Banner

Gintarė ir Linas. Meilė sunokinusi vaisių

Gintarė ir Linas. Meilė sunokinusi vaisių
„Su Linu susipažinome 2006 metų rudenį. Pirmą kartą susitikome draugų dėka, o po antrojo susitikimo mūsų keliai daugiau nebeišsiskyrė. Po kelerių metų likimas mus nubloškė į Jungtinę Karalystę – ten mums gimė mūsų sūnelis Kevinas. Jam dabar jau penkeri. Vestuves atšokome tik  2019 metų rugpjūtį, nors kartu esame 13 metų. Kodėl taip ilgai delsėme? Iš pradžių siekėme karjeros, o vėliau, kai gimė vaikelis, visą dėmesį skyrėme jam“ – Gintarė atvirauja apie 13 metų trukusią draugystę su savo vyru Linu.
 
Prie jūros duotas pažadas
 
2017 metų birželis buvo labai ypatingas. Linas nusivežė mus prie jūros ir parodė įspūdingą vietą. Sėdėjome ant aukšto skardžio ir grožėjomės kerinčiu vaizdu į jūrą. Tuomet jis mane apkabino, priklaupė ir ištarė: „Ar būsi su manimi visą likusį gyvenimą?“. Visa tai man buvo labai netikėta, nes apie vestuves nekalbėjome nuo vaikelio gimimo.
 

 
Gerai žinojo, kokios šventės nori
 
Praėjus metams pradėjome ruoštis savo didžiajai šventei. Tikrai nebuvau nuotaka siaubūnė – gal dėl to, nes visada žinojau, ko noriu. Mane jau seniai buvo pakerėję fotografės Aušros Numavičės darbai, tad vos išsirinkę vestuvių datą iš karto rezervavome jos paslaugas. Ir iš tiesų, jos nuotraukos kalba pačios už save – geresnio rezultato nė negalėjome tikėtis. Taip pat mūsų šventės akimirkas įamžino ir filmuotojų komanda „Vestuvių akimirka“ – esame be galo laimingi, jog dabar turime savo vestuvių filmą, kuris mums neleidžia užmiršti vienos gražiausių mūsų gyvenimo dienų.
 
 
Šventės įvaizdį kūrė dekoratorė
 
Savo šventei pasirinkome Akmenių dvarą. Dvaro savininkai mums rekomendavo ir dekoratorę Kristiną Rimienę. Jau pirmojo susitikimo metu Kristina iš karto suprato, ko mes norime ir išpildė viską iki smulkmenų.
 
 
Suknelę pamilo iš pirmo žvilgsnio
 
Sukneles paieška taip pat ilgai netruko. Pamačiau ją „Ievos salone“ ir įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Vos ją užsivilkusi supratau, kad tai ta vienintelė, tad nedvejodama ją nusipirkau.
 
Šventei ruošėsi atskirai
 
Mūsų vestuvių rytas prasidėjo Kaune, „Amberton Cozy“ viešbutyje. Čia ruošėmės visi trys – mano abu vyrai ruošėsi viename kambaryje, o aš kitame. Viso pasiruošimo metu tiek aš, tiek mano vyras jautėme didžiulį nerimą ir jaudulį. 
 
 
Link altoriaus žengė kartu su broliu ir sūnumi
 
Susituokėme vienoje gražiausių Bažnyčių Lietuvoje – Žeimių Švenčiausiosios Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje. Prie altoriaus mane lydėjo brolis ir sūnelis Kevinas.
 
Po ceremonijos mūsų svečiais pasirūpino „Šventė Stilingai“ bei saksofonistas Mindaugas Bivainis. Visi galėjo šiek tiek atsipalaiduoti, pakelti taurę už jaunuosius.  
 
 
Fotosesija ypatingoje vietoje
 
Mūsų fotosesija vyko prie Žeimių dvaro. Žeimių dvaras yra vienas ryškiausių klasicistinio architektūros stiliaus paminklų Lietuvoje. Labai džiaugiamės, kad savo ypatingą dieną įsiamžinome būtent šioje vietoje.
 
Viskuo pasirūpino paslaugų teikėjai
 
Vestuvių vedėjas Saulius Kasperavičius neleido niekam nuobodžiauti – jo dėka visi šventės dalyviai smagiai leido laiką. Labai džiaugiuosi, jog turėjome koordinatorę Živilę Milerytę, kuri pasirūpino, jog mūsų diena būtų sklandi ir išsprendė visus rūpesčius.
 
 
Abejingų nepalikęs vestuvinis šokis
 
Aš labai mėgstu šokti, tačiau to paties negalėčiau pasakyti apie savo vyrą. Esame be galo dėkingi šokių studijai „Samba“ ir savo mokytojui Mindaugui, kuris mums padėjo sukurti įspūdingą vestuvinį šokį, kuris nepaliko abejingų.
 
Įspūdinga vakaro kulminacija
 
Šventės kulminacijai pasirinkome „Ice and dreams“ taurių piramidę bei spalvingus fejerverkus, kuriuos mums paruošė „Alekso Fejerverkų šou“. Šokiai tęsėsi iki aušros, o kitą dieną svečiai galėjo pasimėgauti karštu kubilu bei pirtimi.
 
Savo istorija pasidalino Gintarė ir Linas
Nuotraukos: „AN photography“
Šaltinis: vestuviupartneris.lt
Atgal
0

  
Susiję straipsniai
Rūta ir Deividas. Viską nugalinti meilė

Rūta ir Deividas. Viską nugalinti meilė

Giedrė ir Justinas. Pavasario žiedų apsuptyje

Giedrė ir Justinas. Pavasario žiedų apsuptyje

Kristina ir Valdas. Meilė per atstumą – įmanoma!

Kristina ir Valdas. Meilė per atstumą – įmanoma!

Banner