Banner

Eglė ir Reimantas. Smėlėta Nidos romantika

Eglė ir Reimantas. Smėlėta Nidos romantika

„Norisi istoriją pradėti Mantvydo Leknicko žodžiais: „Ir jei viskas prasidėtų iš naujo vėl tave rasčiau, vėl būtum mano“. Su Reimantu vienas kitą „atradome“ 2011 metais, kai aš buvau devintokė, o jis – vienuoliktokas. Nors vienas kitą iš matymo žinojome jau nuo pradinių klasių, nes mokėmės mažoje Rietavo mokykloje ir kartu lankėme pramoginius šokius – aš jį prisimenu blankiai, o jis mane pamena kaip mažą mergaitę didelėmis akimis, plačia šypsena ir ilgais kaštoniniais plaukais. Visada buvome pažįstami, kurie vienas kitam pasakydavo „labas“ mokyklos koridoriuose, kol vieną dieną aš priėjau prie jo diskotekoje. Taip palengva užgimė nuostabus jausmas – meilė, kuri mus lydi jau beveik aštuonis metus“ – nuoširdžią ir jaukią draugystės pradžią su vyru Reimantu prisimena Eglė. Šiandien Eglė ir Reimantas skaičiuoja dienas, laukdami šeimos pagausėjimo ir dalinasi savo neužmirštamos šventės akimirkomis.

 

LABAI SENTIMENTALI CEREMONOJA


Konkrečios šventės vizijos neturėjome – plaukėme pasroviui. Juk geriausi dalykai nutinka netikėtai! Šventės planavimą pradėjome nuo bažnyčios pasirinkimo. Išsirinkome Nidos Marijos krikščionių pagalbos bažnyčią. Mus sutuokė kunigas Rimvydas Adomavičius – jis prieš 23 metus mane pakrikštijo, todėl tai, kad jis mus sutuokė, mums atrodė labai sentimentalu. Ceremonija buvo be galo jautri – einant link altoriaus grojo fortepijono muzika, ceremonijos metu uždegėme šeimos židinį, mūsų santuoką palaimino tėvai ir seneliai, o kunigas Rimvydas man nušluostė ašaras.
 

VISIŠKAI PASITIKĖJO PROFESIONALAIS


Rinkdamiesi paslaugų teikėjus vadovavomės nuojauta ir išsirinkome tikrus savo srities profesionalus. „Pudra photography“ užfksavo nuostabaus grožio akimirkas, o flmuotojai „BRAZZ“ pasistengė, jog kiekvieną kartą žiūrėdama mūsų vestuvių flmą nubraukčiau ašarą. Vestuvių vedėją surado Reimantas – tai Haroldas Urbonavičius. Su juo susitikę iš karto supratome, jog tai gero humoro jausmo nestokojantis žmogus. Mūsų šventė vyko restorane „Varna.Terasa“. Nuvykę ten supratome, jog ši vieta yra būtent tai, ko ieškojome. Jau įsivaizdavome, kaip vakarieniausime lauko terasoje, kurioje atsiveria nuostabi Kuršių marių panorama. Restorano savininkė padėjo suplanuoti visą vakarą nuo A iki Z. Maistas ir aptarnavimas buvo aukščiausio lygio, o indų grožis nepakartojamas. Švęsti vestuves restorane tikrai verta, nes nereikia daug dėmesio skirti tokiems dalykams kaip indai, dekoras (vieta ir taip labai graži). Vienas geriausių mūsų sprendimų planuojant vestuves – dekoratorių paslaugos. Pasirinkome „Nepaleisk svajonės“ dekoratorių komandą. Suteikiau jiems visišką laisvę ir likome labai patenkinti. Tiesą sakant, atvykę į šventės vietą netekome amo – viskas buvo tiesiog tobula – kitokios šventės įsivaizduoti ir negalėjome.
 

 
Šventės vietoje įrengėme jaukias poilsio zonas, kur svečiai galėjo atsipalaiduoti ir pabėgti nuo šventės šurmulio. Jaukumo šventės vietai suteikė ir „Majadna“ parūpintos lininės pagalvėlės bei juodos lininės servetėlės. Įspūdingą saldųjį stalą sukūrė „Cukraus studija“ – tokį grožį buvo net gaila valgyti! Nuotakos suknelė ir jaunikio kostiumas buvo iš salono „Pas Daivą“. Nuotakos makiažu rūpinosi Ieva Mikaločienė iš grožio studijos „Moss“, šukuosena – Danielė Novikovaitė. Vyro įvaizdį kūrė Lusca iš „Barbershop by Depot“. Puokštę ir žiedų dėžutę paruošė „Mamin“ gėlių studija. Šeimos židinį kūrė „Mėnulio pietūs“.
 
 
 

ORIGINALI STALO KORTELIŲ IDĖJA


Atsisakėme visų fotokampelių, palinkėjimų knygų, vidurnakčio kulminacijos, nes mums tai atrodė pernelyg banalu. Stalo korteles pakeitėme nuotraukomis, kurias surinkome iš vaikystės albumų – norėjome parodyti kiekvienam svečiui, koks jis mums brangus ir ką jis mums reiškia. Buvo be galo smagu stebėti, kaip kiekvienas ieško savęs – kiti nuotraukas matė pirmą kartą gyvenime.
 

PALINKĖJIMAS BŪSIMIEMS JAUNAVEDŽIAMS


Visoms vestuves planuojančioms poroms palinkėčiau nepamiršti tikrosios vestuvių esmės – ne staltiesių spalva svarbiausia, o tai, kad kuriate šeimą ir esate kartu su brangiausiais žmonėmis, kurie linki Jums didžiausios laimės. Išsirinkus profesionalius paslaugų teikėjus viskas vyksta sklandžiai ir dėl nieko nereikia sukti galvos. Susiplanuokite racionalų biudžetą ir jo laikykitės bei nepamirškite, jog svarbiausia ne kiekybė, o kokybė!
 
 
Savo istorija pasidalino Eglė ir Reimantas
Nuotraukos: „Pudra photography“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Odeta ir Gražvydas. Kiemo draugai tapę vyru ir žmona

Odeta ir Gražvydas. Kiemo draugai tapę vyru ir žmona

Akvilė ir Lukas. Profesionalai sukūrė ypatingą šventę

Akvilė ir Lukas. Profesionalai sukūrė ypatingą šventę

Lina ir Aloyzas. Santuokai amžiaus cenzo nėra!

Lina ir Aloyzas. Santuokai amžiaus cenzo nėra!

Banner