be galo skanus maistas.

NEBIJOKITE ĮSILEISTI MEILĘ!

Po šventės, grįžę namo, bundant saulei, dar ilgai apsikabinę sėdėjome ir kalbėjome apie tai, kokia nuostabi ir išskirtinė buvo mūsų šventė. Ją mes prisiminsime dėl tikrų, šiltų ir linksmų emocijų. Vestuvių dieną nebuvo jokio streso – tik staigmenos, gražūs palinkėjimai, gėlės ir artimų žmonių šypsenos. Kiekviename žmoguje yra išminties ir grožio. Laikas nustoti bijoti ir pažvelgti į savo vidų, iškvėpti, atsipalaiduoti, nebebijoti. Nepaisant su amžiumi pasikeitusių aplinkybių – gyvenkite aktyvų, prasmingą, meilės kupiną gyvenimą. Sekite mūsų pavyzdžiu ir niekada nesakykite, jog per vėlu santuokai, per vėlu meilei. Jei esate vienas ir likimas atsiuntė mylimą žmogų – priimkite likimo dovaną su dėkingumu ir džiaugsmu. Tai, kokie jauni esame, priklauso tik nuo mūsų pačių santykio su savo gyvenimu ir savimi. Mylėkite ir vertinkite gyvenimą, spinduliuokite šilumą – šiandien, čia ir dabar, nes ši akimirka yra Jūsų gyvenimas.
 
Nuotraukos: Mantas Andriukaitis
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
1

  
Susiję straipsniai
Mergvakario kvietimo tekstas - ką svarbu paminėti?

Mergvakario kvietimo tekstas - ką svarbu paminėti?

Naujas „Santuoka.lt“ numeris jau pardavimo vietose!

Naujas „Santuoka.lt“ numeris jau pardavimo vietose!

Ar verta įamžinti vakarinę vestuvių dalį?

Ar verta įamžinti vakarinę vestuvių dalį?

Banner